Samsun haber gazetesi
X Reklamı Kapat

Anakent te imza şov

Bayanlar Voleybol 3. Ligi ndeki Samsun Büyükşehir Belediyesi Anakent Spor Kulübü nde imza töreni yapıldı. Anakent Spor Kulübü Yönetim Kurulu Başkanı Kadir Koçak ın da yer aldığı törende 10 yeni oyuncu sözleşme imzaladı

Anakent te imza şov

10 YENİ TRANSFER
Kurulduğu ilk yılda Bayanlar Voleybol 3. Ligi ne yükselen Samsun Büyükşehir Belediyesi Anakent Spor Kulübü nde yeni transferler sözleşme imzaladı. Geçen yıldan kalan 2 oyuncuyla birlikte toplam 12 sporcu resmi sözleşme imzalarken, başarı için Samsun da olduklarını söyledi. İmza törenine Anakent Spor Yönetim Kurulu Başkanı Kadir Koçak, Voleybol Takımı Koordinatörü Suat Koçer, A Takım Başantrenörü Sezai Açıcı, A Takım ve Genç Takım Yardımcı Antrenörü Refai Bektaş da katıldı. 

KOÇAK İDDİALI KONUŞTU
Anakent Spor Yönetim Kurulu Başkanı Kadir Koçak, Kulüp olarak yeni ve iyi transferlerle 3. Lig deki en iddialı takımların arasında yer aldığımızı düşünüyorum. Bu yılki hedefimiz yine liderlik ve şampiyonluk olacak. Tüm Samsunluları maçlarımızda aramızda görmek istiyoruz. Çekişmeli ve keyifli bir lig yaşanacağını düşünüyorum. Taraftar desteği bizim için çok önemli. Şimdiden yeni sezonun hayırlı olmasını temenni ediyorum. Takımımız yeni sezon hazırlıklarına başladı ve çalışıyor diye konuştu. 

BAŞARI İÇİN GELDİK...
Anakent Spor Kulübü nde yeni sezon kadrosunda yer alacak olan Emine Turan, Ebrucan Özyavuz, Gizem Kün, Çağla Gügünağaoğlu, Emine Eraslan, Nurdan Er, Rahime Saraç, Tuğçe Bilgen, Sultan Keskinoğlu, Asena Selen Saltı, Aysun Keserci ve Döndü Ulusoy, mutlu olduklarını ve başarı için Anakent i seçtiklerini söyledi.

Selçuk KAYAEN ÇOK OKUNANLAR

Silahla yol kesip, 2 kişiyi kaçıran fidyeciler kamerada

1 Silahla yol kesip, 2 kişiyi kaçıran fidyeciler kamerada

Mehdi Eker  Lordlar Kamarası, Sizi şimdi anladık dedi

2 Mehdi Eker: 'Lordlar Kamarası, 'Sizi şimdi anladık' dedi'

Tekel bayisine silahlı saldırı 1 ölü

3 Tekel bayisine silahlı saldırı; 1 ölü

Patlama sonrası çıkan yangında bir öğretmen hayatını kaybetti

4 Patlama sonrası çıkan yangında bir öğretmen hayatını kaybetti