KARIN ŞİŞLİĞİ VE NEFES DARLIĞI İÇİN GİTTİ...

Karın şişliği ve nefes darlığı şikayeti ile Samsun Büyük Anadolu Hastanesi ne başvuran bir kadın hastadan yapılan operasyon sonrası 4.5 kiloluk tümör çıkartıldı.

KARIN ŞİŞLİĞİ VE NEFES DARLIĞI İÇİN GİTTİ...

Samsun da yaşayan 48 yaşındaki Suna Gerçek, karnında şişlik, büyüme ve nefes darlığı şikayeti ile Samsun Büyük Anadolu Hastanesi ne başvurdu. Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Opr. Dr. Aynur Dağdemir tarafından yapılan muayene ve tetkikler sonrasında hastanın karnında bir tümör olduğu tespit edildi. Aileden ameliyat onayının alınmanın ardından Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Opr. Dr. Aynur Dağdemir tarafından başarılı bir operasyon gerçekleştirildi. 4.5 kiloluk tömürün alınmasının ardından hastanın karnındaki şişlik indi.
Yapılan operasyon hakkında bilgi veren Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Opr. Dr. Aynur Dağdemir, Hastamız bize gelerek şikayetlerini belirtti. Yapılan değerlendirmenin ardından hastamızı ameliyata aldık. Ciddi bir ameliyat olmasına rağmen gayet başarılı geçti. 4.5 kg olan tümörü aldıktan sonra hastamızın karnı ameliyat sonrası küçüldü. Tümör hastamızın karın ön duvarı komple kitle doldurmuştu. Bu tip ameliyatlarda kitleyi patlatmadan çıkarmak çok önemlidir. Biz de bunu yaptık. Ameliyat sonrası hastamızı en kısa sürede taburcu ettik. Hastamızın nefes bile almasını engelleyen bu kitle çıkarılınca hastamız normal nefes alıp vermeye başladı dedi.
Üstünden büyük bir yük kalktığını belirterek durumu hakkında esprili bir şekilde cevap veren Suna Gerçek de ameliyat sonrası rahat bir nefes aldığını ifade ederek kendisine başarılı bir operasyon gerçekleştiren doktoru Opr. Dr. Aynur Dağdemir e ve hastane personeline teşekkür etti.EN ÇOK OKUNANLAR

Ünlü iş adamı Samsun'da hayatını kaybetti

1 Ünlü iş adamı Samsun'da hayatını kaybetti

Samsun'da korkunç ölüm!

2 Samsun'da korkunç ölüm!

Benimle birlikte kulübede oturur

3 Benimle birlikte kulübede oturur

Samsun'da bir tabanca ortalığı karıştırdı

4 Samsun'da bir tabanca ortalığı karıştırdı

Kendisi istemiş

5 Kendisi istemiş

Baykal'ın tedavisi Samsunlu cerrahın kontrolünde

6 Baykal'ın tedavisi Samsunlu cerrahın kontrolünde

Samsun'da belediye binasında intihar girişimi!

7 Samsun'da belediye binasında intihar girişimi!

Askeri üsse saldırı: 41 ölü

8 Askeri üsse saldırı: 41 ölü

Tavukçulukta kafalar karıştı

9 Tavukçulukta kafalar karıştı

 Samsun'a turist çekecek proje

10 Samsun'a turist çekecek proje