BİR LİRA VERİRİZ DİYEMEDİLER

Bizim Samsunspor a yaptığımız destekleri herkes biliyor. Diğer partilerin milletvekilleri ve il başkanları da siyasi rant çabalarını bir kenara bırakıp Samsunspor a ne katkı yapacaklarını düşünseler daha mantıklı olur.

 BİR LİRA VERİRİZ DİYEMEDİLER

Samsunspor Yönetim Kurulu, bilindiği üzere bizi davet etti. 3 siyasi partinin il başkanları olarak gittik. Bizlere neler yapabileceğimizi sordular.  Herkes önerilerde bulundu. Samsunspor Yönetim Kurulu bizlere, Samsunspor a ne kadar yardım edebilirsiniz ne yapabilirsiniz dedi. Diğer parti il başkanları bir lira verebiliriz diyemediler

SİYASİ RANTA ÇEVİRİYORLAR 
AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel, Samsunspor u siyaset malzemesi yapmanın, yaşanan olayları siyasi ranta çevirmek için çalışmanın bir manasının olmadığını söyledi. Son olarak Samsunspor un 3 puan silme cezası almasının seçimler öncesi siyasi ranta çevrilmek istenildiğine dikkat çeken Başkan Muharrem Göksel, Biliyorsunuz bu eski borçlardan kaynaklanan bir durum. Taahhütlerin yerine gelmemesi nedeniyle böyle oluyor. Samsunspor un 3 puan silme cezası almasını AK Parti üzerine yıkmaya çalışıyorlar. Şuanda AK Parti hükümeti yok. Şu anda seçim hükümeti var. Geçen sezon 3 puan silme cezası verildi. Seçimler öncesi siyasi malzeme yapılarak rant elde edilmeye çalışıldı. Şimdi yine aynı söylemlerle siyasi rant çabaları var dedi. 


BİR ŞEY ELDE EDEMEZLER 
Puan silme cezasını AK Parti üzerine yıkmaya çalışarak bir şey elde edemezler diyen Muharrem Göksel, şunları söyledi: Samsunspor üzerinden siyasi rant sağlamak için çalışanların bilmesi lazım ki seçim hükümetinde herkesin bakanı var.  Bunu böyle değerlendirmek lazım.  Başbakan bizim partimizin lideri. Bizim genel başkanımız ama hükümet seçim hükümeti. Samsunspor un üç puanının silinmesinin hükümet tarafından yapılıyor değerlendirmeleri çok yanlış.


DİĞERLERİ  NE YAPTI
Türkiye Futbol Federasyonu nun işi bu. Biz her türlü yardımı yapmaya devam ediyoruz. Elimizden gelen neyse yapıyoruz. Diğer partilerin milletvekilleri ve il başkanları da siyasi rant çabalarını bir kenara bırakıp Samsunspor a ne  katkı yapacaklarını düşünseler daha mantıklı olur. Bunu ortaya koymaları lazım. Şimdi yapmaları ve açıklamaları lazım.  

BİZİM NE KADAR YARDIM YAPTIĞIMIZ ORTADA 
Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç ın ve milletvekilerinin Samsunspor u nasıl kurtarırızın derdinde olduğunu vurgulayan Göksel, sözlerini şöyle sürdürdü: 
Samsunspor hepimizin. Bu bir siyasi ranta çevrilmemeli. Fuzuli şeylere gerek yok. Bakanımız, milletvekillerimiz Samsunspor u nasıl kurtarırızın derdinde. Bu zamana kadar yaptığımız ve yapacağımız belli. Özellikle 2 sezondur yaptığımız yardımların ne kadar olduğunu söylemeyeceğim. Çünkü bunu herkes biliyor.  

KİMSE KİMSEYİ SUÇLAMASIN  
Diğerleri ise Samsunspor herhangi bir olumsuz durum yaşayınca bunu siyasi ranta dönüştürmekte. Siyasi rant yerine hep birlikte çözüme ulaştırmak daha iyi olacaktır. Kimse kimseyi suçlamasın. Böyle bir şey yok. Samsunspor un siyaset arenasında olmaması lazım. Samsun, Samsunspor hepimizin ortak şehri, sevdası. Herkesinde ortak çaba ile yükseltmesi lazım.  

BİR LİRA VEREBİLİRİZ DİYEMEDİLER 
Samsunspor Yönetim Kurulu, bilindiği üzere bizi davet etti. 3 siyasi partinin il başkanları olarak gittik, toplantı yaptık. Bizlere neler yapabileceğimizi sordular. Bizler de söyledik. Herkes önerilerde bulundu. Samsunspor Yönetim Kurulu bizlere, Samsunspor a ne kadar yardım edebilirsiniz, ne yapabilirsiniz dedi. Diğer parti il başkanları bir lira verebiliriz diyemediler. Samsunspor için herkes yapacağını yapsın.

MUHAMMET ÇAVUŞOĞLU EN ÇOK OKUNANLAR

Samsunspor karayoluyla gitti

1 Samsunspor karayoluyla gitti

Samsun'da bu ürün pazara inmeden satılıyor

2 Samsun'da bu ürün pazara inmeden satılıyor

İki tarafı da düşünmeli

3 İki tarafı da düşünmeli

Samsunspor'da kaybetme lüksü yok

4 Samsunspor'da kaybetme lüksü yok

Meteorolojiden Samsun için kritik uyarı!

5 Meteorolojiden Samsun için kritik uyarı!

Samsunspor Başkanı Tutu Ankara'da

6 Samsunspor Başkanı Tutu Ankara'da

Hayri Ülgen'den Özalan'a tepki: 'Gazetecilerle uğraşma!'

7 Hayri Ülgen'den Özalan'a tepki: 'Gazetecilerle uğraşma!'

Resmi Gazete'de yayımlandı! Seçimler ertelendi

8 Resmi Gazete'de yayımlandı! Seçimler ertelendi

Fındığın hak ettiği değer 15 lira

9 Fındığın hak ettiği değer 15 lira

AK Parti Atakum'da kongre heyecanı

10 AK Parti Atakum'da kongre heyecanı