Çarşambalılardan Öztürk e destek

Çarşambalılar Yardımlaşma ve Haberleşme Derneği Başkanı Sadettin Sarıoğlu ve Yönetim Kurulu üyeleri, kendilerini ziyaret eden AK Parti Samsun Milletvekili Aday Adayı Talip Öztürk e destek verdi

Çarşambalılardan Öztürk e destek

AK Parti Samsun Milletvekili Aday Adayı Talip Öztürk, Çarşambalılar Yardımlaşma ve Haberleşme Derneği Başkanı Sadettin Sarıoğlu ve Yönetim Kurulu üyelerini ziyaret etti. Dernek yöneticileri hemşehrileri Talip Öztürk e destek vereceklerini belirtti. 

BİRLİKTELİK SAĞLIYORLAR
Seçim çalışmalarına tüm hızıyla devam eden AK Parti Samsun Milletvekili Aday Adayı Talip Öztürk, Samsun daki Sivil Toplum Kuruluşları ve Hemşeri derneklerini ziyaretlerine devam ediyor.   Çarşambalılar Yardımlaşma ve Haberleşme Derneği ni ziyaret eden Öztürk, yoğun bir ilgiyle karşılanırken, 1 Kasım 2015 tarihinde yapılacak olan erken genel seçimin ülke için öneminden bahsederek hemşerilerinden destek istedi.  Derneğin çalışmalarını yakından takip ettiklerini belirten Öztürk, Çarşambalılar arasında birlik ve beraberliği sağlayarak sosyal, kültürel, sanatsal ve sportif faaliyetlerde bir araya getirerek aynı hedef, aynı niyet ile birliği ve beraberliği sağlama misyonunu en iyi şekilde temsil eden Çarşambalılar Yardımlaşma ve Haberleşme Derneği Başkanı Sadettin Sarıoğlu ve tüm yönetim kurulu üyelerini gerçekleştirdikleri başarılı çalışmalarından dolayı tebrik ediyorum dedi.  

SAMSUN A HİZMET GETİRECEK 
Başkan Sarıoğlu ise Talip Öztürk e tam destek verdiklerini belirterek, Samsun da doğmuş ve şehir dışında yaşayan bir işadamı olarak hemşerilerimize ve şehre önemli hizmetler veren  Talip Öztürk e her türlü desteği vermeye hazırız. Öztürk ün milletvekili olması halinde Samsun a önemli hizmetler getireceğinden kuşkumuz yok. Kendisine bu yolda başarı dileklerimi sunuyorum diye konuştu.

 EN ÇOK OKUNANLAR

Samsunspor'a 1 Milyon 175 Bin TL

1 Samsunspor'a 1 Milyon 175 Bin TL

Türk Kardashian Samsunlu çıktı!

2 Türk Kardashian Samsunlu çıktı!

Samsun'da kar kalınlığı 20 santimetreyi buldu!

3 Samsun'da kar kalınlığı 20 santimetreyi buldu!

Samsunspor için 2 gün daha bekleyecekler

4 Samsunspor için 2 gün daha bekleyecekler

19 Mayıs sözünü tuttu

5 19 Mayıs sözünü tuttu

Kocaeli'nden Samsunspor'a anlamlı bağış

6 Kocaeli'nden Samsunspor'a anlamlı bağış

Samsunspor'un rakibi Atakum

7 Samsunspor'un rakibi Atakum

Samsunspor Sportif Direktörü Zeren: 'Yönetim bir an önce oluşmalı'

8 Samsunspor Sportif Direktörü Zeren: 'Yönetim bir an önce oluşmalı'

Samsun'da otomobil takla attı: 1 yaralı

9 Samsun'da otomobil takla attı: 1 yaralı

Babasını, boğazını keserek öldürdü

10 Babasını, boğazını keserek öldürdü