Samsun haber gazetesi
X Reklamı Kapat

Asrın Anaokulu na muhteşem açılış

Bilimi, teknolojiyi ve sevgiyi bütünleştirerek eğitimde yeni bir yol çizen Özel Asrın Anaokulu, muhteşem bir törenle hizmete açıldı

Asrın Anaokulu na muhteşem açılış

Samsun da 36 yıllık eğitimci Kamuran Erdem tarafından kurulan Özel Asrın Anaokulu, Atakum İlçesi Mevlana Mahallesi nde muhteşem bir törenle hizmete girdi. Açılışa, Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, İlçe Milli Eğitim Müdürü Kadri Bektaş, ilçe milli eğitim şube müdürleri, eski Atakum Belediyesi Başkanı Adem Bektaş, okul müdürleri ile çok sayıda eğitimci ve vatandaş katıldı.

HAYALLERE ULAŞACAĞIZ
3 ve 5 yaş arası çocuklara hitap eden Asrın Anaokulu Kurucu Müdürü Kamuran Erdem gururlu olduklarını belirterek, Okulumuzda çocuklarımız ile bilimi, teknolojiyi ve sevgiyi bütünleştirip imkansızı mümkün, mümkünü kolay, kolayı da zevkli ve eğlenceli hale getirerek eğitimde hayallere ulaşmayı amaçlıyoruz. Bu gerçeğin bilinci ile çocuklarımızı uygarlığın yetişkin bir üyesi yapmayı, araştıran ve sorgulayan, kendi kendine karar verebilen, kararlarının sorumluluğunu taşıyan, gelişen teknolojiyi yaşam biçimi haline getiren ve eleştirmekle kalmayıp çözüm üreten bir nesil olarak yetiştirmeye çalışacağız dedi

ATATÜRK Ü ANDI
Konuşmasını Atatürk ün sözleri ile tamamlayan Erdem, Küçük hanımlar, küçük beyler. Sizler hepiniz geleceğin bir gülü, yıldızı, bir mutluluk parıltısısınız. Memleketi asıl aydınlığa boğacak sizsiniz. Kendinizin ne kadar mühim, kıymetli olduğunuzu düşünerek ona göre çalışınız. Sizlerden çok şeyler bekliyoruz” dedi.

MUTLUYUZ
Açılışta konuşan Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı ise, Asrın Anaokulu nun güzide bir kurum olduğunu belirterek, Asrın Anaokulu gibi güzide bir kurumun Atakum a açılması bizi mutlu etti. Atakum her şeyin en iyisine layık bir ilçe. Bu anlamda Kamuran Erdem in geçmişine baktığımızda idareciliğinin başarılarla dolu olduğunu görüyoruz. Asrın Anaokulu nun Atakum da en güzel şekilde faaliyet göstereceğine inanıyoruz diye konuştu. 

BAŞARILI EĞİTİMCİLERE İHTİYAÇ VAR
Atakum un çok çabuk geliştiğini belirten Taşçı, konuşmasını şöyle sürdürdü: Atakum sadece Samsun un değil, Karadeniz in en hızlı büyüyen ilçesidir. Yıllık ortalama 9-10 bin civarında nüfus artışımız var. Yani eğitim alanında bu tarz kurumların sayılarının hızla artmasına ihtiyaç var. Bu nedenle Kamuran Erdem gibi başarılı eğitimcilerin ve idarecilerin bu tarz kurumlara el atıp faaliyete geçirmesi bizi çok mutlu edecektir.

Nur OK 

 

 

 EN ÇOK OKUNANLAR

Bu otomobil Trabzondan Samsuna 2 TL yakıyor

1 Bu otomobil Trabzon'dan Samsun'a 2 TL yakıyor

Samsunspor maçı bu fiyata stat dolmalı

2 Samsunspor maçı bu fiyata stat dolmalı

Samsunlu balıkçı evet afişleri astığı otomobilinin kundaklandığını iddia etti

3 Samsunlu balıkçı 'evet' afişleri astığı otomobilinin kundaklandığını iddia etti

İlkadımda hayır  önde gidiyor

4 İlkadım'da 'hayır' önde gidiyor

Eşkina balığından çıkan taşlar böbrek hastalığına iyi geliyor mu

5 Eşkina balığından çıkan taşlar böbrek hastalığına iyi geliyor mu?

Samsunspor Teknik Direktörü  Osman Özköylü Kazanmamız gereken bir maç

6 Samsunspor Teknik Direktörü Osman Özköylü: 'Kazanmamız gereken bir maç'

Samsunsporda pazartesi sendromu

7 Samsunspor'da pazartesi sendromu

Samsunun ilk işareti

8 Samsun'un ilk işareti...

Samsunsor Sportif Direktörü Coşkun Zeren Daha da rahatlamak için

9 Samsunsor Sportif Direktörü Coşkun Zeren: 'Daha da rahatlamak için'

Samsun dahil 10 ilde FETÖ operasyonu 17 gözaltı

10 Samsun dahil 10 ilde FETÖ operasyonu: 17 gözaltı