Samsun haber gazetesi
X Reklamı Kapat

KARIN ŞİŞLİĞİ VE NEFES DARLIĞI İÇİN GİTTİ...

Karın şişliği ve nefes darlığı şikayeti ile Samsun Büyük Anadolu Hastanesi ne başvuran bir kadın hastadan yapılan operasyon sonrası 4.5 kiloluk tümör çıkartıldı.

KARIN ŞİŞLİĞİ VE NEFES DARLIĞI İÇİN GİTTİ...

Samsun da yaşayan 48 yaşındaki Suna Gerçek, karnında şişlik, büyüme ve nefes darlığı şikayeti ile Samsun Büyük Anadolu Hastanesi ne başvurdu. Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Opr. Dr. Aynur Dağdemir tarafından yapılan muayene ve tetkikler sonrasında hastanın karnında bir tümör olduğu tespit edildi. Aileden ameliyat onayının alınmanın ardından Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Opr. Dr. Aynur Dağdemir tarafından başarılı bir operasyon gerçekleştirildi. 4.5 kiloluk tömürün alınmasının ardından hastanın karnındaki şişlik indi.
Yapılan operasyon hakkında bilgi veren Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Opr. Dr. Aynur Dağdemir, Hastamız bize gelerek şikayetlerini belirtti. Yapılan değerlendirmenin ardından hastamızı ameliyata aldık. Ciddi bir ameliyat olmasına rağmen gayet başarılı geçti. 4.5 kg olan tümörü aldıktan sonra hastamızın karnı ameliyat sonrası küçüldü. Tümör hastamızın karın ön duvarı komple kitle doldurmuştu. Bu tip ameliyatlarda kitleyi patlatmadan çıkarmak çok önemlidir. Biz de bunu yaptık. Ameliyat sonrası hastamızı en kısa sürede taburcu ettik. Hastamızın nefes bile almasını engelleyen bu kitle çıkarılınca hastamız normal nefes alıp vermeye başladı dedi.
Üstünden büyük bir yük kalktığını belirterek durumu hakkında esprili bir şekilde cevap veren Suna Gerçek de ameliyat sonrası rahat bir nefes aldığını ifade ederek kendisine başarılı bir operasyon gerçekleştiren doktoru Opr. Dr. Aynur Dağdemir e ve hastane personeline teşekkür etti.EN ÇOK OKUNANLAR

Tarlada ölü bulundu

1 Tarlada ölü bulundu

Anıt projesi tamam

2 Anıt projesi tamam

Samsunda son prova

3 Samsun'da son prova

Çıkış maçı olsun

4 Çıkış maçı olsun

Bizi eğitimle vurdular

5 Bizi eğitimle vurdular

İş dünyasında destek sevinci

6 İş dünyasında destek sevinci

İlhan Cavcav hayatını kaybetti

7 İlhan Cavcav hayatını kaybetti

Sevgisizlik

8 Sevgisizlik...

İlaçta karaborsa endişesi

9 İlaçta karaborsa endişesi

Cumhurbaşkanı Erdoğan Bu bir sistem değişikliğidir

10 Cumhurbaşkanı Erdoğan: 'Bu bir sistem değişikliğidir'