Samsun haber gazetesi
X Reklamı Kapat

YÖNETİM SINIRLARI ZORLUYOR

Takımın kazanmasından ve ligde zirvede yer almasından dolayı mutlu olduklarını belirten Başkan Erkut Tutu, Ancak sorunlarda var. Yönetim olarak yapacaklarımız sınırlı. Biz sorunları çözebilmek için sınırları zorluyoruz dedi

YÖNETİM SINIRLARI ZORLUYOR

Samsunspor Başkanı Erkut Tutu, takımın ligdeki gidişatını ve 1461 Trabzonspor galibiyetini değerlendirdi. Kulübün sıkıntılarıyla ilgili de açıklamlarda bulunan ve yaşanan sorunların çözümü için yönetimin artık gücünün yetmediğini vurgulayan Başkan Tutu, camiaya da önemli mesajlar yolladı. Tutu, Sorunları çözmek ve takımın havasını bozmamak için sınırları zorluyoruz. Bizimde gücümüzün yetmeyeceği  bir gerçek dedi. 


GÜCÜMÜZÜN YETMEYECEĞİ GERÇEK 
Samsunspor un en büyük gücünün birlik beraberlik olduğunu ifade eden Başkan Erkut Tutu, Teknik heyetimizi ve oyuncularmızı yürekten kutluyorum.Kazanmak güzel. Kazandığınız zaman mutlu oluyorsunuz. Bu mutluluğun devamı için takımın sürekli birlik beraberliğe, desteğe ve kenetlenmeye her zamankinden daha fazla ihtiyacı var. Yönetim olarak yapabileceklerimiz sınırlı. Biz sorunları çözebilmek için sınırları zorluyoruz. Elimizden geldiğince çaba sarfediyoruz. Ancak sorunların çözümü için bizim gücümüzün de yetmeyeceği bir gerçek. Samsunspor camiasının en büyük gücü birlik beraberlik. Bundan sonraki süreçte daha fazla kenetlenerek bir arada olmalıyız diye konuştu. 


TARAFTARA ÖNEMLİ MESAJ 
1461 Trabzon galibiyetinin yanı sıra takımın ligdeki gidişatınıda değerlendiren Başkan Tutu, taraftarada seslendi. Tutu, Öncelikle 1461 Trabzon maçı için taraftar yasağının kalkması kararında destek olan herkese teşekkürlerimi iletiyorum. Ayrıca çok kısa süre olmasına rağmen organize olup Trbazon a giden ve takımın yanında olan taraftarlara teşekkür ediyorum Trabzon a gelemeseler bile cafelerde ve çeşitli ortamlarda maçı seyreden yüreği Samsunsporla atan taraftarlara da teşekkür ediyorum. Gaziantep Büyükşehir Belediyespor maçına kadar da tüm Samsunspor ailesinin birlik beraberlik ve destek duygusunu hissetmesini temenni ediyorum. Bu takıma sahip çıkılmasını ve herkesin maçta tribünde olmasını istiyorum dedi.  

MUHAMMET ÇAVUŞOĞLUEN ÇOK OKUNANLAR

Samsundaki başarıya devlet takdiri

1 Samsun'daki başarıya devlet takdiri

Samsuna şehit ateşi düştü

2 Samsun'a şehit ateşi düştü!

Samsundaki kayıp şahsın cesedi bulundu

3 Samsun'daki kayıp şahsın cesedi bulundu

Samsun Emniyet Müdürü Yavuzun Avukatı Mustafa Kaymak yargıya başvurdu

4 Samsun Emniyet Müdürü Yavuz'un Avukatı Mustafa Kaymak yargıya başvurdu

Samsunda düğün yolunda feci kaza Çok sayıda yaralı var

5 Samsun'da düğün yolunda feci kaza! Çok sayıda yaralı var

Samsunspor 14 sıraya yükseldi Play-off potasıyla puan farkı 5e düştü

6 Samsunspor 14. sıraya yükseldi! Play-off potasıyla puan farkı 5'e düştü

Balık hafızası

7 Balık hafızası...

TFF 6 kulübün puanını sildi

8 TFF 6 kulübün puanını sildi

Samsuna 2,13 milyarlık yatırım

9 Samsun'a 2,13 milyarlık yatırım

Samsunda FETÖnün üniversite yapılanmasına yönelik operasyonda flaş gelişme

10 Samsun'da FETÖ'nün üniversite yapılanmasına yönelik operasyonda flaş gelişme!