BOLU TEHLİKELİ TAKIM

Samsunspor Teknik Direktörü Ümit Özat, Şanlıurfaspor galibiyetinin değer kazanabilmesi için Boluspor u da mağlup etmeleri gerektiğini ifade etti.

BOLU TEHLİKELİ TAKIM

Kırmızı- Beyazlılarda Teknik Direktör Ümit Özat, haftalık basın toplantısında Nuri Asan Tesisleri nde basın mensuplarının karşısına geçti. Genç teknik adam ilk olarak 2-0 kazanılan Şanlıurfaspor maçını değerlendirirken, Futbolda yeni kurulan takımlar için öncelikli iş skordur. Hem skoru elde edip, hem de gelişeceksiniz. İlk 4 haftaya bakıldığında ortalama olarak hedefimize göre gidiyoruz. Takımın 90 dakika çok iyi oynaması, her şeyi dört dörtlük yapması mümkün değil. Beni üzen tek şey Şanlıurfaspor önünde pozisyon vermemiz oldu. Karambollerden ve duran toplardan pozisyon verdik. Bu sevdiğim bir durum değil. Maçın son 30 dakikasında geriye yaslanmamız hoşuma gitmedi. Bizim gibi bir takım 2 gol attıktan sonra 3 ü, 4 ü bulmalıdır diye konuştu. 

TARAFTARA TEŞEKKÜR
Şanlıurfaspor maçında kendilerini desteleyen taraftarlara teşekkür eden Özat, şöyle devam etti: Stadın ne kadar dolduğu değil, gelenin ne yaptığı önemlidir. Stada gelen herkes inanılmaz destek veriyor. 30 bin kişi dolar ama destek alamazsınız. Ancak bizim durumumuz çok güzel. Rakibe büyük baskı kuruyorlar. Stada gelen herkes takımını destekliyor. Böyle bir taraftarın önünde çalıştığım için çok mutluyum. Taraftar başarı bekler, başarı geldikçe taraftar sayısı da yükselecektir. Lige iyi başladık ama daha önemlisi nasıl bitireceğimizdir. Daha 30 hafta var. İnşallah sonunu da hep beraber iyi getiririz. Geçen yıldan ilk 11 de oynayan 7-8 oyuncusu değişen bir takım olarak iyi yoldayız. Bizim şu anda yükselmeye ihtiyacımız var. Bunun yolu da maç kazanmaktır.

BENİM İÇİN DE ÖNEMLİ
Boluspor maçı her maç gibi önemli ama benim için çok daha önemli. Sezon başı kısa bir dönem orada çalıştım ve bazı nedenlerle ayrıldım. Dolayısıyla kazanmamız gereken bir maç. Şanlıurfaspor maçının değer kazanması için Boluspor mücadelesini de kazanmamız gerekiyor. 4 haftalık periyotta Adana Demirspor hariç, biz hep galibiyeti olmayan takımlarla oynadık. Bu da bir handikaptır. Boluspor un da henüz galibiyeti yok. Kısa bir dönem çalıştım sezon başı Bolu da, iyi oyuncuları var. Tehlikeli ve değerli oyuncuları var. Biz de iyi bir takımız. Maç saatine kadar tüm hazırlıklarımızı yapıp üç puan alacağız. Burada yatıp kalkıyorum, oyunculardan en iyi verimi almak için sadece antrenman yetmiyor. Onlarla birlikte vakit geçiriyoruz, dinliyorum, fikirlerini alıyorum. Başarı böyle gelir.

Selçuk KAYAEN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da tramvay araca çarptı: 1 yaralı

1 Samsun'da tramvay araca çarptı: 1 yaralı

AK Parti'li Şahin, Kılıçdaroğlu'na yüklendi

2 AK Parti'li Şahin, Kılıçdaroğlu'na yüklendi

Kızılcahamam Emniyetinden zehir tacirlerine ağır darbe

3 Kızılcahamam Emniyetinden zehir tacirlerine ağır darbe

Jeotermal Kaynaklı Belediyeler Birliği toplantısı Kuşadası'nda yapıldı

4 Jeotermal Kaynaklı Belediyeler Birliği toplantısı Kuşadası'nda yapıldı

Bakan Taşlı çocukların bayramını kutladı

5 Bakan Taşlı çocukların bayramını kutladı

İznik'te şüpheli ölüm

6 İznik'te şüpheli ölüm

Düzce Üniversitesi öğrencileri madalyaya doymuyor

7 Düzce Üniversitesi öğrencileri madalyaya doymuyor

Kadına yönelik şiddet ile mücadele eğitimi verildi

8 Kadına yönelik şiddet ile mücadele eğitimi verildi

Keskin'den 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı mesajı

9 Keskin'den 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı mesajı

Peyzaj mimarlarının sorunlarına değinildi

10 Peyzaj mimarlarının sorunlarına değinildi