BORSAN SAMSUNSPOR A SPONSOR

Samsunspor a bugüne kadar 3 milyon doların üzerinde katkı sağlayan Borsan Grup, kulübe yeni sezonda da sponsor oldu

BORSAN SAMSUNSPOR A SPONSOR

Borsan Grup Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Ölmez ile Başkan Erkut Tutu arasında imzalanan anlaşmayla, Samsunspor, yine önemli miktarda maddi destek alacak

PROTOKOL İMZALANDI
Samsunspor a, sponsorlarla maddi destek gelmeye devam ediyor. AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, Tozlu Giyim, Medical Park Samsun Hastanesi ve Yeşilyurt Grup un ardından Borsan Grup da kulübe sponsor oldu. Sponsorluk anlaşmasının forma kol ile stat içindeki ve Nuri Asan Tesisleri ndeki panolara, reklam konusunda olduğu ifade edildi. Nuri Asan Tesisleri ndeki törene eski Samsunspor Başkanı ve Borsan Grup Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Ölmez, Samsunspor Başkanı Erkut Tutu, Başkan vekilleri Rüştü Araboğlu ve Ömer Çoruh, Genel Sekreter Ali İhsan Aka, Yönetim Kurulu üyeleri Fazlı Abdik ile İbrahim Çevik katıldı. 

BORSAN HER ZAMAN YANIMIZDA 
Samsunspor Başkanı Erkut Tutu, Borsan Grup a anlaşmadan dolayı teşekkür ederken, Göreve geldiğimiz günden bu yana şehir, bize olan güvenini gösteriyor. Sezon başında her defasında belirttiğimiz gibi başarı için birlik beraberlik şart. Bunu her fırsatta söyledik. İlk günden beri bize destek verenlere teşekkür ediyorum. Milletvekilimiz Fuat Köktaş, Tozlu Giyim, Medical Park ve Yeşilyurt la devam eden sponsorlarımızın yanına Borsan Grup un da eklenmesinin mutluluğunu yaşıyoruz. Borsan Grup, her fırsatta bizim yanımızda. Bize büyük katkı sağladı. Borsan Grup la yapılan anlaşmamız; forma kollarına reklam, stat içerisindeki panolar ve Nuri Asan Tesisleri nin ön kısmındaki reklam panolarını kapsıyor dedi. 

HERKES DESTEK OLMALI
Eski Samsunspor Başkanı ve Borsan Grup Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Ölmez ise, Samsunspor Kulübü Başkanı Erkut Tutu ve yönetimini yürekten kutluyorum. Büyük bir iyi niyetle, fedakarlıklarla, zor imkanlarla, bugüne kadar bana göre Samsun un yarattığı en büyük marka olan Samsunspor u ileri taşıyorlar. Onları kutluyorum. Başkanımız bir elin parmakları kadar işadamının destek olduğunu söyledi. Aslında buna sevindim, çünkü eskiden bu kadar da yoktu. Samsun da 1 milyon 200 bin insan yaşıyor. Kulübe destekçi olanların sayısının artması gerekir. Herkesin kendi imkanına göre yardımcı olması lazım. Bazen bir lira, bin liradan büyük olur diye konuştu. 

3 MİLYON DOLAR KATKI VERDİK 
Bu şehrin bugüne kadar yarattığı en büyük ulusal marka olan Samsunspor un bulunduğu ligde en borçlu kulüp konumunda olduğunu vurgulayan Adnan Ölmez, Bu gerçekten bizim yaşamış olduğumuz, doğduğumuz Samsun a yakışmıyor. Bu ağır bir yük. Bunu birkaç insanın taşıması hakikaten zor. Desteği tabana yaymalıyız. Grup olarak son yıllarda gerek bağış, gerek reklam, gerek sponsorluk adı altında bütün firmalarımızla 3 milyon doların üzerinde bir katkı sağladık. Bundan sonra da sağlamaya devam edeceğiz. Her ne olursa olsun bu firma sayılarının artması gerekir. Daha küçük desteklerle, daha büyük rakamlar toplanabilir. Bu konuda başkan çok iyi çalışmalar yapıyor. Halkla, işadamlarıyla ve taraftarlarla mükemmel ilişkiler kuruyor dedi. 

DESTEK DEVAM EDECEK 
Kırmızı- Beyazlılara yeni sezonda başarı da dileyen Adnan Ölmez, Biz de bu sene şartlarımızı zorlayarak, imkanlar dahilinde sponsorluk adı altında elimizden geleni desteği verdik. Bundan sonra da vermeye devam edeceğiz. Kulübün öncelikle sportif, ardından da ekonomik anlamda başarılı bir yıl geçirmesini diliyorum. Benim kulüp başkanlığı yaptığım zamanlarda da destek vardı ama daha dar bir kesimden vardı. Erkut Tutu ve yönetimi, iyi diyaloglarla bu sorunu çözmek adına büyük gayret içinde. Samsunspor un ağır bir borç yükü var. Yönetim zor şartlarda görev yapıyor. Onlara da görevlerinde başarılar diliyorum şeklinde konuştu. Ardından Borsan Grup ve Samsunspor arasında sponsorluk anlaşması imzalandı.

Selçuk KAYA

 EN ÇOK OKUNANLAR

Sulama kanalına düşen çocuk boğuldu

1 Sulama kanalına düşen çocuk boğuldu

Marsilya, tura göz kırptı

2 Marsilya, tura göz kırptı

Ankara'da genç emlakçının sır ölümü

3 Ankara'da genç emlakçının sır ölümü

Arsenal, 10 kişi kalan Atletico Madrid'e diş geçiremedi

4 Arsenal, 10 kişi kalan Atletico Madrid'e diş geçiremedi

Başkan Memiş: 'Üniversitelerin Sağlık Bakanlığında ki gibi sağlık çalışanlarına

5 Başkan Memiş: 'Üniversitelerin Sağlık Bakanlığında ki gibi sağlık çalışanlarına

Bar sahibinin katili yanında çalışan kişi çıktı

6 Bar sahibinin katili yanında çalışan kişi çıktı

Toplantı salonuna kurulan dev LED ekranlar böyle devrildi

7 Toplantı salonuna kurulan dev LED ekranlar böyle devrildi

İki küçük çobanın cesetleri su kuyusunda bulundu

8 İki küçük çobanın cesetleri su kuyusunda bulundu

Otomobille traktör çarpıştı: 3 yaralı

9 Otomobille traktör çarpıştı: 3 yaralı