Samsun haber gazetesi
X Reklamı Kapat

Sıkıntıya çare kadrolarız

Eski AK Parti İl Başkanı Avukat Adem Güney, 7 Haziran seçimlerinden sonra 1 Kasım seçimi için de aday adaylığı başvurusunu yaptı. Güney, Sıkıntıya çare olacak kadrolar AK Parti kadrolarıdır dedi

Sıkıntıya çare kadrolarız

AK Parti de aday adayı sayısı her geçen gün artarken, başvuruların yapıldığı son gün de eski İl Başkanı Avukat Adem Güney de başvurusunu yaptı. İl Başkanlığı na giderek 26 ncı dönem milletvekilliği için başvurusunu yapan Güney, ülkeye hizmet için yola çıktıklarını ifade etti.

KAPILARA ÇİLİNGİR OLMALIYIZ
Yapılacak seçimlerin önemine değinen Güney, “Aday adaylığımız milletimize ve vatanımıza hayırlı uğurlu olsun. Yeni dönemde seçilecek arkadaşlarımızla beraber ülkemize hizmet etmek için bu yola çıktık. Kimlerin seçilip seçilmeyeceğini genel merkezimiz belirleyecek. Ülkemiz kritik bir süreçten geçiyor. Biz de süreçte bir tuğla misali, yardımcı olabilir miyiz, katkı verebilir miyiz diye aday adaylığı müracaatımızı yaptık. Bu süreçte tüm AK Partililerin sahaya inip, çalışması ve çilingir misali kapıları açması gerekiyor” diye konuştu.

İKTİDAR DÜŞÜNCELERİ YOK
Ülkenin sıkıntılı bir dönemden geçtiğini ifade eden Güney şunları söyledi: Sıkıntıya çare olacak kadrolar AK Parti kadrolarıdır. AK Parti nin fikri, zikri, yaptıkları ve yapacaklarının hepsi ortadadır. Yeniden büyük Türkiye’nin inşası için AK Parti kadrolarının tek başına iktidara gelme mecburiyeti vardır. Gördüğümüz kadarı ile muhalefet partilerinin iktidar olma düşüncesi ve zihniyeti yok. İktidar ortağı olma fırsatını yakaladıkları halde onu bile beceremediler. Kendi içlerinde kavga ettiler. Birbirlerine düştüler. Milletimiz olanı biteni tüm çıplaklığıyla görüyor. Milletimizin AK Partiyi tekrar iktidara getireceğine inanıyorum. Çünkü AK Parti bu ülkeye, bu millete hizmet etti. Bizim milletimiz de vefalı bir millettir. Hizmet ve gayret edeni taktir eder. İnşallah önümüzdeki süreç daha iyi bir süreç olacak. Daha iyi günler bizi bekliyor.” 

AK Parti İl Başkanı Muharrem Göksel de Adem Güney in aday adaylığının ülkeye ve partilerine hayırlar getirmesini dileyerek başarı dileklerinde bulundu.

Barış BUDANOĞLUEN ÇOK OKUNANLAR

Saatlere dikkat

1 Saatlere dikkat!

Keyifsiz çalışma

2 Keyifsiz çalışma

Ufak bir gerilim

3 Ufak bir gerilim

Ödeme yapamadık

4 Ödeme yapamadık

 Fırıncıya kurşun yağdırdı

5 Fırıncıya kurşun yağdırdı

Yalan söyleyen

6 Yalan söyleyen...

Taşeron kadro müjdesi bekliyor

7 Taşeron 'kadro' müjdesi bekliyor

Altın istiyorlar

8 Altın istiyorlar

AK Parti insan hakları ihlalinin önüne geçiyor

9 AK Parti insan hakları ihlalinin önüne geçiyor

Vatandaştan duyarsızlığa ilginç tepki

10 Vatandaştan duyarsızlığa ilginç tepki