RİNGİN PRENSESLERİ

Macaristan da yapılan Avrupa Boks Şampiyonası nda kategorilerinde Avrupa 3 üncüsü olan Sevindik Boks Kulübü sporcuları Havvanur En ve İrem Uzun, hedeflerini Avrupa ve Dünya Şampiyonası nda birincilik olarak belirledi

RİNGİN PRENSESLERİ

Yıldız ve Gençler Avrupa Boks Şampiyonasında milli takım forması ile başarıdan başarıya koşan Sevindik Boks Kulübü sporcuları Havvanur En ve İrem Uzun, yeni zaferlere imza atmak için kolları sıvadı. Macaristan da 3 üncü olan iki sporcu Bursa da 2016 yılı içerisinde yapılacak Avrupa şampiyonasında da birinci olmayı hedefliyor. Boks sporuna zorluklar içerisinde başladıklarını dile getiren Havvanur ve İrem, İlk başlarda biz bile kendimize inanmıyorduk, ama gördük ki inanınca güzel işler yapıyoruz. Avrupa arenasında derece yapabilmek bizim için hayaldi ve gerçekleşti. Şimdi yine önümüzde Avrupa ve Dünya şampiyonası var. Bu sefer daha çok çalışıp zirveyi ele geçirmek istiyoruz dediler.

BİZİ İZLEMEYE DEVAM EDİN
Sporcuların elde ettiği başarılardan dolayı büyük gurur yaşadıklarını belirten milli takım ve Sevindik Boks Kulübü Antrenörü Ramazan Ballıoğlu, Öncelikle kulüp başkanımız Muhammet Ballıoğlu na ve  sporcularda emeği geçen Aydın Akduman ile Murat Kaça hocalarımıza teşekkür ediyoruz. Avrupa şampiyonasında üçüncülük derecesi bizim için başlangıç oldu. Bursa da yapılacak 2016 Avrupa ve Dünya şampiyonalarında hedefimiz zirvede olmak. Biliyoruz ki inancın sonu zaferdir. Bizlerin yanından olan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Güven Özyurt a da teşekkür ediyoruz. Bizi izlemeye devam edin. Gelecekte önemli başarılara imza atacağız dedi.
 

Salim YILDIZ 

 

 

 

 

   EN ÇOK OKUNANLAR

İsmet Taşdemir gidiyor! İşte ilk aday

1 İsmet Taşdemir gidiyor! İşte ilk aday

Samsunspor'da köklü değişim

2 Samsunspor'da köklü değişim

Nihat Özdemir'den destek sözü

3 Nihat Özdemir'den destek sözü

Samsun Karadeniz birincisi

4 Samsun Karadeniz birincisi

Nurten Öğretmen'den bir ilk daha

5 Nurten Öğretmen'den bir ilk daha

Olduğu yere düştü... Samsun'da acı ölüm!

6 Olduğu yere düştü... Samsun'da acı ölüm!

Cansu Çebi Samsun Fasl-ı Şahane'de

7 Cansu Çebi Samsun Fasl-ı Şahane'de

26 Mayıs Pazar Samsun hava durumu...

8 26 Mayıs Pazar Samsun hava durumu...

Samsun'da kumara özel ekip

9 Samsun'da kumara özel ekip

Samsun'da bir garip olay! Öldü diye morga kaldırıldı ama...

10 Samsun'da bir garip olay! Öldü diye morga kaldırıldı ama...