SAMSUNSPOR İÇİN HERŞEYİ YAPARIM

AK Parti Samsun Milletvekili aday adayı, eski Türkiye ve Avrupa Gol Kralı Tanju Çolak, Samsun benim vazgeçilmezim, Samsunspor un neferiyim. Milletvekili olursam, Samsunspor içinde kapı kapı dolaşıp, para toplayacağım dedi

SAMSUNSPOR İÇİN HERŞEYİ YAPARIM

AK Parti Samsun Milletvekili Aday Adayı Tanju Çolak, Haber Medya Grubu nu ziyaret etti. Çolak, ziyaret öncesi, Haber Medya Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Haber Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Necdet Uzun, Haber Medya Satış ve Pazarlama Direktörü Hülya Hacıoğlu, Haberaks TV Genel Yayın Koordinatörü Fatih Korkmaz ile Haber Gazetesi Spor Servisi Müdürü Muhammet Çavuşoğlu ile sohbet etti. Ardından Borkonut Niş İş Merkezi ndeki Haber Medya Grubu nu gezen Çolak, Burcu Düzgün ün sunduğu Haberin Sesi programının canlı yayın konuğu oldu.
Programda Fatih Korkmaz ın sorularını cevaplayan Çolak, hem milletvekili aday adaylığı hem de Samsunspor la ilgili önemli açıklamalarda bulundu. 

ÖLMEZ VE ŞENOCAK A TEŞEKKÜR
Çolak, Haberin Sesi programında şunları söyledi: Bu zamana kadar çok fazla televizyon programına katıldım. Şu anda da Kanal 24 de bir program yapıyorum. Borsan Grup Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Ölmez ve Başkan Yardımcısı Ahmet Şenocak a Samsunlular adına böylesine bir medya grubu kurdukları için teşekkür ediyorum. İnanın bu medya grubu Türkiye de çoğu ilde yok. Onları kutluyorum. Samsun un öz ve öz çocuğu olarak 1987 yılında buradan ağlayarak Galatasaray a gittim. Galatasaraylıyım ama isteyerek gitmedim. Gitmemek için dönemin başkanı rahmetli Hasbi Menteşoğlu na defalarca bunu söyledim. En sonunda Seni göndereceğiz dedi ve gittim. Ama hala Samsun a geldiğimde büyük sevgi ve saygıyla karşılanıyorum.

BÜYÜK HİZMETLER VERDİM
Ben ülkeme spor hayatımda çok büyük hizmetler verdim. Avrupa Gol Kralı oldum. Altın, gümüş, bronz ayakkabı aldım. Bu ödülleri ulusum için aldım. Türkiye Büyük Millet Meclisi nde doktor, avukat, profesör var. Neden futbolcu olmasın? Neden bizler siyasete de hizmet etmeyelim. Bu düşüncemle Türkiye ye yeni bir vizyon katan AK Parti den Milletvekili aday adayı oldum. 1987 yılında Samsun dan giderken, Buraya belediye başkanı olarak döneceğim demiştim. Bu demeçten sonra şehri yönetenler bana uzak durmaya başladılar. İmtina ettiler. Ama halk böyle değil. Beni seviyorlar. Samsun a katacağım çok şey var. Ben Samsun un neferiyim. Bunu içten söylüyorum. Samsun un bağrından çıkmış birisiyim. Memleketime hizmet için buradayım.

MARKA DEĞERİ OLAN BİRİYİM
Tüm ilçeleri dolaşıp, sevgi bütünlüğü sağlıyorum. Çok da mutluyum. Sevgi paylaştıkça büyüyor. 1995 de futbolu bıraktım ve aradan 20 yıl geçti. Hala herkes beni biliyor. Ben dobra, dürüst, açık, net, samimi ve içten birisiyim. Bazıları da bunu istemiyor ama ben böyleyim. Ben marka değeri olan hala gittiği yerde saygı duyulan ve kucaklanan bir kişiyim. Bu özelliklerimle Samsun a hizmet için yola çıktım. Samsun un her geçen gün büyümesinde, her alanda başarılı olmasında elimden gelen her şeyi yapacağım. Milletvekili olmasam da Samsun için gider kapıyı çalarım ama milletvekili olursam ne gerekiyorsa yaparım. 13 yılda AK Parti nin neler yaptığı apaçık ortada. Sağlık, turizm, milli eğitim ve ticari olarak Türkiye de AK Parti yle adeta devrimler yapıldı.

AK PARTİ YE İHTİYAÇ VAR
Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ın da katkılarıyla büyük işler oldu. Torunlarımıza yeni bir Türkiye armağan etmek için buradayım. Savaşın olmadığı, barışın olduğu, mutluluğun, özgürlüğün olduğu, yaşam standardının en yükseğe geldiği bir ülke olmamız için çalışacağım. Bunun için AK Parti ye ihtiyaç var ve bende tercihimi AK Parti den yana kullandım. Samsun benim vazgeçilmezim. Samsun benim yaşam şeklim. Şehir dışında 55 plakalı araç görüyorum, selam veriyorum. Samsun için ne yapılması gerekiyorsa, yapacağım. Artık ülkeme ve memleketime manevi  anlamda bir şeyler yapmak istiyorum. Benim hiçbir maddi beklentim yok. Eğer milletvekili olursam, herkes şunu bilmeli ki, dürüstlüğümden kesinlikle ödün vermeyeceğim.

DEMİRTAŞ A ŞAŞIYORUM
Ben Samsun un evladıyım, onların Tanju Çolak ıyım. Çok duygusalım. Televizyonlarda şu anki şehit haberlerini izleyince, gözlerim doluyor. Bunları neden yaşıyoruz? Biz kol kola yaşayan bir milletiz. Şehit ailelerine başsağlığı diliyorum. HDP Eşbaşkanı Selahattin Demirtaş çıkıyor, bir gün PKK kamplarında, bir gün Cizre de. Böyle iş mi olur? Bir elinde silah, bir elinde bayrak. Barış ve kan aynı anda olmaz. Hayretler içinde Selahattin Demirtaş ı dinliyorum. Yazıklar olsun. Karar vermesi lazım. Barış mı, silah mı? Dik durması lazım. Ben AK Parti nin seçimlerde en az yüzde 45 i göreceğine inanıyorum. Bir an önce hükümetin kurulması ve devletin her şeye el koyması lazım. Cizre de özerklik ilan edenler var. Bu ne demek. sen Türkiye Cumhuriyeti ni nasıl kabul etmezsin.

TÜM ENERJİMİ HARCAYACAĞIM  
Türkiye nin durumu şu anda iyi değil ve AK Parti bu zor günlerin geride kalmasında en önemli faktör olacaktır. Samsun a hizmet etmek istiyorum. Samsun u buna ihtiyacı var. Samsun dan çıkacak milletvekilleri şehre çok şeyler yapılacak. Samsun benim vazgeçilmezim, Samsunspor un neferiyim. Samsun benim yaşam şeklim.  Ben bunu bugün değil, son 10 yıldır söylüyorum. Söylemeye de devam edeceğim. Milletvekili olsam da, olmasam da Samsun sevdam bitmeyecek. Samsun a hizmet verebileceğim ölçüde orada olmak istiyorum. Daha öne de belediye başkan aday adayı ve milletvekili aday adaya oldum. Milletvekili olursam, Samsunspor içinde kapı kapı dolaşıp, para toplayacağım. Maddi kaynak yaratacağım. Futbolcu transferi yapacağım. Her şeyden önemlisi, tüm bilgi ve birikimimi Samsunspor a kullanacağım.

HABER MEDYA DA SOHBET...
AK Parti Samsun Milletvekili Aday Adayı, Avrupa ve Türkiye Gol Kralı Tanju Çolak, Haber Medya yı ziyaret etti. Çolak ziyaret öncesi Haber Medya Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Haber Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Necdet Uzun, Haber Medya Satış ve Pazarlama Direktörü Hülya Hacıoğlu, Haberaks TV Yayın Koordinatörü Fatih Korkmaz ile Haber Gazetesi Spor Servisi Müdürü Muhammet Çavuşoğlu yla sohbet etti. 

DOMBA DOMBA KONUŞTU...
Çolak, Burcu Düzgün ün hazırlayıp sunduğu Haberin Sesi programında Haberaks TV Yayın Koordinatörü Fatih Korkmaz ın sorularını içtenlikle cevapladı. 

SELÇUK KAYAEN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da aksiyon filmlerini aratmayan görüntü

1 Samsun'da aksiyon filmlerini aratmayan görüntü

Samsun'a trafik kazası: 1 ölü

2 Samsun'a trafik kazası: 1 ölü

Öztürk'ten prim hamlesi

3 Öztürk'ten prim hamlesi

Darp edilen doktor 27 saattir yaşam savaşı veriyor

4 Darp edilen doktor 27 saattir yaşam savaşı veriyor

İkisi de oynuyor

5 İkisi de oynuyor

Samsun Cumhuriyet Savcılığından 'emzirmeye müsaade edilmedi' açıklaması

6 Samsun Cumhuriyet Savcılığından 'emzirmeye müsaade edilmedi' açıklaması

Samsun'da hafta sonu hava nasıl olacak?

7 Samsun'da hafta sonu hava nasıl olacak?

Gümüşçüyü soyup eğlenmek için gittikleri pavyonda yakalandılar

8 Gümüşçüyü soyup eğlenmek için gittikleri pavyonda yakalandılar

İpekoğlu ilk peşinde

9 İpekoğlu ilk peşinde

Samsun'daki 'dayak kreşi'nden yeni görüntüler

10 Samsun'daki 'dayak kreşi'nden yeni görüntüler