Dünya üçüncüsüne muhteşem karşılama

Güne Kore den bronz madalya ile dönen Ahsen Şengün, havaalanında anne ve babasına sarılarak gözyaşı döktü

Dünya üçüncüsüne muhteşem karşılama

Dünya Tekvando Şampiyonas ında üçüncü olarak tarihi bir başarı elde eden milli sporcu Ahsen Şengün, memleketi Samsun a geldi. Milli Takım Teknik Sorumlusu Mustafa Gençtürk ile havaalanında muhteşem şekilde karşılanan Ahsen, anne ve babasına sarılarak gözyaşlarına hakim olamadı
 

SEVENLERİ YALNIZ BIRAKMADI
Güney Kore de yapılan Dünya Yıldızlar Tekvando Şampiyonası nda müthiş başarı. Rakiplerini dize getirerek Dünya üçüncüsü olan İlkadım Belediye Spor Kulübü sporcusu Ahsen Şengün, dün öğle saatlerinde Milli Takım Teknik Sorumlusu Mustafa Gençtürk ile Samsun a geldi. 
Havaalanında Ahsen Şengün, aileleri ve sevenleri tarafından coşkulu şekilde karşılandı. Gençlik Hizmetleri ve Spor Şube Müdürü Süleyman Demirtaş, Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Tülin Genç ile Kick-Boks İl Temsilcisi Üzeyir Kodan da Ahsen i karşılayanlar arasında idi. 

ANNE VE BABASINA SARILARAK AĞLADI 
Havaalanı çıkış kapısında coşkulu kalabalığı gören Ahsen, hem mutlu oldu hem de şaşkınlığını gizleyemedi. Şampiyon sporcu, anne ve babasını karşısında görüncü onlara sımsıkı sarıldı, mutluluk gözyaşları döktü. Hem Türkiye hem de Samsun un gururu olan Ahsen, pankart ve çiçeklerle yoğun kalabalık tarafından karşılandı. Tebrikleri kabul eden Ahsen, bu başarısını anne ve babasına  armağan etti. 

GURUR DUYUYORUZ 
Süleyman Demirtaş, Samsun u Dünya arenasında başarıyla temsil eden Ahsen i tebrik ediyoruz. Samsun olimpik sporcular şehri olma yolunda emin adımlarla ilerliyor. Bizlere bu imkanları sunan Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç a teşekkür ediyoruz dedi. Ahsen le iyi bir hazırlık dönemi geçirip Dünya da başarı sağladıklarını belirten Milli Takım Antrenörü Mustafa Gençtürk ise, Biz elimizden geleni yaptık ve dereceye ulaştık. Ahsen de emeği geçen herkesi kutluyorum. İnşallah onunla nice zaferlere imza atacağız diye konuştu.

Salim YILDIZ 
  EN ÇOK OKUNANLAR

Samsunlu iş adamının haciz isyanı

1 Samsunlu iş adamının haciz isyanı

Samsundaki silahlı saldırıda 2 oğlu ölen baba tutuklandı

2 Samsun'daki silahlı saldırıda 2 oğlu ölen baba tutuklandı

Tim 20 yıl sonra Samsunda buluştu

3 Tim 20 yıl sonra Samsun'da buluştu

Samsunspor afişindeki sır oyuncu

4 Samsunspor afişindeki sır oyuncu

Samsunsporda program değişti

5 Samsunspor'da program değişti

Orduda kadın avukat otel odasında ölü bulundu

6 Ordu'da kadın avukat otel odasında ölü bulundu

Kamp sonuna kadar denenecek

7 Kamp sonuna kadar denenecek

Samsun görüntü kirliliğine savaş açtı

8 Samsun görüntü kirliliğine savaş açtı!

Samsunspor taraftarından gergin bekleyiş

9 Samsunspor taraftarından gergin bekleyiş

Samsunda otostop yapan hayat kadınlarına operasyon

10 Samsun'da otostop yapan hayat kadınlarına operasyon