Tüm kesimleri kucaklayan liste

MHP Samsun Milletvekili Erhan Usta, partisinin açıklanan listesi ile ilgili olarak, Öğretmen, hukukçu, müteahhit, ev hanımı, emeklisi var. Bu anlamda toplumun tüm kesimlerini kucaklayan bir liste oluşturuldu dedi

 Tüm kesimleri kucaklayan liste

MHP Samsun Milletvekili Erhan Usta, partisinin açıklanan aday listesini değerlendirdi. Listenin önemli isimlerden oluştuğunu belirten Usta, listedeki tüm isimlerin çalışmak ve başarılı olmak için hevesli olduğunu ifade etti.

TEMSİL OLARAK İYİ BİR LİSTE
İlk iki aday dışındaki tüm adayların değiştiğine dikkati çeken Usta, Çok başarılı ve değerli isimler. Öğretmen, hukukçu, müteahhit, evhanımı, emeklisi var. Bu anlamda toplumun tüm kesimlerini kucaklayan bir liste oluşturuldu. Listedeki herkes çalışmak için, başarılı olmak için çok hevesli. Bu listeyle başarımızın üzerine koyacağımızı düşünüyorum. Geçmiş adaylarımız da çok iyiydi tabi ki onların da hakkını teslim etmeliyiz. Ayrıca bu liste ile Samsun un tüm kesimlerini kapsamaya çalıştık. Temsil açısından da iyi bir liste oldu. Seçimlerden iyi bir sonuçla ayrılmak istiyoruz. Bir olan milletvekili sayımızı 2 ye çıkardık. Bu kez hedefimiz en az 3 vekil çıkarmak diye konuştu.

HAKLILIĞIMIZ ORTAYA ÇIKTI
AK Parti yi iki konuda eleştiren Usta şunları söyledi: AKP nin başarısızlığı özellikle 2 konuda görüldü. Ekonomik göstergelerin iyiye gitmediğini çok uzun zamandır söylüyorduk. Biraz daha net görülmeye başlandı. Bundan da önemlisi çözüm sürecinin çözülme süreci olduğunu hep söyledik. PKK nin güçlenerek çıkacağı bir süreç olacağını belirtmiştik. Bunun tam da bizim dediğimiz gibi olduğu ortaya çıktı. O günün Başbakanı, bugün Cumhurbaşkanı olan kişi de itiraf etti. Ahmet Davutoğlu, Bülent Arınç, AKP tarafında birçok kişi de itiraf etti. Şimdi hortlayan terör belasını kimsenin üzerine yıkmaya çalışmasınlar. Bu yanlış politikaların sonucudur. Bunun da bir faturası olacaktır, bunun faturası da AKP ye kesilecektir. Ben ciddi oranda oy kaybedeceklerini düşünüyorum.  

Barış BUDANOĞLU EN ÇOK OKUNANLAR

Uzman çavuş ziyaretine gelen kadını öldürdü

1 Uzman çavuş ziyaretine gelen kadını öldürdü

4 belediye başkanı görevden alındı

2 4 belediye başkanı görevden alındı

Fındık fiyatlarında son durum! 13 Kasım Çarşamba il il fındık fiyatları

3 Fındık fiyatlarında son durum! 13 Kasım Çarşamba il il fındık fiyatları

Acemi sürücü, yol kenarındaki 3 araca çarparak durabildi

4 Acemi sürücü, yol kenarındaki 3 araca çarparak durabildi

Çanakkale'de tarihi eser operasyonu

5 Çanakkale'de tarihi eser operasyonu

Pompa görevlisinin darp edilip gasp edildiği anlar anbean kamerada

6 Pompa görevlisinin darp edilip gasp edildiği anlar anbean kamerada

Dün tahliye oldu, gece hasımları tarafından bacağından vuruldu

7 Dün tahliye oldu, gece hasımları tarafından bacağından vuruldu

Eğitimciler sigaraya savaş açtı

8 Eğitimciler sigaraya savaş açtı

13 Kasım Çarşamba Samsun hava durumu

9 13 Kasım Çarşamba Samsun hava durumu

Tutan da satan da alan da memnun

10 Tutan da satan da alan da memnun

hızWeb