Anakent te imza şov

Bayanlar Voleybol 3. Ligi ndeki Samsun Büyükşehir Belediyesi Anakent Spor Kulübü nde imza töreni yapıldı. Anakent Spor Kulübü Yönetim Kurulu Başkanı Kadir Koçak ın da yer aldığı törende 10 yeni oyuncu sözleşme imzaladı

Anakent te imza şov

10 YENİ TRANSFER
Kurulduğu ilk yılda Bayanlar Voleybol 3. Ligi ne yükselen Samsun Büyükşehir Belediyesi Anakent Spor Kulübü nde yeni transferler sözleşme imzaladı. Geçen yıldan kalan 2 oyuncuyla birlikte toplam 12 sporcu resmi sözleşme imzalarken, başarı için Samsun da olduklarını söyledi. İmza törenine Anakent Spor Yönetim Kurulu Başkanı Kadir Koçak, Voleybol Takımı Koordinatörü Suat Koçer, A Takım Başantrenörü Sezai Açıcı, A Takım ve Genç Takım Yardımcı Antrenörü Refai Bektaş da katıldı. 

KOÇAK İDDİALI KONUŞTU
Anakent Spor Yönetim Kurulu Başkanı Kadir Koçak, Kulüp olarak yeni ve iyi transferlerle 3. Lig deki en iddialı takımların arasında yer aldığımızı düşünüyorum. Bu yılki hedefimiz yine liderlik ve şampiyonluk olacak. Tüm Samsunluları maçlarımızda aramızda görmek istiyoruz. Çekişmeli ve keyifli bir lig yaşanacağını düşünüyorum. Taraftar desteği bizim için çok önemli. Şimdiden yeni sezonun hayırlı olmasını temenni ediyorum. Takımımız yeni sezon hazırlıklarına başladı ve çalışıyor diye konuştu. 

BAŞARI İÇİN GELDİK...
Anakent Spor Kulübü nde yeni sezon kadrosunda yer alacak olan Emine Turan, Ebrucan Özyavuz, Gizem Kün, Çağla Gügünağaoğlu, Emine Eraslan, Nurdan Er, Rahime Saraç, Tuğçe Bilgen, Sultan Keskinoğlu, Asena Selen Saltı, Aysun Keserci ve Döndü Ulusoy, mutlu olduklarını ve başarı için Anakent i seçtiklerini söyledi.

Selçuk KAYAEN ÇOK OKUNANLAR

Samsunspor'da geniş kapsamlı savunma

1 Samsunspor'da geniş kapsamlı savunma

Sakata geldik

2 Sakata geldik

Samsun'da yan yana 3 eve 3 mahalle

3 Samsun'da yan yana 3 eve 3 mahalle

Lime lime doğrandık

4 Lime lime doğrandık

MHP'li Usta birinci sıradan aday

5 MHP'li Usta birinci sıradan aday

Samsunspor Teknik Direktörü Besim Durmuş: 'Şansımız devam ediyor'

6 Samsunspor Teknik Direktörü Besim Durmuş: 'Şansımız devam ediyor'

Tünelde kafa kafaya çarpıştılar: 4'ü çocuk 9 yaralı

7 Tünelde kafa kafaya çarpıştılar: 4'ü çocuk 9 yaralı

Samsunspor taraftarlarından YEDAŞ'a kınama

8 Samsunspor taraftarlarından YEDAŞ'a kınama

Otomobille mermer yüklü TIR çarpıştı: 2 ölü

9 Otomobille mermer yüklü TIR çarpıştı: 2 ölü

Şehidin memleketi belli oldu

10 Şehidin memleketi belli oldu