Altın a 3 soruyla cevap

Erhan Altın ın açıklamalarından sonra basın toplantısı düzenleyen Mehmet Pank, Ben mahiyetimde çalıştırdığım bir profesyonelle polemiğe girmem dedi, tecrübeli teknik adama cevaplanmasını istediği 3 soru sordu

Altın a 3 soruyla cevap

Eski Samsunspor Teknik Direktörü Erhan Altın ın açıklamalarının ardından bu kez Mehmet Pank, basın mensuplarının karşısına geçti. Samsun Gazeteciler Cemiyeti nde basın toplantısı düzenleyen eski Samsunspor Başkanı Mehmet Pank, Altın ın sözlerine cevap verdi. Ben mahiyetimde çalıştırdığım bir profesyonelle polemiğe girmem diyen Pank, şunları söyledi: Bu bana ve bir dönem taşımaktan büyük onur duyduğum Samsunspor başkanlığının makamına yakışmaz. Ancak, bazı gerekçelerin gün ışığına çıkması için şu 3 soruyu da sormak ve cevaplarını almak zorundayım.

YÖNETİME GEÇ BİLDİRDİ 
Sayın Erhan Altın, Umar ın antrenmana çıkmadığını yönetime niçin aynı gün değilde ertesi gün akşamı bildirmiştir? Bu 24 saat geciktirmesinin gizlemesinin sebebi nedir? Bu bir görevi ihmal midir, yoksa yetkiyi kötüye kullanmakmıdır, nedir? Sayın Erhan Altın, Umar ın kaçtığının anlaşılmasından sonra Samsun basınına yaptığı bir açıklamada, Umar gitmiştir ve bir daha geri dönmez şeklinde sözler sarfetmiştir.
Sayın Altın, Umar ın dönmeyeceğini nereden ve nasıl bilmektedir? Umar ın kaçtığından ne zaman ve nasıl haberdar olmuştur?

KAMUOYUNUN TAKDİRİNE BIRAKIYORUM 
Sayın Altın, Umar ın kaçarak, kaçırılarak Osmanlıspor a pazarlanmasında katkıları herkesce bilinen ve bu nedenle kulüple ilişkisi kesilen şahıslarla hangi ilişki ve işbirliği içindedir? Kendisinin Alanyaspor a transferinde o kişilerin ve o ilişkilerin rolü nedir? Bu karmaşık ve şüpheli ilişkiler ağına nasıl bir açıklama getirecektir. Bildiğini ve gördüğünü hiç gecikmeden yönetime bildirmekle yükümlü bir şahsın bu asli görevini unutarak aylar sonra gündeme gelmek için bir polemik kapısı açma girişimini Samsun kamuoyunun takdirlerine birakıyorum.

SELÇUK KAYAEN ÇOK OKUNANLAR

Adana'da meyhaneye silahlı saldırı: 3 yaralı

1 Adana'da meyhaneye silahlı saldırı: 3 yaralı

Şehit binbaşının cenazesi Samsun'a getirildi

2 Şehit binbaşının cenazesi Samsun'a getirildi

Adana'da düğünde çıkan silahlı kavgada iki çocuk yaralandı

3 Adana'da düğünde çıkan silahlı kavgada iki çocuk yaralandı