GEREKLİ FEDAKARLIĞI YAPTIM

Gaziantep Büyükşehir Belediyespor a imza atan Murat Yıldırım ın menajeri Ali Gürsoy, Samsunspor a gelmesi halinde alacağı ücretten 400-500 bin lira civarında indirim yapacağını yöneticilere iletti. Gerekli fedakarlığı yaptı diye konuştu

GEREKLİ FEDAKARLIĞI YAPTIM

Kendisine ait twitter hesabından açıklama yapan Murat Yıldırım ise, Bilinmesini isterim ki Samsunspor için belkide kimsenin yapamayacağı fedakarlıkta bulundum. Fakat kısmet değilmiş. Son günde transfer tahtasının açılmama riski bulunduğu için bir karar vermek durumundaydım. Taraftarın tepkisi beni üzdü dedi.

ENİŞTESİ DE KONUŞTU 
Samsunspor la transfer döneminin son günlerinde adı sıkça anılan Murat Yıldırım ın rotasını Gaziantep Büyükşehir Belediyespor a çevirmesi bazı taraftarların tepkisini çekmişti. Özellikle sosyal medya üzerinden taraftarlar,  Murat Yıldırım a tepki gösterirken oyuncunun menajeri ve aynı zamanda eniştesi olan Ali Gürsoy, açıklamalarda bulundu. Gürsoy, Murat ın Samsunspor a söz vermediğini belirterek, Murat, Samsunspor a gelmesi halinde alacağı ücretten 400 bin lira civarında indirim yapacağını yöneticileri iletti. Gerekli fedakarlığıda yaptı dedi 


400-500 BİN LİRA İNDİRİME GİTTİ 
Samsunspor Yönetim Kurulu nun Murat Yıldırım ile görüşme yaptığını ifade eden Ali Görsoy şunları söyledi: Bu görüşmede Murat, Samsunspor a söz vermedi. Sadece yönetim ile görüştü. Yönetime Süper Lig tekliflerini beklediğini söyledi. Eğer olmaz ise Samsunspor a gelmeyi düşündüğünü söyledi. Bunu söylemesinin nedenide Samsunspor taraftarından dolayı. Fedakarlık yapacağını da söyledi.  
 Alacağı ücreti 400 bin 500 bin lira aşağıya çekti.

BOŞTA KALABİLİRDİM 
Son gün de Samsunspor un transfer tahtasının açılmama riski vardı. Bir karar vermek durumundaydı. 
Gece yarısına kadar bekleme ihtimali yoktu. Çünkü boşta kalabilirdi. Transfer tahtası açılmadı. Murat ın Samsunspor a hem maddi hem de manevi olarak katkıları ortada. Herşey ortada.  

SAMSUN A YERLEŞECEKTİ 
Murat, Samsunspor dan giderken yaklaşık 300 bin lira parasını bıraktı. Yaklaşık 1 milyon TL bonservis parası kazandırdı. Murat, Samsunspor da bedava oynamış gibi oldu. Transfer sürecinde yanlış haberler yapıldı. Bu durum taraftarın tepkisine yol açtı. Bu durum Murat Yıldırım ı çok üzdü.  

HER ŞEY PARA DEĞİL 
Murat Yıldırım ın hayatında ve kalbinde  Samsunspor un farklı bir yeri var. Her zaman oynamak istediği bir kulüp. İlerleyen yıllarda yaşamayı bile düşündüğü bir şehir Samsun. Ne yazık ki asparagas haberler yapılıyor. Murat ın nasıl biri olduğunu parayı düşünmediğini manevi değerleri  dah çok önemsediğini herkes biliyor.  


BÜYÜK FEDAKARLIK YAPTIM  
Murat  Yıldırım ise tepkiler üzerine kendisine ait twitter hesabından açıklama yaptı. Tecrübeli orta saha oyuncusu, Kamuoyunda yanlış ifadelerle bilgi eksikliğiyle eleştiriler yapılıyor. Samsunspor için gerekli çok büyük fedakarlık yapmama rağmen sonuç çıkmadı. Bilinmesini isterim ki Samsunspor için belkide kimsenin yapamayacağı fedakarlıkta bulundum. Fakat kısmet değilmiş. Yanlış bilgilerle haber yapılıyor Samsunspor taraftarını çok seviyorum. Son günde transfer tahtasının açılmama riski bulunduğu için bir karar vermek durumundaydım ifadelerini kullandı. 

MUHAMMET ÇAVUŞOĞLUEN ÇOK OKUNANLAR

Nişanlısı ayrılınca tüfekle ateş açtı

1 Nişanlısı ayrılınca tüfekle ateş açtı

CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz: 'Fikirlerine çok ihtiyacımız var'

2 CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz: 'Fikirlerine çok ihtiyacımız var'

Bosnalı aileye film gibi gasp şoku

3 Bosnalı aileye film gibi gasp şoku

Alüminyum fabrikasında yangın:2 yaralı

4 Alüminyum fabrikasında yangın:2 yaralı

Psikolojik yorgunluk

5 Psikolojik yorgunluk...

İstanbul'da korkutan yangında can pazarı

6 İstanbul'da korkutan yangında can pazarı

Ankara'da trafik kazası: 3 yaralı

7 Ankara'da trafik kazası: 3 yaralı

SAMSUN TEK TEK TOPLUYOR

8 SAMSUN TEK TEK TOPLUYOR

Erzurumlular balon futbolu ile stres atıyor

9 Erzurumlular balon futbolu ile stres atıyor

Bu okul hayatın küçük bir provası

10 Bu okul hayatın küçük bir provası