KARIN ŞİŞLİĞİ VE NEFES DARLIĞI İÇİN GİTTİ...

Karın şişliği ve nefes darlığı şikayeti ile Samsun Büyük Anadolu Hastanesi ne başvuran bir kadın hastadan yapılan operasyon sonrası 4.5 kiloluk tümör çıkartıldı.

KARIN ŞİŞLİĞİ VE NEFES DARLIĞI İÇİN GİTTİ...

Samsun da yaşayan 48 yaşındaki Suna Gerçek, karnında şişlik, büyüme ve nefes darlığı şikayeti ile Samsun Büyük Anadolu Hastanesi ne başvurdu. Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Opr. Dr. Aynur Dağdemir tarafından yapılan muayene ve tetkikler sonrasında hastanın karnında bir tümör olduğu tespit edildi. Aileden ameliyat onayının alınmanın ardından Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Opr. Dr. Aynur Dağdemir tarafından başarılı bir operasyon gerçekleştirildi. 4.5 kiloluk tömürün alınmasının ardından hastanın karnındaki şişlik indi.
Yapılan operasyon hakkında bilgi veren Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Opr. Dr. Aynur Dağdemir, Hastamız bize gelerek şikayetlerini belirtti. Yapılan değerlendirmenin ardından hastamızı ameliyata aldık. Ciddi bir ameliyat olmasına rağmen gayet başarılı geçti. 4.5 kg olan tümörü aldıktan sonra hastamızın karnı ameliyat sonrası küçüldü. Tümör hastamızın karın ön duvarı komple kitle doldurmuştu. Bu tip ameliyatlarda kitleyi patlatmadan çıkarmak çok önemlidir. Biz de bunu yaptık. Ameliyat sonrası hastamızı en kısa sürede taburcu ettik. Hastamızın nefes bile almasını engelleyen bu kitle çıkarılınca hastamız normal nefes alıp vermeye başladı dedi.
Üstünden büyük bir yük kalktığını belirterek durumu hakkında esprili bir şekilde cevap veren Suna Gerçek de ameliyat sonrası rahat bir nefes aldığını ifade ederek kendisine başarılı bir operasyon gerçekleştiren doktoru Opr. Dr. Aynur Dağdemir e ve hastane personeline teşekkür etti.EN ÇOK OKUNANLAR

Samsunspor'da Yalçın Kılınç beklemede

1 Samsunspor'da Yalçın Kılınç beklemede

Samsun'da zabıtanın kahreden ölümü

2 Samsun'da zabıtanın kahreden ölümü

Samsunlular dikkat! Yağışlı günler kapıda

3 Samsunlular dikkat! Yağışlı günler kapıda

Samsunlu futbolcuya darp iddiası! Kulübünden açıklama geldi

4 Samsunlu futbolcuya darp iddiası! Kulübünden açıklama geldi

Samsunspor'da yönetim rekor bekliyor

5 Samsunspor'da yönetim rekor bekliyor

21 Temmuz Pazar Samsun hava durumu

6 21 Temmuz Pazar Samsun hava durumu

Okan Dernek ayrı çalışıyor

7 Okan Dernek ayrı çalışıyor

İçerisinde şarap mayası bulunan 20 adet tarihi testi ele geçirildi

8 İçerisinde şarap mayası bulunan 20 adet tarihi testi ele geçirildi

Traktör kazasında baba öldü oğlu yaralı kurtuldu

9 Traktör kazasında baba öldü oğlu yaralı kurtuldu

Samsunlu mucitten önemli buluş!

10 Samsunlu mucitten önemli buluş!