Çarşambalılardan Öztürk e destek

Çarşambalılar Yardımlaşma ve Haberleşme Derneği Başkanı Sadettin Sarıoğlu ve Yönetim Kurulu üyeleri, kendilerini ziyaret eden AK Parti Samsun Milletvekili Aday Adayı Talip Öztürk e destek verdi

Çarşambalılardan Öztürk e destek

AK Parti Samsun Milletvekili Aday Adayı Talip Öztürk, Çarşambalılar Yardımlaşma ve Haberleşme Derneği Başkanı Sadettin Sarıoğlu ve Yönetim Kurulu üyelerini ziyaret etti. Dernek yöneticileri hemşehrileri Talip Öztürk e destek vereceklerini belirtti. 

BİRLİKTELİK SAĞLIYORLAR
Seçim çalışmalarına tüm hızıyla devam eden AK Parti Samsun Milletvekili Aday Adayı Talip Öztürk, Samsun daki Sivil Toplum Kuruluşları ve Hemşeri derneklerini ziyaretlerine devam ediyor.   Çarşambalılar Yardımlaşma ve Haberleşme Derneği ni ziyaret eden Öztürk, yoğun bir ilgiyle karşılanırken, 1 Kasım 2015 tarihinde yapılacak olan erken genel seçimin ülke için öneminden bahsederek hemşerilerinden destek istedi.  Derneğin çalışmalarını yakından takip ettiklerini belirten Öztürk, Çarşambalılar arasında birlik ve beraberliği sağlayarak sosyal, kültürel, sanatsal ve sportif faaliyetlerde bir araya getirerek aynı hedef, aynı niyet ile birliği ve beraberliği sağlama misyonunu en iyi şekilde temsil eden Çarşambalılar Yardımlaşma ve Haberleşme Derneği Başkanı Sadettin Sarıoğlu ve tüm yönetim kurulu üyelerini gerçekleştirdikleri başarılı çalışmalarından dolayı tebrik ediyorum dedi.  

SAMSUN A HİZMET GETİRECEK 
Başkan Sarıoğlu ise Talip Öztürk e tam destek verdiklerini belirterek, Samsun da doğmuş ve şehir dışında yaşayan bir işadamı olarak hemşerilerimize ve şehre önemli hizmetler veren  Talip Öztürk e her türlü desteği vermeye hazırız. Öztürk ün milletvekili olması halinde Samsun a önemli hizmetler getireceğinden kuşkumuz yok. Kendisine bu yolda başarı dileklerimi sunuyorum diye konuştu.

 EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da Yabancılar Çarşısı esnafı isyan etti! 'Bu teröre dur denmeli'

1 Samsun'da Yabancılar Çarşısı esnafı isyan etti! 'Bu teröre dur denmeli'

Samsunspor'da Erhan Kartal bilmecesi

2 Samsunspor'da Erhan Kartal bilmecesi

Samsunlu iş kadını 10 yıllık emeğini kaybetti!

3 Samsunlu iş kadını 10 yıllık emeğini kaybetti!

Adı Samsunspor'la anılıyordu... Aztopal son noktayı koydu

4 Adı Samsunspor'la anılıyordu... Aztopal son noktayı koydu

Korkunç kaza! 2 ölü, 1 yaralı

5 Korkunç kaza! 2 ölü, 1 yaralı

Asfalt yüklü kamyon devrildi! 1yaralı

6 Asfalt yüklü kamyon devrildi! 1yaralı

Samsun'da tur otobüslerine ceza

7 Samsun'da tur otobüslerine ceza

Vatandaşlar hayretle izledi! Caddeyi istila ettiler

8 Vatandaşlar hayretle izledi! Caddeyi istila ettiler

Patpat devrildi: 1 ölü, 1 yaralı

9 Patpat devrildi: 1 ölü, 1 yaralı

Samsun'un turizm cennetine yeni tesis

10 Samsun'un turizm cennetine yeni tesis