MALİ MÜŞAVİR VE MUHASEBECİLERİN E-DÖNÜŞÜMÜ

Derin İletişim, Türkiye nin önde gelen elektronik dönüşümün uzman markası EDM Bilişim A.Ş firmasının Samsun temsilciliğini üstlendi

MALİ MÜŞAVİR VE MUHASEBECİLERİN E-DÖNÜŞÜMÜ

Gelir İdaresi Başkanlığı nın uyguladığı e-dönüşüm e öncülük eden Derin İletişim, Türkiye nin önde gelen elektronik dönüşüm kurumlarından olan ve e-fatura, e-defter, e-arşiv, kayıtlı e-posta ve e-imza hizmetlerini veren EDM Bilişim A.Ş. firmasının Samsun temsilciliğini üstlendi. Türkiye nin teknoloji, ilaç ve inşaat sektörlerinde faaliyet gösteren önde gelen şirket gruplarından Prestij ve Terra nın ortak girişimi olan EDM Bilişim, Maliye Bakanlığı ve Bilgi Teknolojileri Kurumu tarafından verilen lisanslar kapsamında ve kendi geliştirdiği yüzde yüz yerli yazılım teknolojisi ile e-fatura, e-defter, yasal geçerli PDF Fatura, i-imza, KEP alanlarında hizmet veriyor. 

ÖNEMLİ REFERANSLAR
EDM Bilişim hakkında bilgi veren Derin İletişim in sahibi Tansu Uslu, İstanbul ve Ankara da iki ayrı yedekli şirketimize ait data merkezimiz bulunmaktadır. ISO bilgi güvenliği, iş sürekliliği ve kalite standartları ile TS 13298 standartlarına uygun yasal geçerli elektronik dönüşüm hizmetleri sağlamaktayız. EDM Bilişim olarak faaliyet konularımız; e-fatura, e-arşiv fatura (yasal geçerli pdf fatura), e-defter, e-imza ve kayıtlı elektronik postadır. Referanslarımız arasında Turkish Oil İstasyonları, Alpet Tüm İstasyonları, Crown Plazalar, Çetin İnşaat, İlkaya Grup, Erkaya Grup, Devlet Hava Meydanları, Doğuş Holding, Doğan Holding, Ekinciler Holding, Gizerler Grup, Hillside Otelleri, Huzur Mağazaları, İstanbul Lojistik, İstanbul Denizcilik, Oto-Koç, Rixos Hotelleri, Schneider Elektrik, Sönmez Holding, TAPDK, TBMM, Viko, Akpen bulunmaktadır. E-fatura, e-arşiv, e-defter ile ilgili çalışmış olduğumuz bazı çözüm ortaklarımız; Asyasoft, Enroute, Eta, Linkon, Logo, Meddata, Mikrokom, Mikro, Netsis, Rumos, Talya, Xinerji, Zirve, Bayt, Orka, Link ve diğer özel şirket yazılımı olan muhasebe programlarıdır dedi.

MALİ MÜŞAVİR VE MUHASEBECİLERE HİZMET
EDM Bilişim rekabet üstünlükleri hakkında açıklama yapan Derin İletişim in sahibi Tansu Uslu, Son yıllarda iş hayatının her alanına giren e-dönüşüm Maliye Bakanlığı Gelir İdaresi Başkanlığı tarafından elektronik fatura ve elektronik defter uygulamalarıyla mali müşavir ve muhasebecilerin iş yapı şekilleri önemli ölçüde değiştirmeye başladı. Bizler tüm mali müşavir ve muhasebecilerin doğru seçim yaparak bugünkü ve bundan sonraki e-dönüşüm uygulamalarının bir taraftan işlemlerini hızlandırırken ve diğer taraftan hayatlarını kolaylaştıracağız.  Bize ulaşmak isteyenler 0 507 073 00 00 ve 0850 723 63 36 numaraları arayabilir veya www.edmbilisim.com.tr  bilgi@edmbilisim.com.trtansu.uslu@edmbilisim.com.tr adreslerinden iletişeme geçebilirler” diye konuştu.

Uslu, EDM olarak rekabet üstünlüklerini ise şöyle sıraladı: 
•    Tüm muhasebe programlarıyla tam uyumluluk, 
•    3DS güvenlik sistemi ile saklama (Türkiye’de tek), 
•    Akıllı VKN ve TC kimlik uygulaması ile kime e-fatura kime pdf fatura gideceğinin sistem tarafından otomatik belirlenmesi (Türkie2De tek)
•    Gelen e-faturaların ticari program stoğuna yazdırılması,
•    Grup şirket ve şube tanımlaması ve platform yönetim yeteneği, 
•    Sınırsız kullanıcı tanımlama imkânı (Türkiye’de tek), 
•    İlgili alıcıya e-faturayı tekrar gönderebilme seçeneği, 
•    Full Text arama imkanı ile faturadaki her alanı arama (Türkiye’de tek)
•    E-mail yoluyla süreç bildirimleri, 
•    Gelişmiş raporlama imkanı, Y
•    Yüzde 95 depository sıkıştırma özelliği ile e-faturaların uzun dönem arşivleme imkanı (Türkiye’de tek)

Tansu Uslu ayrıca serbest, yeminli veya bağlı tüm mali müşavir ve muhasebecilere sürpriz bir hediye vereceklerini söyledi.  EDM E-Fatura ve E-Defter hizmetlerinden en az 2 mükellefi yararlanan tüm mali müşavir veya muhasebecilere çekilişsiz olarak bir adet dünyanın en önde gelen teknoloji markası ASUS’un 6 inch akıllı telefonunu hediye edeceklerini belirtti. 

ÖZEL HABEREN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'a şehit ateşi düştü

1 Samsun'a şehit ateşi düştü

Şehit pilotun acı haberi Samsun'daki baba ocağına ulaştı

2 Şehit pilotun acı haberi Samsun'daki baba ocağına ulaştı

Büyük ikramiye Samsun'a çıktı

3 Büyük ikramiye Samsun'a çıktı

Samsun şehidini gözyaşlarıyla karşıladı

4 Samsun şehidini gözyaşlarıyla karşıladı

Samsunlu şehit kendini feda etmiş

5 Samsunlu şehit kendini feda etmiş

Samsunspor'a sponsor aranıyor

6 Samsunspor'a sponsor aranıyor

Şehit pilotun acı haberi Samsun'daki baba ocağına ulaştı

7 Şehit pilotun acı haberi Samsun'daki baba ocağına ulaştı

Samsun'da silahlı saldırı: 1 yaralı

8 Samsun'da silahlı saldırı: 1 yaralı

Başkanın inadı...

9 Başkanın inadı...

Samsunlu şehit Nevşehir'den uğurlandı

10 Samsunlu şehit Nevşehir'den uğurlandı