ZEYBEK TEN BİRLİK ÇAĞRISI

Cumhuriyet Halk Partisi Samsun Milletvekili Kemal Zeybek, Bizler, CHP, AKP, MHP ve HDP lisiyle bu ülkenin varlığını korumak zorundayız. İç çatışmadan uzak sağduyu mesajların verilmesi gerekiyor dedi

ZEYBEK TEN BİRLİK ÇAĞRISI

Cumhuriyet Halk Partisi Samsun Milletvekili Kemal Zeybek, Haber Medya yı ziyaret etti. Haber Medya Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Haber Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Necdet Uzun la sohbet eden Zeybek, terörle ilgili değerlendirmelerde bulundu.

GÜN BERABER OLMA GÜNÜDÜR
Terör olaylarını nefretle kınayan Zeybek, Kötü bir süreçten geçtiyoruz. Öncelikle, terör yüzünden hayatını kaybetmiş askerimize, polisimize Allah tan rahmet, ailelerine başsağlığı diliyorum. Bizler, CHP, AK Parti, MHP ve HDP lisiyle bu ülkenin varlığını korumak zorundayız. İç çatışmadan uzak sağduyu mesajların verilmesi gerekiyor. Özellikle batıda yaşayan vatandaşlarımızın bu konuda hassasiyet göstermesi gerekiyor. Ülkemizin batısında yaşayan tüm insanlarımıza sesleniyorum, biz Kürdüyle Türküyle kardeşiz. Kürt kökenli vatandaşlara saygı ve sevgi ile yaklaşılması gerek. Terör eylemi yapanların bu ülkeye hizmet etmediğini biliyoruz. Bizler, tepkilerimizi yıkmadan dökmeden göstereceğiz. Gün beraber olma, bir bütün halde hareket etme zamanıdır diye konuştu.

MECLİS ACİLEN AÇILMALI
Türkiye de çatışma durumu varken Türkiye Büyük Millet Meclisi nin (TBMM) kapalı olmasını eleştiren Zeybek şunları söyledi: Terörün çözülmesi gereken yer TBMM dir. Çünkü halk idaresinin en iyi gerçekleştiği yer meclistir. Ülkemizde çatışma durumu varken biz izinli durumdayız. Benim partimin menfaatleri değil, benim ülkemin geleceği söz konusu. TBMM nin 1 Ekim i beklemeden toplanması gerektiğini düşünüyoruz. Terörün nasıl ve nereden geldiği araştırılması gerekiyor.  

Zerrin SOMUNCU - Dilber BAHADIR

 

 

 EN ÇOK OKUNANLAR

Alkollü sürücü polis aracına çarptı: 2'si polis 5 yaralı

1 Alkollü sürücü polis aracına çarptı: 2'si polis 5 yaralı

Pompalı tüfekle saldırı gerçekleştiren bir kişi tutuklandı

2 Pompalı tüfekle saldırı gerçekleştiren bir kişi tutuklandı

Erzincan da 4 itfaiye aracının müdahale ettiği yangın söndürüldü

3 Erzincan da 4 itfaiye aracının müdahale ettiği yangın söndürüldü

Başkent'te ekim mibzernin altında kalan bir kişi hayatını kaybetti

4 Başkent'te ekim mibzernin altında kalan bir kişi hayatını kaybetti

Emekli korucu tarlasında ölü bulundu

5 Emekli korucu tarlasında ölü bulundu

Başkent'te ekim mibzernin altında kalan bir kişi hayatını kaybetti

6 Başkent'te ekim mibzernin altında kalan bir kişi hayatını kaybetti

Erzincan da çıkan yangına itfaiye araçları yetersiz kaldı

7 Erzincan da çıkan yangına itfaiye araçları yetersiz kaldı

Mahalle sakinleri silah sesleri ile uyandı

8 Mahalle sakinleri silah sesleri ile uyandı