BAL DA DERBİ ATEŞİ

Bölgesel Amatör Lig in ilk haftasında Termespor ile Havza Belediyespor, Samsun derbisinde kozlarını paylaşacak. Terme de oynanacak ve saat 15.00 te başlayacak maçta her iki ekibinde hedefi galibiyet

BAL DA DERBİ ATEŞİ

 

HEYECANLI BEKLEYİŞ 
Bölgesel Amatör Lig 4. Grup ta sezon dün başlarken bugün Samsun derbisi heyecanı yaşanacak. Ligin ilk haftasında Termespor evinde Havza Belediyespor u evinde konuk ediyor.  Saat 15.00 te başlayacak olan maçı Ordu bölgesinden Anıl Demireğen yönetecek. Hazırlıklarını tamamlayıp maç saatini bekleyen her iki takımın tek hedefi galibiyet. Derbi öncesi her iki cephede de heyecan dorukta. Bir başka Samsun temsilcisi Ladik Belediyespor ise ilk haftayı bay geçecek. 

KAZANAN DOSTLUK OLSUN
Termespor Teknik Sorumlusu Güven Gümüşdağ, Öncelikle Termespor camiası olarak fair-play ruhunu ortaya koyacağız. Evimizde konuk ettiğimiz her takım bizim misafirimizdir. Sezonun ilk maçı Samsun derbisi oldu. İnşallah Havza Belediyespor maçından galip ayrılan takım biz oluruz dedi. Havza Belediyespor Teknik Sorumlusu Orhan Anıl ise,   Kazanan önce dostluk olsun. Sezona en iyi şekilde hazırlandık. 
3 puan inşallah bizim olur diye konuştu. 
 

Salim YILDIZ

 

 EN ÇOK OKUNANLAR

İçerisinde şarap mayası bulunan 20 adet tarihi testi ele geçirildi

1 İçerisinde şarap mayası bulunan 20 adet tarihi testi ele geçirildi

Traktör kazasında baba öldü oğlu yaralı kurtuldu

2 Traktör kazasında baba öldü oğlu yaralı kurtuldu

Konya'da iki otomobil çarpıştı: 7 ölü

3 Konya'da iki otomobil çarpıştı: 7 ölü

Rumlardan KKTC tarafına molotof'lu saldırı

4 Rumlardan KKTC tarafına molotof'lu saldırı

Servisle otomobilin çarpıştığı kazada iki kişi yaralandı

5 Servisle otomobilin çarpıştığı kazada iki kişi yaralandı