ZEYBEK TEN BİRLİK ÇAĞRISI

Cumhuriyet Halk Partisi Samsun Milletvekili Kemal Zeybek, Bizler, CHP, AKP, MHP ve HDP lisiyle bu ülkenin varlığını korumak zorundayız. İç çatışmadan uzak sağduyu mesajların verilmesi gerekiyor dedi

ZEYBEK TEN BİRLİK ÇAĞRISI

Cumhuriyet Halk Partisi Samsun Milletvekili Kemal Zeybek, Haber Medya yı ziyaret etti. Haber Medya Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Haber Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Necdet Uzun la sohbet eden Zeybek, terörle ilgili değerlendirmelerde bulundu.

GÜN BERABER OLMA GÜNÜDÜR
Terör olaylarını nefretle kınayan Zeybek, Kötü bir süreçten geçtiyoruz. Öncelikle, terör yüzünden hayatını kaybetmiş askerimize, polisimize Allah tan rahmet, ailelerine başsağlığı diliyorum. Bizler, CHP, AK Parti, MHP ve HDP lisiyle bu ülkenin varlığını korumak zorundayız. İç çatışmadan uzak sağduyu mesajların verilmesi gerekiyor. Özellikle batıda yaşayan vatandaşlarımızın bu konuda hassasiyet göstermesi gerekiyor. Ülkemizin batısında yaşayan tüm insanlarımıza sesleniyorum, biz Kürdüyle Türküyle kardeşiz. Kürt kökenli vatandaşlara saygı ve sevgi ile yaklaşılması gerek. Terör eylemi yapanların bu ülkeye hizmet etmediğini biliyoruz. Bizler, tepkilerimizi yıkmadan dökmeden göstereceğiz. Gün beraber olma, bir bütün halde hareket etme zamanıdır diye konuştu.

MECLİS ACİLEN AÇILMALI
Türkiye de çatışma durumu varken Türkiye Büyük Millet Meclisi nin (TBMM) kapalı olmasını eleştiren Zeybek şunları söyledi: Terörün çözülmesi gereken yer TBMM dir. Çünkü halk idaresinin en iyi gerçekleştiği yer meclistir. Ülkemizde çatışma durumu varken biz izinli durumdayız. Benim partimin menfaatleri değil, benim ülkemin geleceği söz konusu. TBMM nin 1 Ekim i beklemeden toplanması gerektiğini düşünüyoruz. Terörün nasıl ve nereden geldiği araştırılması gerekiyor.  

Zerrin SOMUNCU - Dilber BAHADIR

 

 

 EN ÇOK OKUNANLAR

Samsunlu iş adamının haciz isyanı

1 Samsunlu iş adamının haciz isyanı

Tim 20 yıl sonra Samsunda buluştu

2 Tim 20 yıl sonra Samsun'da buluştu

Samsundaki silahlı saldırıda 2 oğlu ölen baba tutuklandı

3 Samsun'daki silahlı saldırıda 2 oğlu ölen baba tutuklandı

Samsunsporda program değişti

4 Samsunspor'da program değişti

Samsunspor afişindeki sır oyuncu

5 Samsunspor afişindeki sır oyuncu

Kamp sonuna kadar denenecek

6 Kamp sonuna kadar denenecek

Orduda kadın avukat otel odasında ölü bulundu

7 Ordu'da kadın avukat otel odasında ölü bulundu

Samsunspor taraftarından gergin bekleyiş

8 Samsunspor taraftarından gergin bekleyiş

Samsun görüntü kirliliğine savaş açtı

9 Samsun görüntü kirliliğine savaş açtı!

Chibuike bomba gibi

10 Chibuike bomba gibi