YÖNETİM SINIRLARI ZORLUYOR

Takımın kazanmasından ve ligde zirvede yer almasından dolayı mutlu olduklarını belirten Başkan Erkut Tutu, Ancak sorunlarda var. Yönetim olarak yapacaklarımız sınırlı. Biz sorunları çözebilmek için sınırları zorluyoruz dedi

YÖNETİM SINIRLARI ZORLUYOR

Samsunspor Başkanı Erkut Tutu, takımın ligdeki gidişatını ve 1461 Trabzonspor galibiyetini değerlendirdi. Kulübün sıkıntılarıyla ilgili de açıklamlarda bulunan ve yaşanan sorunların çözümü için yönetimin artık gücünün yetmediğini vurgulayan Başkan Tutu, camiaya da önemli mesajlar yolladı. Tutu, Sorunları çözmek ve takımın havasını bozmamak için sınırları zorluyoruz. Bizimde gücümüzün yetmeyeceği  bir gerçek dedi. 


GÜCÜMÜZÜN YETMEYECEĞİ GERÇEK 
Samsunspor un en büyük gücünün birlik beraberlik olduğunu ifade eden Başkan Erkut Tutu, Teknik heyetimizi ve oyuncularmızı yürekten kutluyorum.Kazanmak güzel. Kazandığınız zaman mutlu oluyorsunuz. Bu mutluluğun devamı için takımın sürekli birlik beraberliğe, desteğe ve kenetlenmeye her zamankinden daha fazla ihtiyacı var. Yönetim olarak yapabileceklerimiz sınırlı. Biz sorunları çözebilmek için sınırları zorluyoruz. Elimizden geldiğince çaba sarfediyoruz. Ancak sorunların çözümü için bizim gücümüzün de yetmeyeceği bir gerçek. Samsunspor camiasının en büyük gücü birlik beraberlik. Bundan sonraki süreçte daha fazla kenetlenerek bir arada olmalıyız diye konuştu. 


TARAFTARA ÖNEMLİ MESAJ 
1461 Trabzon galibiyetinin yanı sıra takımın ligdeki gidişatınıda değerlendiren Başkan Tutu, taraftarada seslendi. Tutu, Öncelikle 1461 Trabzon maçı için taraftar yasağının kalkması kararında destek olan herkese teşekkürlerimi iletiyorum. Ayrıca çok kısa süre olmasına rağmen organize olup Trbazon a giden ve takımın yanında olan taraftarlara teşekkür ediyorum Trabzon a gelemeseler bile cafelerde ve çeşitli ortamlarda maçı seyreden yüreği Samsunsporla atan taraftarlara da teşekkür ediyorum. Gaziantep Büyükşehir Belediyespor maçına kadar da tüm Samsunspor ailesinin birlik beraberlik ve destek duygusunu hissetmesini temenni ediyorum. Bu takıma sahip çıkılmasını ve herkesin maçta tribünde olmasını istiyorum dedi.  

MUHAMMET ÇAVUŞOĞLUEN ÇOK OKUNANLAR

Nevşehir'de hareketli dakikalar: 4 kişi yakalandı

1 Nevşehir'de hareketli dakikalar: 4 kişi yakalandı

Malatya'da silahlı bıçaklı kavga: 2 yaralı

2 Malatya'da silahlı bıçaklı kavga: 2 yaralı

hızWeb