RİNGİN PRENSESLERİ

Macaristan da yapılan Avrupa Boks Şampiyonası nda kategorilerinde Avrupa 3 üncüsü olan Sevindik Boks Kulübü sporcuları Havvanur En ve İrem Uzun, hedeflerini Avrupa ve Dünya Şampiyonası nda birincilik olarak belirledi

RİNGİN PRENSESLERİ

Yıldız ve Gençler Avrupa Boks Şampiyonasında milli takım forması ile başarıdan başarıya koşan Sevindik Boks Kulübü sporcuları Havvanur En ve İrem Uzun, yeni zaferlere imza atmak için kolları sıvadı. Macaristan da 3 üncü olan iki sporcu Bursa da 2016 yılı içerisinde yapılacak Avrupa şampiyonasında da birinci olmayı hedefliyor. Boks sporuna zorluklar içerisinde başladıklarını dile getiren Havvanur ve İrem, İlk başlarda biz bile kendimize inanmıyorduk, ama gördük ki inanınca güzel işler yapıyoruz. Avrupa arenasında derece yapabilmek bizim için hayaldi ve gerçekleşti. Şimdi yine önümüzde Avrupa ve Dünya şampiyonası var. Bu sefer daha çok çalışıp zirveyi ele geçirmek istiyoruz dediler.

BİZİ İZLEMEYE DEVAM EDİN
Sporcuların elde ettiği başarılardan dolayı büyük gurur yaşadıklarını belirten milli takım ve Sevindik Boks Kulübü Antrenörü Ramazan Ballıoğlu, Öncelikle kulüp başkanımız Muhammet Ballıoğlu na ve  sporcularda emeği geçen Aydın Akduman ile Murat Kaça hocalarımıza teşekkür ediyoruz. Avrupa şampiyonasında üçüncülük derecesi bizim için başlangıç oldu. Bursa da yapılacak 2016 Avrupa ve Dünya şampiyonalarında hedefimiz zirvede olmak. Biliyoruz ki inancın sonu zaferdir. Bizlerin yanından olan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Güven Özyurt a da teşekkür ediyoruz. Bizi izlemeye devam edin. Gelecekte önemli başarılara imza atacağız dedi.
 

Salim YILDIZ 

 

 

 

 

   EN ÇOK OKUNANLAR

19 yaşındaki genç otel odasında ölü bulundu

1 19 yaşındaki genç otel odasında ölü bulundu

Dörtyolda trafik kazası 4 yaralı

2 Dörtyol'da trafik kazası: 4 yaralı

Çatıya çıkan Rus turisti polisler kurtardı

3 Çatıya çıkan Rus turisti polisler kurtardı

Oyun oynadıkları sırada ceset buldular

4 Oyun oynadıkları sırada ceset buldular