Güçlü bir iktidarla çıkacağız

AK Parti Samsun Miletvekili Ahmet Demircan, İnşallah 1 Kasım da beklediğimizin de ötesinde güçlü bir iktidarla çıkacağız dedi

 Güçlü bir iktidarla çıkacağız

AK Parti Samsun Milletvekili Ahmet Demircan, 1 Kasım Milletvekili Genel Seçimleri için adayların açıklanmasının ardından değerlendirmelerde bulundu. Adayların değerli isimler olduğunu belirten Demircan, güçlü bir iktidar için çalışacaklarını ifade etti.

GENEL MERKEZİN TAKDİRİ
Geçtiğimiz günlerde açıklanan, AK Parti nin Samsun daki aday listesini değerlendiren Demircan, Aday listesi Genel Merkezimizin takdirindedir. Zaten bilindiği gibi listenin büyük kısmı değişmedi. Hepsi çok değerli isimler. Bir yeni isim eklendi, bazı yer değişiklikleri oldu. Bunlar olağan gelişmelerdir. Ben milletimize, partimize hayırlı olmasını diliyorum diye konuştu.

ÇALIŞMALARI SÜRDÜRÜYORUZ
Türk Milleti nin geçen 5 aylık sürede koalisyonla ilgili hafızasını tazelediğini söyleyen Demircan, İnsanlarımız, koalisyonun olduğu dönemle koalisyonsuz tek parti dönemini kıyaslama imkanı buldu. Ülke koalisyonla nerelere gidiyor, neler kazanıp neler kaybediyor, bunları tekrar gözden geçirme fırsatı yakaladı. Ben bu seçimin tek başına AK Parti iktidarını temin edeceğine inanıyorum. İnşallah 1 Kasım da beklediğimizin de ötesinde güçlü bir iktidarla çıkacağız. Çalışmalarımızı da bu yönde sürdürüyoruz ifadelerini kullandı.

Barış BUDANOĞLU EN ÇOK OKUNANLAR

Asfalt yüklü kamyon devrildi! 1yaralı

1 Asfalt yüklü kamyon devrildi! 1yaralı

Bilecik'te bıçaklı kavga: 3 yaralı

2 Bilecik'te bıçaklı kavga: 3 yaralı

Edremit'te uyuşturucu operasyonu 2 tutuklama

3 Edremit'te uyuşturucu operasyonu 2 tutuklama

Şanlıurfa Valisi Suriye'den atılan roketle yaralananları ziyaret etti

4 Şanlıurfa Valisi Suriye'den atılan roketle yaralananları ziyaret etti

Takla atan otomobilde iki kişi yaralandı

5 Takla atan otomobilde iki kişi yaralandı

Yayalara çarpan otomobil ters şeride geçerek başka bir otomobil ile çarpıştı: 2

6 Yayalara çarpan otomobil ters şeride geçerek başka bir otomobil ile çarpıştı: 2