Soluksuz çalışıyoruz

Cumhuriyet Mahallesi esnafıyla bir araya gelen Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, “Türkiye’nin göz bebeği bir Atakum İlçesi için adeta soluksuz çalışıyoruz dedi

Soluksuz çalışıyoruz

Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, Cumhuriyet Mahallesi esnafıyla bir araya gelerek çalışmalarını ve projelerini anlattı. Atakum İlçesi nde rutin belediyecilik çalışmalarını yapmanın yeterli olmayacağını ifade eden Başkan Taşçı, “Rutin belediyeciliğe ek olarak sosyal belediyeciliği de başarılı bir şekilde yapmak için durmadan çalışıyoruz, üretiyoruz” diye konuştu.

BİR KESİME DEĞİL TÜM ATAKUM A
Atakum İlçesi nde herkesi yakından ilgilendiren ve hayatın her alanına hitap eden çalışma ve projeler gerçekleştirdiklerini belirten Başkan Taşçı, “Türkiye’nin göz bebeği bir Atakum İlçesi için adeta soluksuz çalışıyoruz. Rutin anlamda ilçemizin eksiklerini gideriyor, temel belediyecilik adına çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Ama Atakum gibi önemli bir ilçede rutin belediyecilik yapmak yeterli olmaz. İlçemizin değerine değer katacak çalışmalar yapmak, projelere imza atarak sosyal belediyeciliği de başarılı bir şekilde ortaya koymak gerekir. Bu düşünceden hareketle projelerimizi üretiyor, hayata geçiriyoruz. Projeleri belirlerken çıkış noktamız ise kesinlikle Atakum halkı oluyor. Soruyor, fikir paylaşımında bulunuyor, ortak akıl çerçevesinde projelerimizi hayata geçiriyoruz. Sadece bir kesime ya da bir mahalleye değil, tüm ilçemize yönelik bu projelerimizde herkesi yakından ilgilendiren ve hayatın her alanına hitap eden bir anlayış sergiliyoruz ifadelerini kullandı.

SEYİR TEPESİ NE BAŞLIYORUZ
Atakum İlçesinde hayata geçirilmesi planlanan projeler hakkında esnafı bilgilendiren Başkan Taşçı şunları söyledi: Seyir Terası projesinin ihalesi geçtiğimiz günlerde gerçekleştirildi, en kısa sürede başlıyoruz. İlçemizde bir devlet hastanesi olmaması en büyük eksiklerdendi ki o eksiklikte en kısa sürede giderilmiş oluyor. Yerli ve yabancı turistlerin ilgisini ilçemize çekecek olan Akvaryum Park ve Osmanlı Hamamlarını da en kısa sürede ilçemize kazandıracağız. Mevlana Spor Tesisleri projemiz tamamlanmak üzeredir. Aynı şekilde Hobi Bahçelerinin birinci etabı tamamlandı. Kilitli Parke Taşçı Fabrikası tam donanımlı bir hale getirilerek önemli bir üretim alanı oluşturuldu. Daha çok sayıda çalışmamız ve projemiz var. 55’de 55 projelerimizi hızlı bir şekilde hayata geçirmeye devam ediyoruz.

(ee)EN ÇOK OKUNANLAR

Adana'da otomobil ile motosikletli yunus ekibi çarpıştı: 1 polis yaralandı

1 Adana'da otomobil ile motosikletli yunus ekibi çarpıştı: 1 polis yaralandı

Somalı genç 14 yaşında Fenerbahçe'ye transfer oldu

2 Somalı genç 14 yaşında Fenerbahçe'ye transfer oldu