KALE ARKASI NEDEN KAPANDI?

Samsunspor Genel Sekreteri Ali İhsan Aka, Şanlıurfaspor maçında yaşanan olaydan dolayı maraton tribününde bulunan taraftarlar şu an bilet alamıyor. Ceza gelirse hiçbiri Boluspor maçına gelemeyecek dedi

KALE ARKASI NEDEN KAPANDI?

Samsunspor un cuma günü Boluspor ile oynayacağı maçın biletleri satışa çıkarken, kulübün PFDK ya da sevk edilmesiyle bir çok soru gündeme geldi. Samsunspor Genel Sekreteri Ali İhsan Aka, kale arkası tribünlerinin neden kapatıldığı, Şanlıurfaspor maçında maraton tribününde yer alan taraftarlara şu anda  bilet satışı yapılmamasının nedenlerini açıkladı, bilet fiyatlarının yüksek olduğu yönündeki eleştirilerede açıklık getirdi. 


KALE ARKALARI KAPANDI 
Samsunspor un ceza alıp almayacağının yarın belli olacağını ifade eden Aka, şunları söyledi: Bildiğiniz gibi Şanlıurfaspor maçında maraton tribününde bir olay yaşandı. Bundan dolayı kulübümüz disiplin kuruluna sevk edildi. Kulübümüzün ceza alıp almayacağı yarın belli olacak. Ceza almamız  durumunda yeni yönetmeliğe göre Şanlıurfaspor karşılaşmasında maraton tribününde maç izleyen taraftarların hiçbirisi tribüne giremeyecek.  


ONLARA SATIŞ YAPILMIYOR 
Bu nedenle Boluspor maçın da taraftarımızı maraton tribününde görmek istiyoruz. Her iki tribün bilet fiyatını 7,5 lira olarak belirledik. Fakat kale arkasını kapattırdık. Bütün taraftarımızın maratonda olmasını istiyoruz ve oraya yönlendiriyoruz. Geçen hafta kale arkalarında maç izleyen taraftarlarımızın maratonda olmasını istiyoruz. Tedbir olarak böyle yaptık. Hepsi maratonda yoğunlaşsın. Şanlıurfaspor maçında maraton tribününde olanlar taraftarlar şu an bilet alamıyor.

BİLET FİYATI AÇIKLAMASI 
Bilet fiyatlarıyla ilgili açıklamalarda da bulunan Ali İhsan Aka, Bilet fiyatlarını pahalı bulan taraftarlarımız var. Yönetim olarak bu sezon için belirlediğimiz bilet fiyatı maraton 15 TL, kale arkası ise 7,5 TL idi. Bu aslında hiç değiştirmeyeceğimiz bir rakamdı. Fakat Adana Demirspor maçında taraftarımız koreografi yaptı. Biz de o maça özel bilet fiyatlarını yüzde 50 düşürdük. Bu geçici bir uygulama idi. Taraftarımıza duyduğumuz saygıdan dolayı bunu yaptık. Şanlıurfaspor  maçında ise tekrar fiyatları normale çektik. Ceza almamız durumunda taraftarsız kalmayalım diye Boluspor ile yapacağımız maçta da bilet fiyatını  7,5 lira olarak belirledik. Bundan sonraki maçlarda yine maraton 15, kale arkaları 7,5 lira olacak diye konuştu. 


İşte bilet fiyatları  
VIP A : 50 TL
VIP B : 20 TL
Maraton :7,5 TL 
Kale Arkası : 7,5 TL
Misafir : 7,5 TL

MUHAMMET ÇAVUŞOĞLUEN ÇOK OKUNANLAR

Görme engelli kayıp vatandaşı bulmak için köylüler seferber oldu

1 Görme engelli kayıp vatandaşı bulmak için köylüler seferber oldu

Çiftlik Bank soruşturmasında 4 tutuklama daha

2 Çiftlik Bank soruşturmasında 4 tutuklama daha

Arda Turan dede ocağında

3 Arda Turan dede ocağında

Yangın dumanından etkilenen 4 kişi hastaneye kaldırıldı

4 Yangın dumanından etkilenen 4 kişi hastaneye kaldırıldı