KARIN ŞİŞLİĞİ VE NEFES DARLIĞI İÇİN GİTTİ...

Karın şişliği ve nefes darlığı şikayeti ile Samsun Büyük Anadolu Hastanesi ne başvuran bir kadın hastadan yapılan operasyon sonrası 4.5 kiloluk tümör çıkartıldı.

KARIN ŞİŞLİĞİ VE NEFES DARLIĞI İÇİN GİTTİ...

Samsun da yaşayan 48 yaşındaki Suna Gerçek, karnında şişlik, büyüme ve nefes darlığı şikayeti ile Samsun Büyük Anadolu Hastanesi ne başvurdu. Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Opr. Dr. Aynur Dağdemir tarafından yapılan muayene ve tetkikler sonrasında hastanın karnında bir tümör olduğu tespit edildi. Aileden ameliyat onayının alınmanın ardından Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Opr. Dr. Aynur Dağdemir tarafından başarılı bir operasyon gerçekleştirildi. 4.5 kiloluk tömürün alınmasının ardından hastanın karnındaki şişlik indi.
Yapılan operasyon hakkında bilgi veren Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Opr. Dr. Aynur Dağdemir, Hastamız bize gelerek şikayetlerini belirtti. Yapılan değerlendirmenin ardından hastamızı ameliyata aldık. Ciddi bir ameliyat olmasına rağmen gayet başarılı geçti. 4.5 kg olan tümörü aldıktan sonra hastamızın karnı ameliyat sonrası küçüldü. Tümör hastamızın karın ön duvarı komple kitle doldurmuştu. Bu tip ameliyatlarda kitleyi patlatmadan çıkarmak çok önemlidir. Biz de bunu yaptık. Ameliyat sonrası hastamızı en kısa sürede taburcu ettik. Hastamızın nefes bile almasını engelleyen bu kitle çıkarılınca hastamız normal nefes alıp vermeye başladı dedi.
Üstünden büyük bir yük kalktığını belirterek durumu hakkında esprili bir şekilde cevap veren Suna Gerçek de ameliyat sonrası rahat bir nefes aldığını ifade ederek kendisine başarılı bir operasyon gerçekleştiren doktoru Opr. Dr. Aynur Dağdemir e ve hastane personeline teşekkür etti.EN ÇOK OKUNANLAR

Samsunspor'da sevindiren gelişme

1 Samsunspor'da sevindiren gelişme

Samsunspor Sportif Direktörü Coşkun Zeren son noktayı koydu

2 Samsunspor Sportif Direktörü Coşkun Zeren son noktayı koydu

Samsunspor ve Gazişehir'in şartları eşit

3 Samsunspor ve Gazişehir'in şartları eşit

Aynur Aydın: Aleyna Tilki evime geldiğinde sütyen giyiyorum

4 Aynur Aydın: Aleyna Tilki evime geldiğinde sütyen giyiyorum

Engin İpekoğlu'nun amacı ne?

5 Engin İpekoğlu'nun amacı ne?

Türk Eğitim-Sen Samsun Şube Başkanı: Müdür odaları vali odası gibi

6 Türk Eğitim-Sen Samsun Şube Başkanı: Müdür odaları vali odası gibi

Pistten çıkan uçağı çıkaracak vinçler Samsun'dan gitti

7 Pistten çıkan uçağı çıkaracak vinçler Samsun'dan gitti

Samsunspor'un rakibi moralli

8 Samsunspor'un rakibi moralli

Fotoğraf flu...

9 Fotoğraf flu...

Samsunspor'a Uğur'lu yardım

10 Samsunspor'a Uğur'lu yardım