Samsun a verilen önemin göstergesi

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, Başbakanımız ilk mitingini 5 Ekim de şehrimizde yapacak olması Samsun a verilen önemin, kıymetin göstergesi dedi

Samsun a verilen önemin göstergesi

 

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu nun 1 Kasım seçimleri için mitinglerine Samsun dan başlatacağını belirterek, Samsun a verilen önem, Samsun a verilen kıymet, bu yolculuğun Samsun dan başlayacak olmasıyla kendini gösterdi. İlkadım şehri olan Samsun hep büyük başlangıçların şehri olmuştur diye konuştu.

1 KASIM YOL AYRIMI
Karaaslan, AK Parti Samsun Milletvekili adayı Orhan Kırcalı ile Yakakent, Alaçam, Bafra ve 19 Mayıs ilçe teşkilatlarında bayramlaşma programlarına katıldı. Teşkilat yöneticisi ve üyelerin bayramını kutlayan Karaaslan, 1 Kasım seçimlerinin bir yol ayrımı olduğunu, bu seçimin Türkiye nin kaderini belirleyeceğini belirterek, Hepimizin üzerinde tarihi bir sorumluluk var. 1 Kasım geleceğimizin sandıkta değerlendirileceği seçim olacaktır. Bu sefer artık ulaşamadığımız hiç bir nokta, sıkmadığımız bir el kalmamacasına bu mücadeleyi anlatmalıyız ifadelerini kullandı.

FİTİL SAMSUN DAN ATEŞLENECEK
AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu nun 1 Kasım seçimleri için mitinglerine Samsun dan başlatacağını hatırlatan Çiğdem Karaaslan, Başbakanımız ilk mitingini 5 Ekim de Samsun dan yapacak. Bu, Başbakanımızın Samsun a verdiği önemin, kıymetin göstergesidir. İlkadım şehri olan Samsun hep büyük başlangıçların şehri olmuştur. Türkiye deki en önemli mücadeleler Samsun dan başladı Gazi Mustafa Kemal Atatürk le böyle devam etti. Biz bugünkü durumu milli mücadele gibi görüyoruz. Bunun Samsun dan başlatılmış olması çok önemli. Bütün teşkilatlarımızı, Samsunumuzun gücünü, Başbakanımızın gücünü, AK Parti nin gücünü göstermek üzere mitingimize davet ediyorum. Bugüne kadar görülmemiş bir şeklide mitingimizi gerçekleştirmeliyiz. Bize inanan herkese bunu göstermeliyiz. Bu fitil Samsun dan ateşlenecek ve burdan nasıl başlarsa Türkiye de devam edecek diye konuştu.



EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da inşaattan düşen işçi hayatını kaybetti

1 Samsun'da inşaattan düşen işçi hayatını kaybetti

Samsun'da uyuşturucu operasyonu, 9 şüpheli gözaltında

2 Samsun'da uyuşturucu operasyonu, 9 şüpheli gözaltında

Anavatan, Samsun'da halkla buluşuyor

3 Anavatan, Samsun'da halkla buluşuyor

Samsunspor'da Ercan'ın yanına Erkam

4 Samsunspor'da Ercan'ın yanına Erkam

Ahmet Burak müjdesi

5 Ahmet Burak müjdesi

Yıldırım, Samsun'da başkanlık için aday

6 Yıldırım, Samsun'da başkanlık için aday

Feci kaza! 1'i ağır 4 yaralı

7 Feci kaza! 1'i ağır 4 yaralı

Samsun'da pompalı saldırgan hakkında flaş gelişme!

8 Samsun'da pompalı saldırgan hakkında flaş gelişme!

Hastanede dehşet! Mahkuma kurşun yağdırdılar...

9 Hastanede dehşet! Mahkuma kurşun yağdırdılar...

Samsunspor maçı ne zaman? Hangi kanalda

10 Samsunspor maçı ne zaman? Hangi kanalda