Samsun haber gazetesi
X Reklamı Kapat

Köktaş a özel görev

AK Parti Genel Merkezi, Elazığ da aday adaylığı için istifa eden il başkanının yerine vekalet edecek partiliyi belirlemek üzere yapılan istişare toplantılarına başkanlık etmek üzere Samsun Milletvekili Köktaş ı görevlendirdi

Köktaş a özel görev

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, AK Parti Genel Merkezi tarafından verilen görev kapsamında Elazığ İl Teşkilatı ile biraraya gelerek görüş alışverişinde bulundu. İlçe, belde başkanları, ilçe ve belde belediye başkanları, il, kadın ve gençlik kolları yönetim kurulu üyeleri ile biraraya gelen Milletvekili Köktaş, milletvekili aday adaylığı için istifa eden il başkanın yerine vekalet edecek ismin belirlenmesi ve 1 Kasım da yapılacak olan seçimlerde teşkilatların motive edilmesi amacıyla görüş alışverişi yaptı.

LANETLİYORUM
Milletvekili Köktaş, terör örgütü tarafından haince ve kalleşçe yapılan saldırıları kınadığını belirterek, Birlik ve beraberliğimizi hedef alan, kardeşliğimize kasteden bu menfur saldırıları lanetliyorum. Güvenlik güçlerimiz, gözü dönmüş terör örgütünün, bölgede tespit edilen terörist hedeflerinin imha edilmesi için operasyonlarını sürdürmektedir. Bizleri derin bir acı ve üzüntüye boğan bu menfur saldırılarda hayatını kaybeden şehitlerimize Allah’tan rahmet, ailelerine, yakınlarına ve tüm milletimize başsağlığı diliyorum dedi.

TEŞKİLATI MOTİVE ETTİK
AK Parti Genel Merkezi tarafından verilen görev kapsamında Elazığ İl Başkanlığı nda teşkilat üyeleri ile biraraya geldiklerini ifade eden Milletvekili Köktaş şunları söyledi: Verilen görev doğrultusunda Elazığ da planlanan bir şekilde teşkilat üyelerimiz ile biraraya gelerek görüş alışverişinde bulunduk. Burada hem milletvekili aday adaylığı için istifa eden il başkanımızın yerine bakacak olan arkadaşımızı belirleme çalışmalarını yapmak, hem de teşkilatlarımızın 1 Kasım Genel Seçimine motive etmek amacı bakımından burada çalışmalarımızı yürüttük. Toplantılarımızın sonuçları itibariyle hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum diye konuştu.


 EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun Haber Samsunlu şehidin evinde yas var

1 Samsun Haber: Samsunlu şehidin evinde yas var!

Samsunspor Başkanı Tutu Ankarada

2 Samsunspor Başkanı Tutu Ankara'da

Samsunspor Samsunspor 3 ayrı konudan PFDKya sevk edildi

3 Samsunspor: Samsunspor 3 ayrı konudan PFDK'ya sevk edildi

Samsun Haber Şehidimiz Samsuna uğurlandı

4 Samsun Haber: Şehidimiz Samsun'a uğurlandı

Samsun Haber Samsunda korkutan kaza Otomobil yan yattı

5 Samsun Haber: Samsun'da korkutan kaza! Otomobil yan yattı

Samsunspor 26 sezon sonra en kötü Samsun

6 Samsunspor: 26 sezon sonra en kötü Samsun

Ağrıdan acı haber 2 asker şehit, 4 yaralı

7 Ağrı'dan acı haber: 2 asker şehit, 4 yaralı

Samsun merkezli FETÖ operasyonu 15 gözaltı

8 Samsun merkezli FETÖ operasyonu: 15 gözaltı

Samsunspor Göksu Kafa kafaya çarpışmışız

9 Samsunspor: Göksu: Kafa kafaya çarpışmışız

Fındık Fındıkta rekolte savaşları başladı

10 Fındık: Fındıkta rekolte savaşları başladı