Altın, Pank ı topa tuttu

Mehmet Pank ın Umar Aminu nun takımdan ayrılışı ile ilgili olarak, Bu işin içinde Erhan Hoca da var şeklindeki sözleri üzerine Erhan Altın açıklama yaptı

Altın, Pank ı topa tuttu

Eski Samsunspor Teknik Direktörü Erhan Altın, bazı sosyal medya hesaplarında ve internet haber sitelerinde dönemin Samsunspor Başkanı Mehmet Pank tarafından Umar Aminu nun takımdan ayrılışı ile ilgili olarak, Bu işin içinde Erhan Hoca da var ifadeleri üzerine açıklama yaptı. Mehmet Pank’ın bu açıklamasının kesinlikle gerçek dışı olduğunu belirten Altın, adeta onu topa tutarken, şu ifadeleri kullandı: Hiç hak etmediğim halde, tarafım hedef gösterilerek yapılan bu açıklamanın sadece gündemde kalmak adına olduğunu düşünmekteyim.

İSTENMEYEN ADAMDI 
Zira, başkanlığı süresince büyük Samsunspor Kulübü ne hiçbir katkı sağlamamış, futbolcuları ve kulüp personeli tarafından sevilmemiş, istenmeyen adam ilan edilmiş bir kişi başkanlık etiketini kaybettiğinde kendi sorumluluğundaki hususları başkalarının üzerine atarak gündemde kalmaya çalışmaktadır.

PARASINI VERMEYEN YÖNETİMDİR 
Aminu Umar, yönetimimdeki takımın devamlı oynayan bir oyuncusu ve en önemli parçalarından birisiydi. Umar’ın takımdan ayrılma sebebi parasını alamamış olmasıdır. Parasını vermeyen de takımın teknik direktörü değil başkanıdır, yönetimidir. Futbolculara para ödemekle yükümlü kişi futbolcuların parasını ödemedi diye bunun sorumlusu ben olamam. Umar’ın takımdan ayrılışıyla benim nasıl bir bağım olduğunu düşündüğünü anlayabilmiş değilim.  

SUÇ ATARAK HATALARINI KAPATIYOR
Samsunspor’da, bu kişinin başkanlığı döneminde 5 ay para almadan çalışıp, takımdaki oyuncularıma adeta terapi uygulamış bir teknik adam olarak hakkımda çıkan haberlere üzüldüğümü ancak çok da önemsemediğimi belirtmek isterim. Zira, haberi yaptıran kişi sadece gündemde kalmak adına başkalarına suç atan ve yaptığı hataları kapatmaya çalışan birisidir.
 
ESEFLE KINIYORUM 
Öyle ki, gündemde kalmak uğruna kendi ailesini, oğlunu dahi bu konuya dahil etmekten çekinmeyen bu kişi yaptığı açıklamalarla hatasını olayın içine başkalarını çekerek kapatmaya çalışmaktadır. Aslı astarı olmayan ve hiçbir şekilde dahil olmadığım bu konuda kendi oğlunun üzerine yemin etmesini de bir baba olarak esefle kınıyorum.  

İTİBAR ETMEYİN 
Buradan tüm kamuoyuna sesleniyorum. Bu kişinin söylediklerine itibar edip, bu kişiyi gündemde tutmayınız. Aminu Umar’ın takımdan ayrılışı ile hiçbir alakam yoktur. Umar’ın takımdan ayrılışının sorumlusu parasını ödemeyen yönetim kurulu ve başkanıdır.  

MUHAMMET ÇAVUŞOĞLUEN ÇOK OKUNANLAR

Erhan Kartal İzmir'e yolcu

1 Erhan Kartal İzmir'e yolcu

2 gün önce evlenmişti! Evin banyosunda asılı halde bulundu

2 2 gün önce evlenmişti! Evin banyosunda asılı halde bulundu

İrfan Buz: 'Hedefimiz net'

3 İrfan Buz: 'Hedefimiz net'

Ercan hazırlanıyor

4 Ercan hazırlanıyor

Samsun'da namaz kılarken hayatını kaybetti

5 Samsun'da namaz kılarken hayatını kaybetti

Samsunspor'da Kaptan Aytaç mı olacak?

6 Samsunspor'da Kaptan Aytaç mı olacak?

24 Temmuz Çarşamba Samsun hava durumu

7 24 Temmuz Çarşamba Samsun hava durumu

Çocuk damadın en mutlu günü ölüm günü oldu

8 Çocuk damadın en mutlu günü ölüm günü oldu

Turizmciler tatil, sanayici üretim istedi! 9 günlük tatil ikilemi

9 Turizmciler tatil, sanayici üretim istedi! 9 günlük tatil ikilemi

Haydi sen de kombine al

10 Haydi sen de kombine al