Yağmur altında tepki yağdı

Ülkü Ocakları nın öncülüğünde düzenlenen yürüyüşe katılan Samsunlular, yağmur altında teröre lanet yağdırdı

Yağmur altında tepki yağdı

Son günlerde artan terör olaylarına Samsun da da tepkiler sürüyor. Samsun Ülkü Ocakları nın öncülüğünde organize edilen yürüyüş yağmur altında yapılırken, yüzlerce vatandaş, sloganlar atarak terörü lanetledi.

SESSİZ KALANLAR DA SUÇLUDUR
Öğretmenevi önünden başlayan yürüyüş İstiklal Caddesi, Lise Caddesi ve Gazi Caddesi boyunca devam etti. Atatürk Anıtı nda son bulan yürüyüşün ardından bir açıklama yapan Ülkü Ocakları Başkanı Hüseyin Kürşat Geze, Terörü palazlandıran, meşrulaştırmaya çalışan ve teröre sessiz kalanlar da en az teröristler kadar suçludur, aşağılıktır. Türk Milleti terörün yayılmasına fırsat veren siyasetçileri, meşrulaştırmaya çalışan yazarları teröre yataklık eden yerli ve yabancı bütün unsurları hafızasında tutacak ve hesapların görüleceği günü sabırsızlıkla bekleyecektir. Türk Milleti nin sabrını sınayanlar, gücünü test edenler mukadder yenilgileriyle muhakkak yüzleşecektir diye konuştu.

ulku2.jpg

Yürüyüşe, Samsun Ülkü Ocakları, Milliyetçi Hareket Partisi, Türkiye Kamu-Sen, OMÜ-DER, Samsun Türk Ocağı, Türk Eğitim-Sen, Türk Haber-Sen, Türk Enerji-Sen, Türk Tarım Orman-Sen, Türk Sağlık-Sen, Türk Büro-Sen, Türk Yerel Hizmet-Sen, TÜRKAV ve Ülkü-Tek üyeleri de destek verdi.

Barış BUDANOĞLUEN ÇOK OKUNANLAR

Kamyonet park halindeki araçlara çarptı: 1 yaralı

1 Kamyonet park halindeki araçlara çarptı: 1 yaralı

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Özhaseki Ağrı'da

2 AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Özhaseki Ağrı'da