FUTBOL TARİHİNDE BİR İLK

Spor Toto Süper Lig in 6. haftasında oynanan ve 1-1 sona eren Kasımpaşa-Çaykur Rizespor maçının hakemi Deniz Çoban, karşılaşma sonrası canlı yayında özür diledi.

FUTBOL TARİHİNDE BİR İLK

Mücadele sonrası Rıza Çalımbay yayıncı kuruluşa konuştuğu sırada maçın hakemi Deniz Çoban gelerek, canlı yayında özür diledi. Çoban özrünün ardından emeklilik sinyalleri verdi.
Deniz Çoban, canlı yayın sırasında yaptığı konuşmada iki takım aleyhine yaptığı hatalar için özür dilediğini ifade ederek, İki takımdan da özür diliyorum. MHK dan ve TFF den özür diliyorum. Kendimle ilgili bir karar vermem gerektiğini düşünüyorum. Bir hakemin yapmaması gereken bir şeyi yapmam gerektiğinin farkındayım. Çok üzgünüm. Siz de üzgünsünüz. Kimsenin yapmadığını yaptım, içeriye girer, girmez gördüm. Soyunma odasına girdiğiniz andaki ruh haliniz... Ona rağmen tebrik ettiniz. Ben her iki takıma da teşekkür ediyorum. Hiçbir hakemin yapmadığı bir şey yapıyorum. Belki kariyerimin sonuna geliyorum, ama ikinizden de özür diliyorum dedi.
Deniz Çoban, mücadele sonrasında ise, Söyleyeceğimi canlı yayında söyledim. Daha fazla konuşmak istemiyorum diyerek, basın mensuplarının sorularını yanıtsız bıraktı.
 

ÇALIMBAY IN DENİZ ÇOBAN ÜZÜNTÜSÜ
Kasımpaşa Teknik Direktörü Rıza Çalımbay, kendisinin maçtan vazgeçtiğini ve hakemin kararına üzüldüğünü söyledi.
Spor Toto Süper Lig de Kasımpaşa ile Çaykur Rizespor arasında oynanan maçın ardından uzatma dakikalarında Çaykur Rizespor lehine penaltı kararı veren Deniz Çoban ın Kasımpaşa Teknik Direktörü Rıza Çalımbay dan özür dilediği bildirildi.
Kasımpaşa Teknik Direktörü Rıza Çalımbay, 1-1 berabere biten maçın ardından düzenlenen basın toplantısında, 2 kırmızı kart çıkaran ve 90+5. dakikada penaltı kararı veren Deniz Çoban ın yayıncı kuruluş açıklamalarda bulunduğu sırada yanına gelerek hatalı karar verdiği için kendisinden özür dilediğini söyledi.
 

BU OLAY ANTRENÖRLÜK VE FUTBOLCULUK HAYATIMDA İLK KEZ BAŞIMA GELİYOR
Antrenörlük ve futbolculuk hayatında ilk defa böyle bir şeyle karşılaştığını vurgulayan Çalımbay, Yayıncı kuruluşa röportaj verirken hakem yanımıza geldi ve yaptığım hatadan dolayı özür diliyorum dedi. Deniz Çoban, federasyondan da özür dileyerek kendisiyle ilgili karar neyse yapacağını iletti diye konuştu.
 

HAKEMİMİZE ÇOK ÜZÜLDÜM
Deniz Çoban ın bu kararına çok üzüldüğünü belirten Çalımbay, Ben maçtan vazgeçtim. Hakemimize çok üzüldüm. Çok sevdiğim insandı. Hata yapmış olabilir ama maalesef Deniz hocaya çok üzüldüm. İnşallah kararından geri döner. Bize rastladı, yapacak bir şey yok. Puanlardan vazgeçtim. Hiç önemli değil, inşallah Deniz hocamız kötü bir karar vermez, devam eder. Yürekliliğinden dolayı kendisini tebrik ediyorum dedi. EN ÇOK OKUNANLAR

Kamyonet park halindeki araçlara çarptı: 1 yaralı

1 Kamyonet park halindeki araçlara çarptı: 1 yaralı

Bodrum'da ekipleri alarma geçiren patlama

2 Bodrum'da ekipleri alarma geçiren patlama

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Özhaseki Ağrı'da

3 AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Özhaseki Ağrı'da