TARAFTARDAN ŞEHİTLERE DUA

Samsunspor taraftar grubu temsilcileri ülkemizde yaşanan terör olaylarını protesto etti.

TARAFTARDAN ŞEHİTLERE DUA

Kırmızı- Beyazlı renklere gönül veren taraftarlar, ülkemizde yaşanan terör olaylarına sessiz kalmadı. Bu zamana kadar yapılan yürüşler ve protestolara da katılan taraftarlar, dün şehitlerimiz için bir dizi anma programı düzenledi. Etkinliğe Samsun Emniyet Müdürlüğü Çevik Kuvvet Şube Müdürü Musa Bozkurt, Spor Şube Müdürü Abdurrahman Konuk, Spor Şube de görevli polis memurları, Şirinler Taraftar Grubu Başkanı Mehmet Soykan, Yardımcısı Cüneyt Şenkal, Samsunspor Taraftarlar Derneği Başkanı Samet Bulgan, Basın Sözcüsü Erdem Ayaz, Şehzadeler Taraftar Grubu Onursal Başkanı Mehmet Çetir, Forza Şimşekler Grubu Başkanı Mehmet Bilici, dünkü maç için Samsun a gelen 63 Fanatikler Urfaspor Dernek Başkanı Ali Çiçek ile çok sayıda taraftar katıldı.

ŞEHİTLİKLERE ZİYARET
Taraftarlar ilk olarak şehitlerimiz için kurban kesip, dualar etti. Ardından geçtiğimiz günlerde hain saldırı sonucu şehit düşen polis memuru Burak Zor un Kıranköy Mezarlığı ndaki Polis Şehitliği nde bulunan mezarı ziyaret edilip, dualar okundu. Son olarak ise Garnizon Şehitliği ne giden taraftarlar burada Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı okuyup, şehitlerin ruhlarını bir kez daha yad etti. 63 Fanatikler Urfaspor Dernek Başkanı Ali Çiçek, Törer olaylarının bir an önce bitmesini istiyoruz. Her Kürt, PKK lı değildir. Bu olaylardan madur olan Kürt kardeşlerimiz de var. Bizler Samsunsporlu arkadaşlarımızla güzel bir dostluk köprüsü kurduk. Bu dostluğumuz neticesinde şehitlerimiz için anma etkinliklerine katılıyoruz. Samsun da onlar, Urfa da da biz, konuklarımızı misafirperverce ağırlıyoruz dedi. 

İÇİMİZ KAN AĞLIYOR
Şirinler Taraftar Grubu Başkanı Mehmet Soykan ise, İçimiz yanıyor. Her gün gelen şehit haberleri bizleri derinden üzüyor. Bu olaylar bir an önce bitmeli. Bu zamana kadar tepkimizi her Türk vatandaşı gibi ortaya koyduk. Yürüyüşlere katıldık. Şimdi ise bu etkinlikle şehitlerimize dualar ediyoruz. Allah rahmet eylesin, bizlerin de başı sağolsun diye konuştu. Şirinler Taraftar Grubu Başkan Yardımcısı Cüneyt Şenkal da, Zor günler geçiriyoruz. Biz doğusu, batısı, kuzeyi güneyiyle bir olup, bu terör olaylarını bitirmeliyiz. Ülkemiz bunu başaracak güçte ve kararlılıkta dedi. Forza Şimşekler Grubu Başkanı Mehmet Bilici de, şehit haberleriyle kahrolduklarını ifade ederek, Zor günlerden birlik ve beraberlikle çıkacağımıza inanıyoruz. Teröre lanet okuyan Türkü, Kürdü, Çerkeziyle birlikte ülkemiz huzura erecek diye konuştu. 

KURBAN KESİLDİ...
Samsunspor taraftarları, şehitlerimiz için kurban kesip, dualar etti. 

dua2.jpg

DUALAR OKUNDU...
İl Emniyet Müdürlüğü yetkilileri ile Samsunspor taraftarı Kıranköy Mezarlığı ndaki Polis ve Garnizon Şehitliği ni ziyaret etti.

ÖZAY UNUTULMADI...
2010 yılında şehit düşen Samsunspor Taraftarlar Derneği Üyesi Selman Özay da, arkadaşları tarafından unutulmadı. Dernek Başkanı Samet Bulgan ve grup üyeleri, şehit Selman Özay ın mezarı başında dualar okudu.EN ÇOK OKUNANLAR

Fındıkta kavga büyüyor! Fındık fiyatları ne kadar Güncel fındık fiyatları

1 Fındıkta kavga büyüyor! Fındık fiyatları ne kadar? Güncel fındık fiyatları

Bu kanser türüne dünyada ikinci kez Samsun'da rastlandı

2 Bu kanser türüne dünyada ikinci kez Samsun'da rastlandı

Samsun'da evde fuhuş iddiasına gözaltı

3 Samsun'da evde fuhuş iddiasına gözaltı

Samsunspor Başkanı Tutu: 'Eşim bile istifamı istedi'

4 Samsunspor Başkanı Tutu: 'Eşim bile istifamı istedi'

İlkadım Belediyesi düğmeye bastı! Melanet Apartmanı'na önlem

5 İlkadım Belediyesi düğmeye bastı! Melanet Apartmanı'na önlem

Samsun'da kanlı kavga: 3 yaralı, 5 gözaltı

6 Samsun'da kanlı kavga: 3 yaralı, 5 gözaltı

Fındık fiyatlarından hırsızlar bile memnun değil

7 Fındık fiyatlarından hırsızlar bile memnun değil

Samsunspor-Ankara Demirspor maçı bilet fiyatları belli oldu

8 Samsunspor-Ankara Demirspor maçı bilet fiyatları belli oldu

Hepsi bir senaryonun gereği

9 Hepsi bir senaryonun gereği...

Samsun'da otobüste elle taciz iddiasına gözaltı

10 Samsun'da otobüste elle taciz iddiasına gözaltı