BU GÜNLERİ MUMLA ARAMAYALIM

Ekonomik olarak kulübün güzel bir durumunun olmadığını vurgulayan Orhan Bülbüloğlu, Ekonomik sıkıntı çok. Ekonomik destek olmaz, yeni kaynaklar yaratılmaz ise bugünkü sportif başarıyı ileride mumla ararız dedi

BU GÜNLERİ MUMLA ARAMAYALIM

Samsunspor Yönetim Kurulu Üyesi Orhan Bülbüloğlu, bir çok konuda önemli açıklamalarda bulundu. Takımın gidişatından memnun olduklarını belirten Bülbüloğlu, taraftarında muhteşem şekilde takıma destek verdiğini söyledi. Bülbüloğlu, Ekonomik olarak sıkıntılı günler bizi bekliyor.  Şehrin siyasileri, yerel yöneticileri ve taraftarın desteğiyle hep birlikte sorunları  çözebilirsek Süper Lig e çıkmamız  daha kolay olur. Yönetime, teknik kadroya futbolculara inanan, güvenen herkesin destek vermesi gerekiyor. Bütün şehre çok büyük görev ve yük düşüyor dedi. 

BU ŞANS İYİ DEĞERLENDİRİLMELİ 
Yönetimin, teknik kadronun ve futbolcuların üzerlerine düşen görevi fazlasıyla yerine getirdiğini vurgulayan Orhan Bülbüloğlu, Herkes heyecanlı, azimli şekilde çalışıyor. Başkanımızdan teknik kadroya, futbolcuya kadar herkes inanıyor. İşini severek yapıyor. Bir kenetlenme var. 
Şehir olarak kendimizi bu lige layık görmüyoruz. Bu şehir, bu taraftar, bu kadro Süper Lig i hak ediyor. Samsun şehri birlik olmalı.  Büyük bir şans yakalandı diye konuştu. 

KAYNAKLAR ESKİ BORÇLARA GİDİYOR 
Ekonomik olarak kulübün güzel bir durumunun olmadığını dile getiren Bülbüloğlu, şunları söyledi: Ekonomik olarak çok fazla yükümlülük var. Ekonomik sıkıntı çok. Eskiden gelen borçlar var ve bütün kamuoyu bunları biliyor. Bunların acil olarak halledilmesi gerekiyor. Yarattığımız kaynaklar, eskiden gelen futbolcu alacaklarına gidiyor ve mevcut kadrodaki oyuncular için kullanıyoruz. 

SORUNLAR AŞILIRSA SÜPER LİG KOLAY OLUR 
Çok sıkıntılı günler bizi bekliyor. Ekonomik destek olmaz, yeni kaynaklar yaratılmaz ise bugünkü sportif başarıyı ileride mumla ararız. Şehrin siyasileri, yerel yöneticileri ve taraftarın desteğiyle hep birlikte sorunları  çözebilirsek başarılı sonuçları devam ettirerek Süper Lig e çıkmamız  daha kolay olur. Bütün şehre çok büyük görev ve yük düşüyor.

SAMSUN TAKIMINA SAHİP ÇIKMALI 
Bunun için şehirdeki dinamiklerin özellikle siyasilerin ve yerel yöneticilerin desteği olmalı.  Bütün şehir yönetime, teknik kadroya futbolculara destek olsun, sahip çıksın. Yönetime, teknik kadroya futbolculara inanan, güvenen herkesin destek vermesi gerekiyor. Bireysel dahi olsa herkes destek olmalı. Bizim bu işi başaracağımıza inanan hekesin desteğini bekliyoruz.  Gün her zamankinden daha fazla kenetlenme birlik olma günü.

ASLA GEVŞEMEK YOK 
Şu anda lider durumdayız. Ancak lig çok uzun bir maraton. Asla gevşemek yok. Bulunduğumuz yeri yeterli görmeyeceğiz. İlk 5 haftada namağlup yolumumuza devam ediyoruz. Beklediğimiz puanları aldık. Aynı şekilde disiplin ve özverili mücadelemizi lig sonuna kadar devam ettirmeliyiz.  

TEKNİK HEYET VE FUTBOLCULAR 
Teknik Direktör Ümit Özat ve ekibi uyumlu şekilde çalışıyor. Hocamızdan memnunuz. Çok kaliteli ve karakterli futbolcu grubumuz var. Türk futbolunda çok önemli yıldız olabilecek genç arkadaşlarımız mevcut kadroda. Herkes birbirini seviyor, saygı gösteriyor. Bu ahenk bozulmaz ise inşallah lige direkt çıkacağız. Herkes hedefe ulaşabilmek için vargücüyle çalışıyor.  

TRABZON DAN GALİBİYETLE  DÖNECEĞİZ
Boluspor maçında aldığımız farklı galibiyetin yansıması güzel bir duygu. Bütün yorgunluğumuzu stresimizi alıyor. Takımımız iyi futbol oynayarak rahat kazadı. Teknik kadromuzu ve oyuncularımızı yürekten kutluyorum. Güzel gidişatımızı önce kupada sonrada ligde devam ettirmek istiyoruz. Bugün kupada tur atlamak hedefindeyiz. Hafta sonu da deplasmanda 1461 Trabzon ile karşılaşacağız. İnşallah o maçtan da üç puanla döneceğiz. Buna inanıyoruz.  

TARAFTARIMIZ SÜPER 
Taraftarımız yine bizi yalnız bırakmadı. Maçı yaşıyorlar. Muhteşem bir taraftar topluluğumuz var Müthiş şekilde takıma destek oluyorlar. Taraftarımıza çok teşekkür ediyoruz. 

KOMBİNE ÇAĞRISI 
Taraftarımız her zaman takımın yanında. 12. adam olarak takıma sahip çıkıyorlar.  Bundan sonraki haftalarda taraftarımız hem stadı daha fazla doldurarak hem de kombine alarak takıma desteğini artıracaktır. Süper bir taraftarımız var ve onlarla gurur duyuyoruz.  

MUHAMMET ÇAVUŞOĞLUEN ÇOK OKUNANLAR

Fındık üreticisine bir şok daha!

1 Fındık üreticisine bir şok daha!

Samsunspor'da noter aracılığıyla istifa

2 Samsunspor'da noter aracılığıyla istifa

AK Parti Samsun'da sürpriz aday

3 AK Parti Samsun'da sürpriz aday

Samsun'da müdürlüğü bıraktı solucan işine girdi

4 Samsun'da müdürlüğü bıraktı solucan işine girdi

Halil Samsunspor'a çok yakın

5 Halil Samsunspor'a çok yakın

Türkiye'nin konuştuğu kaza anını gencin eşi anlattı

6 Türkiye'nin konuştuğu kaza anını gencin eşi anlattı

OMÜ'de şok ölüm! Vücudunda anormallikler görülen şahıs

7 OMÜ'de şok ölüm! Vücudunda anormallikler görülen şahıs...

Samsunspor Başkanvekili Araboğlu: 'İyi futbol oynuyoruz'

8 Samsunspor Başkanvekili Araboğlu: 'İyi futbol oynuyoruz'

Samsunspor Teknik Direktörü Özalan: 'Tüm yabancıları kullanacağım'

9 Samsunspor Teknik Direktörü Özalan: 'Tüm yabancıları kullanacağım'

Karadeniz'de katiam gibi kaza!

10 Karadeniz'de katiam gibi kaza!