İktidarın rüzgarı kesildi

Saadet Partisi Samsun İl Başkanı Salih Şen, Suni rüzgarlarla bugüne kadar gelmiş iktidarın artık rüzgarı kesilmiştir, metal yorgunluğu başlamıştır. Görev süresi dolmuştur dedi

İktidarın rüzgarı kesildi

Saadet Partisi Samsun İl Başkanlığı nda bayramlaşma töreni ve aday tanıtım toplantısı gerçekleştirildi. Tanıtım topalnıtısına İl Başkanı Salih Şen, 9 milletvekili adayı, yönetim kurulu üyeleri ve partililer katıldı.

GARSON OLMAYA GELİYORUZ
Saadet Partisi İl Başkanı Salih Şen, 1 Kasım da önemli bir seçim yaşanacağı belirterek, Ülkemiz terör nedeniyle önemli bir problemle başbaşa kalmıştır. İktidar ve muhalafet partileri artık bir çözüm üretememektedir. Sürdürülebilir refah devletinin oluşturulamadığı, rüzgar gücüyle çalıştırılabilen yel değirmenleri gibi suni rüzgarlarla bugüne kadar gelmiş iktidarın artık rüzgarı kesilmiştir, metal yorgunluğu başlamıştır. Görev süresi dolmuştur. Bizler Saadet Partililer olarak Erbakan Hocamız dan aldığımız terbiye ile gardiyan değil garson olmaya geliyoruz. Milletin hizmetçisi olmaya geliyoruz diye konuştu.

YOLLAR YAVAŞ YAVAŞ OYULUYOR
Saadet Partisi 1 inci sıra milletvekili adayı Hasan Bayram Var ise şunları söyledi: Milli irade söylemini ağzından düşürmeyen ancak 7 Haziran da milli iradeye saygı duymadığını gösteren Cumhurbaşkanı, ki ben kendisi ile iktidar partisini ayırıyorum, seçimlerin yenilenmesi için bir Türkiye ortamı hazırladı. 7 Haziran dan sonra parti olarak sizin yüzünüzden HDP meclise girdi, tek başına iktidar olamadık gibi suçlamalarla karşı karşıya kaldık. Siz kimsiniz biz kimiz? AK Parti başka, Saadet Partisi başka bir parti. Saadet Partisi nin oyunu nasıl alabiliriz, nasıl sıfırlarız şeklinde algı operasyonları yapmaya devam ediyorlar. Koalisyonu istemeyen sanki CHP ve MHP ymiş gibi bizi de seçim ittifakı yapmak istemeyen bir parti konumuna sokmaya çalışıyorlar. 1 Kasım seçimlerinden de farklı bir sonuç çıkmayacaktır. Kendisini muhafazakar olarak tanımlayan AK Parti nin, bir kitle partisinin, Anavatan Partisi gibi eriyeceği yollar yavaş yavaş oyuluyor.  

SAADET PARTİSİ ADAYLARI
Var ın konuşmasının ardından diğer milletvekili adayları da kısa birer konuşma yaptı. Saadet Partisi nin 1 Kasım seçimlerindeki adayları ise sırasıyla şu şekilde oluştu: Hasan Bayram Var(1), Süleyman Karagöz(2), Ali Okutan(3), Hasan Öztürk(4), İlker Sılıv(5), İbrahim Gümüşoğlu(6), Ahmet Keser(7), Saffet Ergin(8), Taner Altungeyik(9).

Barış BUDANOĞLU EN ÇOK OKUNANLAR

Her şeyi açıklayacak

1 Her şeyi açıklayacak

Samsunspor'dan Murzioğlu'na teşekkür

2 Samsunspor'dan Murzioğlu'na teşekkür

Hakem 'penaltı' dedi

3 Hakem 'penaltı' dedi

Samsunspor'da passolig sayısı artıyor

4 Samsunspor'da passolig sayısı artıyor

Samsunspor'da üzen istatistik

5 Samsunspor'da üzen istatistik

Samsun'da Erva bebeğin dramı

6 Samsun'da Erva bebeğin dramı

Bir anı, bir yazı...

7 Bir anı, bir yazı...

Emekliye müjdeli haber

8 Emekliye müjdeli haber

Samsunspor PFDK'ya sevk edildi

9 Samsunspor PFDK'ya sevk edildi

Yüzlerce kuş telef oldu

10 Yüzlerce kuş telef oldu