KALE ARKASI NEDEN KAPANDI?

Samsunspor Genel Sekreteri Ali İhsan Aka, Şanlıurfaspor maçında yaşanan olaydan dolayı maraton tribününde bulunan taraftarlar şu an bilet alamıyor. Ceza gelirse hiçbiri Boluspor maçına gelemeyecek dedi

KALE ARKASI NEDEN KAPANDI?

Samsunspor un cuma günü Boluspor ile oynayacağı maçın biletleri satışa çıkarken, kulübün PFDK ya da sevk edilmesiyle bir çok soru gündeme geldi. Samsunspor Genel Sekreteri Ali İhsan Aka, kale arkası tribünlerinin neden kapatıldığı, Şanlıurfaspor maçında maraton tribününde yer alan taraftarlara şu anda  bilet satışı yapılmamasının nedenlerini açıkladı, bilet fiyatlarının yüksek olduğu yönündeki eleştirilerede açıklık getirdi. 


KALE ARKALARI KAPANDI 
Samsunspor un ceza alıp almayacağının yarın belli olacağını ifade eden Aka, şunları söyledi: Bildiğiniz gibi Şanlıurfaspor maçında maraton tribününde bir olay yaşandı. Bundan dolayı kulübümüz disiplin kuruluna sevk edildi. Kulübümüzün ceza alıp almayacağı yarın belli olacak. Ceza almamız  durumunda yeni yönetmeliğe göre Şanlıurfaspor karşılaşmasında maraton tribününde maç izleyen taraftarların hiçbirisi tribüne giremeyecek.  


ONLARA SATIŞ YAPILMIYOR 
Bu nedenle Boluspor maçın da taraftarımızı maraton tribününde görmek istiyoruz. Her iki tribün bilet fiyatını 7,5 lira olarak belirledik. Fakat kale arkasını kapattırdık. Bütün taraftarımızın maratonda olmasını istiyoruz ve oraya yönlendiriyoruz. Geçen hafta kale arkalarında maç izleyen taraftarlarımızın maratonda olmasını istiyoruz. Tedbir olarak böyle yaptık. Hepsi maratonda yoğunlaşsın. Şanlıurfaspor maçında maraton tribününde olanlar taraftarlar şu an bilet alamıyor.

BİLET FİYATI AÇIKLAMASI 
Bilet fiyatlarıyla ilgili açıklamalarda da bulunan Ali İhsan Aka, Bilet fiyatlarını pahalı bulan taraftarlarımız var. Yönetim olarak bu sezon için belirlediğimiz bilet fiyatı maraton 15 TL, kale arkası ise 7,5 TL idi. Bu aslında hiç değiştirmeyeceğimiz bir rakamdı. Fakat Adana Demirspor maçında taraftarımız koreografi yaptı. Biz de o maça özel bilet fiyatlarını yüzde 50 düşürdük. Bu geçici bir uygulama idi. Taraftarımıza duyduğumuz saygıdan dolayı bunu yaptık. Şanlıurfaspor  maçında ise tekrar fiyatları normale çektik. Ceza almamız durumunda taraftarsız kalmayalım diye Boluspor ile yapacağımız maçta da bilet fiyatını  7,5 lira olarak belirledik. Bundan sonraki maçlarda yine maraton 15, kale arkaları 7,5 lira olacak diye konuştu. 


İşte bilet fiyatları  
VIP A : 50 TL
VIP B : 20 TL
Maraton :7,5 TL 
Kale Arkası : 7,5 TL
Misafir : 7,5 TL

MUHAMMET ÇAVUŞOĞLUEN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da travesti usturayla saldırdı!

1 Samsun'da travesti usturayla saldırdı!

Samsun'da önce bıçakla saldırdılar sonra gasp ettiler

2 Samsun'da önce bıçakla saldırdılar sonra gasp ettiler

Samsun plakalı TIR'ın freni boşaldı: 1 ölü

3 Samsun plakalı TIR'ın freni boşaldı: 1 ölü

İmtihan...

4 İmtihan...

Kamp yeri hazır

5 Kamp yeri hazır

Samsun 'Gazi Devlet'te güvenlik zafiyeti mi var?

6 Samsun 'Gazi Devlet'te güvenlik zafiyeti mi var?

Samsunspor taraftarından fiyat tepkisi

7 Samsunspor taraftarından fiyat tepkisi

Samsunspor'da endişeli bekleyiş

8 Samsunspor'da endişeli bekleyiş

Travestinin usturalı saldırısına uğrayan genç ölümden döndü

9 Travestinin usturalı saldırısına uğrayan genç ölümden döndü

Numanoğlu'nun baba acısı

10 Numanoğlu'nun baba acısı