Samsun haber gazetesi
X Reklamı Kapat

Hiç kimse dokunulmaz değil

Samsunspor Teknik Direktörü Ümit Özat, 1461 Trabzon maçını kazanmalarına rağmen eksiklikleri ve kendilerini geliştirmeleri gereken noktalar olduğunu söyledİ

Hiç kimse dokunulmaz değil

Samsunspor Teknik Direktörü Ümit Özat maçın ardından yaptığı açıklamada, maçtan galip gelmenin mutluluğunu yaşadıklarını belirterek, Ersan ve Ercan gibi oyuncuları takıma kazandırdıkları için mutluyuz. Onlar da bu takımın değerlerinden biri olduklarını her geçen gün ispatlıyorlar. Bunlara Alperen ve Buğra yı da eklersek bir oyuncuya bağlı kalmayacağız. Pozisyon vermeden kendimizin yaptığı bir hatayla ikinci yarıya önde girecekken beraberlikle girdik ama sonuç iyi oldu. Galip gelsek de bu maçtan dersler çıkaracağız dedi.

Özat, ikinci yarının başında oyundan aldığı Ofeudu nun sakatlığı ve performansına ilişkin bir soru üzerine şunları söyledi: 
Bir defa takımda kimse dokunulmaz değil. Bunu herkes bilecek. Futbol takım içerisinde dokunulmaz birisi varsa o da teknik direktördür. Ona dokunursa yönetim dokunur idari olarak. Hiçbir futbolcu vazgeçilmez değildir. Futbolcu varsa antrenör, teknik direktör, hakem, yorumcu var. Futbolcu değerini de bilecek haddini de bilecek. Çalışan mücadele eden sahada kalır, çalışmayan mücadele etmeyen yanıma gelir. Orada da memnun olmayan tribüne gider. Ofeudu bize çok maç aldı, bundan sonra da alacak. Sağlam olarak geri dönmesini istiyoruz çünkü ben yarım oyuncu istemiyorum. Hele sahada bandajlı oyuncu aslında hiç istemiyorum ama ben oyuncuma güvenmek zorundayım. Ona da güveniyorum. Ofeuda bir yıldız, bu ligin üstünde bir oyuncu ama bunu futbolculuğuyla değil profesyonelliği çalışması ve saha içindeki arkadaşlarına saygısıyla bunu ispat etmek zorunda. Bir maç oynayan 5 maç oynamayan oyucuyu istemiyorum.
Özat, karşılaşmanın sonunda kırmızı kart gören Kone ye de tepki göstererek, Tasvip etmiyorum, rakibine vurmuş. Sıcağı sıcağına bir şey söylemedim. Kimsenin takımı bu şekilde eksik bırakmaya hakkı yok diye konuştu.EN ÇOK OKUNANLAR

Yeniler göreve hazır

1 Yeniler göreve hazır

Samsunda opera sanatçısına silahlı saldırı

2 Samsun'da opera sanatçısına silahlı saldırı

Avantajı kullanalım kazanan biz olalım

3 Avantajı kullanalım kazanan biz olalım

Samsunda karı-koca sobadan zehirlenerek öldü

4 Samsun'da karı-koca sobadan zehirlenerek öldü

Hasret sona ersin

5 Hasret sona ersin

Lovelette kahkaha tufanı

6 Lovelet'te kahkaha tufanı

Samsunlu öğrenciler birinciliklerini kutladılar

7 Samsunlu öğrenciler birinciliklerini kutladılar

Fındıkta kayıp 290 milyon dolar

8 Fındıkta kayıp  290 milyon dolar

Parkta oturan opera sanatçısı silahlı saldırıya uğradı

9 Parkta oturan opera sanatçısı silahlı saldırıya uğradı

AK Parti Samsun Milletvekili  Köktaş Son mührü halk vuracak

10 AK Parti Samsun Milletvekili Köktaş: 'Son mührü halk vuracak'