Samsun haber gazetesi
X Reklamı Kapat

Ak Parti Genel Başkan Danışmanı Akif Gülle Aday Adayı

AK Parti Genel Başkan Danışmanı ve eski milletvekili Akif Gülle, 1 Kasım seçimleri için aday adaylığı müracaatını yaptı

Ak Parti Genel Başkan Danışmanı Akif Gülle Aday Adayı

AK Parti Amasya il binasında aday adaylığı başvuru belgelerini AK Parti Amasya İl Başkanı Mehmet Ünek’e teslim eden Akif Gülle, “Yıllar sonra yeniden aday adayı olarak karşınıza çıkıyorum. Allah hakkımızda hayırlısını versin. Bilgim, tecrübem, gayretim ve heyecanım her zaman olduğu gibi yine de sizinle elbette beraber olacak. Siyasetin hizmet, samimiyet ve gayretten ibaret olduğuna inanıyorum. Size hizmetten başka ne derdimiz olur” dedi.

7 Haziran seçimlerinden bu güne kadar ülkede 13 yıldır yaşanmayan olaylara şahit olunduğunu söyleyen Gülle, “PKK denen caniler sanki fırsat bulmuş gibi insanımıza saldırdı. Elbette bedelini ödüyor. Daha da beterini ödeyecek. Ekonomik ilerleyişimiz durgunluk anlarını yaşadı. Ülkemize kem gözlerle bakan bazı devletler bu ortamdan memnun oldu. Seçim sonuçları ülkemizin daha da gelişmesine engel oldu. Bu saydıklarım ve daha birçoğunu biz hak etmiyoruz. 13 yıldır yaşadığımız güzellikler ve gelişmişliğin niçin aynen devam etmesi mümkün olmadı. Hepimizin bu problemlerden kurtulmak için bir defa değil bin defa düşünmesi gerekmez mi? Üzerimize düşeni hepimizin elbette yapması gerekir. Yüce milletimizin ferasetinin bu problemlerin ortadan kaldıracağına kesinlikle inanıyorum” diye konuştu.

Toplantıya Amasya Belediye Başkanı Cafer Özdemir, AK Parti Merzifon İlçe Başkanı Hasan Çilez ile ilçe belediye ve parti başkanları da katıldı. AK Parti Genel Başkan Danışmanı Akif Gülle, 21, 22. ve 23. dönemlerde Amasya milletvekilliği yapmıştı.EN ÇOK OKUNANLAR

4 bomba idmanda

1 4 bomba idmanda

Acı tablo açıklandı

2 Acı tablo açıklandı

1-2 isim daha

3 1-2 isim daha

Fındıktaki asıl sorun

4 Fındıktaki asıl sorun!..

Tarihi mekanda moral yemeği

5 Tarihi mekanda moral yemeği

 54 ilde dev FETÖ operasyonu

6 54 ilde dev FETÖ operasyonu

Taraftarlardan Samsunspora kara gün bestesi

7 Taraftarlardan Samsunspor'a 'kara gün' bestesi

60 günü dolu dolu geçirmeliyiz

8 60 günü dolu dolu geçirmeliyiz

76 sanıklı FETÖ davası 7 Martta başlıyor

9 76 sanıklı FETÖ davası 7 Mart'ta başlıyor

Tekin Hızlı tren başka bahara kaldı

10 Tekin: 'Hızlı tren başka bahara kaldı'