Tüm kesimleri kucaklayan liste

MHP Samsun Milletvekili Erhan Usta, partisinin açıklanan listesi ile ilgili olarak, Öğretmen, hukukçu, müteahhit, ev hanımı, emeklisi var. Bu anlamda toplumun tüm kesimlerini kucaklayan bir liste oluşturuldu dedi

 Tüm kesimleri kucaklayan liste

MHP Samsun Milletvekili Erhan Usta, partisinin açıklanan aday listesini değerlendirdi. Listenin önemli isimlerden oluştuğunu belirten Usta, listedeki tüm isimlerin çalışmak ve başarılı olmak için hevesli olduğunu ifade etti.

TEMSİL OLARAK İYİ BİR LİSTE
İlk iki aday dışındaki tüm adayların değiştiğine dikkati çeken Usta, Çok başarılı ve değerli isimler. Öğretmen, hukukçu, müteahhit, evhanımı, emeklisi var. Bu anlamda toplumun tüm kesimlerini kucaklayan bir liste oluşturuldu. Listedeki herkes çalışmak için, başarılı olmak için çok hevesli. Bu listeyle başarımızın üzerine koyacağımızı düşünüyorum. Geçmiş adaylarımız da çok iyiydi tabi ki onların da hakkını teslim etmeliyiz. Ayrıca bu liste ile Samsun un tüm kesimlerini kapsamaya çalıştık. Temsil açısından da iyi bir liste oldu. Seçimlerden iyi bir sonuçla ayrılmak istiyoruz. Bir olan milletvekili sayımızı 2 ye çıkardık. Bu kez hedefimiz en az 3 vekil çıkarmak diye konuştu.

HAKLILIĞIMIZ ORTAYA ÇIKTI
AK Parti yi iki konuda eleştiren Usta şunları söyledi: AKP nin başarısızlığı özellikle 2 konuda görüldü. Ekonomik göstergelerin iyiye gitmediğini çok uzun zamandır söylüyorduk. Biraz daha net görülmeye başlandı. Bundan da önemlisi çözüm sürecinin çözülme süreci olduğunu hep söyledik. PKK nin güçlenerek çıkacağı bir süreç olacağını belirtmiştik. Bunun tam da bizim dediğimiz gibi olduğu ortaya çıktı. O günün Başbakanı, bugün Cumhurbaşkanı olan kişi de itiraf etti. Ahmet Davutoğlu, Bülent Arınç, AKP tarafında birçok kişi de itiraf etti. Şimdi hortlayan terör belasını kimsenin üzerine yıkmaya çalışmasınlar. Bu yanlış politikaların sonucudur. Bunun da bir faturası olacaktır, bunun faturası da AKP ye kesilecektir. Ben ciddi oranda oy kaybedeceklerini düşünüyorum.  

Barış BUDANOĞLU EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da şok intihar! Cezaevinde mahkum kendini astı...

1 Samsun'da şok intihar! Cezaevinde mahkum kendini astı...

Sürpriz yapacak

2 Sürpriz yapacak

FETÖ Samsun'u 3 eyalete ayırmış

3 FETÖ Samsun'u 3 eyalete ayırmış

Samsun'da çakmak kavgasında kan aktı: 2 yaralı

4 Samsun'da çakmak kavgasında kan aktı: 2 yaralı

Samsun'da Cumhurbaşkanı'na hakaret

5 Samsun'da Cumhurbaşkanı'na hakaret

Samsun'da fuhuş çetesini yöneten imam 'yüzsüz' çıktı

6 Samsun'da fuhuş çetesini yöneten imam 'yüzsüz' çıktı

Samsun'da çatıdan düşen kadın ağır yaralandı

7 Samsun'da çatıdan düşen kadın ağır yaralandı

Karayılmaz'dan Passolig açıklaması

8 Karayılmaz'dan Passolig açıklaması

Ağır ceza geliyor

9 Ağır ceza geliyor

Samsun'da tüm ekipleri alarma geçiren ihbar

10 Samsun'da tüm ekipleri alarma geçiren ihbar