ZEYBEK TEN BİRLİK ÇAĞRISI

Cumhuriyet Halk Partisi Samsun Milletvekili Kemal Zeybek, Bizler, CHP, AKP, MHP ve HDP lisiyle bu ülkenin varlığını korumak zorundayız. İç çatışmadan uzak sağduyu mesajların verilmesi gerekiyor dedi

ZEYBEK TEN BİRLİK ÇAĞRISI

Cumhuriyet Halk Partisi Samsun Milletvekili Kemal Zeybek, Haber Medya yı ziyaret etti. Haber Medya Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Haber Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Necdet Uzun la sohbet eden Zeybek, terörle ilgili değerlendirmelerde bulundu.

GÜN BERABER OLMA GÜNÜDÜR
Terör olaylarını nefretle kınayan Zeybek, Kötü bir süreçten geçtiyoruz. Öncelikle, terör yüzünden hayatını kaybetmiş askerimize, polisimize Allah tan rahmet, ailelerine başsağlığı diliyorum. Bizler, CHP, AK Parti, MHP ve HDP lisiyle bu ülkenin varlığını korumak zorundayız. İç çatışmadan uzak sağduyu mesajların verilmesi gerekiyor. Özellikle batıda yaşayan vatandaşlarımızın bu konuda hassasiyet göstermesi gerekiyor. Ülkemizin batısında yaşayan tüm insanlarımıza sesleniyorum, biz Kürdüyle Türküyle kardeşiz. Kürt kökenli vatandaşlara saygı ve sevgi ile yaklaşılması gerek. Terör eylemi yapanların bu ülkeye hizmet etmediğini biliyoruz. Bizler, tepkilerimizi yıkmadan dökmeden göstereceğiz. Gün beraber olma, bir bütün halde hareket etme zamanıdır diye konuştu.

MECLİS ACİLEN AÇILMALI
Türkiye de çatışma durumu varken Türkiye Büyük Millet Meclisi nin (TBMM) kapalı olmasını eleştiren Zeybek şunları söyledi: Terörün çözülmesi gereken yer TBMM dir. Çünkü halk idaresinin en iyi gerçekleştiği yer meclistir. Ülkemizde çatışma durumu varken biz izinli durumdayız. Benim partimin menfaatleri değil, benim ülkemin geleceği söz konusu. TBMM nin 1 Ekim i beklemeden toplanması gerektiğini düşünüyoruz. Terörün nasıl ve nereden geldiği araştırılması gerekiyor.  

Zerrin SOMUNCU - Dilber BAHADIR

 

 

 EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun Valisi Kaymak, görevi devretti

1 Samsun Valisi Kaymak, görevi devretti

Samsunspor'a 720 bin TL daha

2 Samsunspor'a 720 bin TL daha

Samsunspor'da moraller bozuktu

3 Samsunspor'da moraller bozuktu

Samsun'da araştırmacıların işini kolaylaştıracak yazılım

4 Samsun'da araştırmacıların işini kolaylaştıracak yazılım

Samsunspor'daki sıkıntıları herkes biliyor

5 Samsunspor'daki sıkıntıları herkes biliyor

Almanya'da korkunç ölüm: Sosyete şokta!

6 Almanya'da korkunç ölüm: Sosyete şokta!

Samsun AK Parti'de Karaduman dönemi

7 Samsun AK Parti'de Karaduman dönemi

Samsunsporlu Cebe: İşimize bakıyoruz

8 Samsunsporlu Cebe: İşimize bakıyoruz

N'Diaye ile anlaştı

9 N'Diaye ile anlaştı

Samsunspor'da Gaziantep mesaisi

10 Samsunspor'da Gaziantep mesaisi