Kendi kanlarında boğulacaklar

AK Parti Samsun Milletvekili Aday Adayı Talip Öztürk, Türkiye nin yüreğine adeta ateş düşürenler, ülkemizin birlik ve beraberliğini bozmaya çalışan bu hainler kendi kanlarında boğulacaktır dedi

Kendi kanlarında boğulacaklar

AK Parti Samsun Milletvekili Aday Adayı Talip Öztürk, Dağlıca ve Iğdır da düzenlenen terör saldırılarına lanet okudu. Öztürk, dağlıca ve Iğdır da ki terör saldırılarında 30 güvenlik görevlisinin şehit olduğunu belirterek, Bu hain saldırılar sonucu Türkiye nin yüreğine adeta ateş düşürenler, ülkemizin birlik ve beraberliğini bozmaya çalışan bu hainler kendi kanlarında boğulacaktır diye konuştu.

HESABI AĞIR OLACAK
Öztürk, açıklamasında şunları söyledi: Bu lanet saldırıları düzenleyen örgüt mensupları unutmamalıdır ki Türk Bayrağı rengini şehitlerimizin kanından almıştır. Böylesi haince planlar kurarak ülkemizi yasa boğan hainler kendi kanlarında boğulacaktır. Ve unutulmamalıdır ki bu yapılan hain saldırıların hesabı ağır bir şekilde ödetilecektir. Vatandaşlarımız yaşanan bu olaylar karşısında metanetini korumalı ve sağduyulu olmalıdır. Vatandaşlarımızın güvenliğini ve ülkemizin bütünlüğünü hedef alan hain saldırıları kınıyor, kahraman şehitlerimize rahmet, şehit ailelerimize baş sağlığı yaralanan asker ve polislerimize acil şifalar diliyorum.

ÖZTÜRK HABER MEDYA DA...

AK Parti Samsun Millletvekili Aday Adayı Talip Öztürk,  Haber Medya Grubu nu ziyaret etti.  Haber Medya Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Necdet Uzun ve  Haber Medya Satış ve Pazarlama Direktörü Hülya Hacıoğlu ile bir süre sohbet eden Öztürk, adaylık süreci ile ilgili bilgiler verdi. Talip Öztürk, Haber Medya nın yeni çalışma ofislerini de gezdi.

Dilber BAHADIR 

 EN ÇOK OKUNANLAR

19 yaşındaki genç otel odasında ölü bulundu

1 19 yaşındaki genç otel odasında ölü bulundu

Çatıya çıkan Rus turisti polisler kurtardı

2 Çatıya çıkan Rus turisti polisler kurtardı

Dörtyolda trafik kazası 4 yaralı

3 Dörtyol'da trafik kazası: 4 yaralı

Oyun oynadıkları sırada ceset buldular

4 Oyun oynadıkları sırada ceset buldular

Çeşmede göçmenleri taşıyan bot battı 6 ölü

5 Çeşme'de göçmenleri taşıyan bot battı: 6 ölü