Bilgin de başvurdu

Elif Coşkun Bilgin, AK Parti İl Başkanlığı na belgelerini teslim ederek 1 Kasım seçimleri için milletvekili aday adayı olduğunu açıkladı

Bilgin de başvurdu

7 Haziran seçimlerinde milletvekili aday adayı olan Elif Coşkun Bilgin, 1 Kasım 2015 Pazar günü yapılacak 26. dönem milletvekilliği genel seçimleri için AK Parti Samsun İl Başkanlığı na aday adaylığı başvurusunu yaptı. Bilgin başvuru belgelerini AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel’e teslim etti.

MESAJIN ÖZÜNÜ ALDIK
Aday adaylığı başvurusunun ardından açıklamalarda bulunan Bilgin, 7 Haziran seçimleri sonrasında oluşan tabloda, tek partili bir iktidar oluşmadığını ve mevcut partilerle bir araya gelerek koalisyon hükümetinin de kurulamadığını belirterek, İçinde bulunduğumuz bu tablo ülkemizin AK Parti iktidarına ne kadar ihtiyaç duyduğunun net bir göstergesi olmuştur.  Esnafından, üreticisine, sanayicisinden, çiftçisine kadar herkes tek başına 12 yıl boyunca ülkemizi istikrar ve güven ortamı içerisinde yöneten AK Parti iktidarını özlemle arar olmuştur.  Şüphesiz ki; 7 Haziran seçimlerinde halkımız bizlere bir mesaj vermek istemiştir. Bu mesajın özünü ve içeriğini anlamaktayız. Seçimden sonra geçen kısa süre içerisinde partimizin her bir mensubu bu sonuçlar üzerine düşünerek üzerine düşen sonuçları çıkartmıştır. AK parti ailesi olarak halkımız için en iyisini yapacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın dedi.

OY ORANINA MÜSBET
KATKI YAPABİLİRİM
AK Parti Milletvekili Aday Adayı Elif Coşkun Bilgin açıklamalarını şöyle sürdürdü: Tek başına bir iktidarın hükümete gelememesini fırsat bilen şer odaklarının nasıl bir anda  ortak bir yerlerden talimat almışçasına harekete geçtiğini hep birlikte görüyoruz. Birlik ve beraberliğe en çok ihtiyaç duyduğumuz, kişisel menfaatleri bir kenara bırakarak milli menfaatlerimize en çok odaklanmamız gereken dönemlerden birini yaşıyoruz.  İçinde bulunduğumuz tablo elimizi taşın altına daha fazla koymamız gereken bir durumdur. Tek başına yeniden iktidara gelebilmemiz şu kısa süre içerindeki gayretlerimize bağlı olacaktır. Ben Samsun’da yaşayan, Samsun’u ve Samsunluları çok iyi tanıyan birisiyim.  Bu şehrin ihtiyaçlarını ve sorunlarını çok iyi biliyorum. Bu halkı temsil etme noktasında yeterli olduğumu düşünüyorum. AK Partimizin ilimizdeki oy oranına müsbet yönde önemli bir katkı yapabileceğime inanıyorum. Türkiye’nin 2023, 2071 hedeflerinden sapmadan yoluna devam etmesi ve sürekli gelişimini devam ettirmesi için sorumluluk alarak AK Parti aday adaylığımı açıklıyorum.

 EN ÇOK OKUNANLAR

Samsunspor'a yeni otobüs yolda

1 Samsunspor'a yeni otobüs yolda

AK Parti Samsun'da bir istifa daha!

2 AK Parti Samsun'da bir istifa daha!

Samsun'da silahlı çatışma: Yaralılar var

3 Samsun'da silahlı çatışma: Yaralılar var

Samsunspor'da Gökhan Alsan transferi yarın netleşecek

4 Samsunspor'da Gökhan Alsan transferi yarın netleşecek

Samsun'da 9 yaşındaki kız çocuğuna taciz! Akraba gözaltına alındı

5 Samsun'da 9 yaşındaki kız çocuğuna taciz! Akraba gözaltına alındı

Samsun'da silahlı saldırı zanlısı teslim oldu

6 Samsun'da silahlı saldırı zanlısı teslim oldu

Samsunlu futbolcunun acı günü!

7 Samsunlu futbolcunun acı günü!

Samsun'dan yola çıkan fındık işçileri kaza yaptı :1 ölü, 14 yaralı

8 Samsun'dan yola çıkan fındık işçileri kaza yaptı :1 ölü, 14 yaralı

Samsun'da veliler kapı isyanında

9 Samsun'da veliler kapı isyanında

Mustafa Aztopal: 'Rakım yordu'

10 Mustafa Aztopal: 'Rakım yordu'