GENEL BAŞKAN YARDIMCISI OLDU

AK Parti Genel Başkan Yardımcılığı görevine getirilen AK Parti Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, Samsun un örnek bir şehir olması için yönetici kadroları ve karar alma organlarıyla hep birlikte çalışacaklarını söyledi.

GENEL BAŞKAN YARDIMCISI OLDU

12 Eylül de yapılan AK Parti 5. Olağan Kongresi nde 4. kez Merkez Karar ve Yönetim Kurulu na seçilen AK Parti Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, kongrenin ardından yapılan ilk MKYK toplantısında, AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu tarafından Genel Başkan Yardımcı’lığı görevine getirildi. Çiğdem Karaaslan, Merkez Yürütme Kurulu nda Çevre, Şehir ve Kültürden Sorumlu Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı olarak görev yapacak. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, AK Parti Genel Başkan Yardımcılığının zor ve büyük sorumluluk gerektiren bir görev olduğunu belirterek, AK Parti sürekliliğin ve tazeliğin partisidir. 5. Olağan Kongresi ile belirlenen MKYK ve MYK ile bu somutlaştı. Yeni oluşturulan İnsan Haklarından Sorumlu Genel Başkan Yardımcılığı ve başkanı olarak görevlendirildiğim Çevre, Şehir ve Kültürden Sorumlu Genel Başkan Yardımcılığı görevlerinin çok önemli ve kapsamlı olduğunu düşünüyorum. Sayın Genel Başkanımız olağanüstü büyük kongremizde sözlerine Mekana selam olsun diye başlamıştı. Bu aynı zamanda çevreye ve doğaya bir selamdı. Çünkü çevre ve doğa varoldukça, insanlık varolmaya devam edecektir. Eğer konu çevre ise bu tüm insanlıkla ilgilidir. Aslında ülkenin sınırlarının dışında da tüm insanlığın sahip olduğu değerler perspektifinden konuya bakmak gerekmektedir. Bu yaşadığımız şehirler için de geçerlidir dedi.

KARAASLAN: “KATKI SAĞLAYACAĞIZ”
Bundan sonraki görevinde doğa, insan, çevre, şehir ve kültür buluşmasını sağlayacak çalışmalar yapacağını belirten AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, Bu konularda hassas olmak hem insani, hem tarihi, hem de milli bir sorumluluktur. Türkiye de 13 yıllık AK Parti iktidarları döneminde özellikle şehircilik anlamında yapılan önemli işlere ve dünya çapında ses getiren projelere imza atıldı. Çevre ve Şehircilik Bakanlığımızın kurulması bu anlamda dönüm noktasıdır. Bakanlığımızın hizmetlerine doğru orantılı olarak genel merkezimizde çevre şehir ve kültür alanındaki çalışmalara katkı vereceğiz diye konuştu.

KARAASLAN: “SAMSUN İÇİN HEP BİRLİKTE ÇALIŞACAĞIZ”
Genel Başkan Yardımcılığı görevinin Samsun a çok büyük katkı sağlayacağını ifade eden Çiğdem Karaaslan, Yeni görevim ile birlikte hem Samsun a, hem de ülkemize hizmet edeceğim. Samsun da yerel yöneticilerimizin çevre, şehircilik ve kültür anlamında çok önemli hizmetleri ve projeleri var. Bundan sonra daha güçlü bir kadro ile Samsun umuzun Türkiye de örnek bir şehir olmasının ötesinde dünyada da örnek bir şehir olması için el birliği ile bütün yönetici kadrolarımız, bütün karar alma organlarımız ve halkımızın katılımı ile hep birlikte bir arada çalışacağız şeklinde konuştu.EN ÇOK OKUNANLAR

Rize'de şok intihar! ilk duvara sonra kalbine sıktı

1 Rize'de şok intihar! ilk duvara sonra kalbine sıktı

Samsun'da aranan zanlı Zonguldak'ta yakalandı

2 Samsun'da aranan zanlı Zonguldak'ta yakalandı

Fındıkta büyük tehdit! Samsun'da yayılma olasılığı var

3 Fındıkta büyük tehdit! Samsun'da yayılma olasılığı var

Kazada canını zor kurtardı, aklında ise kaybolan anahtar vardı

4 Kazada canını zor kurtardı, aklında ise kaybolan anahtar vardı

Kendisini vuran polis memuru hastaneye götürüldü

5 Kendisini vuran polis memuru hastaneye götürüldü

Fındık fiyatları ne kadar? 19 Ekim Cumartesi il il fındık fiyatları

6 Fındık fiyatları ne kadar? 19 Ekim Cumartesi il il fındık fiyatları

19 Ekim Cumartesi Samsun hava durumu! O bölgelere dikkat

7 19 Ekim Cumartesi Samsun hava durumu! O bölgelere dikkat

İstanbul'da yoğun sis etkili oluyor

8 İstanbul'da yoğun sis etkili oluyor

Zarar verdikleri aracın sahibine not olarak 'intikam yeni başladı' yazmışlar

9 Zarar verdikleri aracın sahibine not olarak 'intikam yeni başladı' yazmışlar

(Özel) Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın korumasından cinayet romanı

10 (Özel) Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın korumasından cinayet romanı