Gittiğiniz yol, yol değil

MHP Samsun İl Başkanı Ömer Süslü, Kaybolan iktidarınızı halkımızı korkutarak tekrar kazanmanın peşindesiniz. Bu gittiğiniz yol, yol değil dedi

Gittiğiniz yol, yol değil

MHP Samsun İl Başkanı Ömer Süslü, yazılı açıklama yaparak AK Parti yi eleştirdi. Süslü, iktidarın valilere operasyon yapmayın talimatı verdiğini, hesap vereceklerini anlayınca da valileri ve bürokratları suçlayıcı açıklamalarda bulunduklarını iddia etti.

KOLAY SIVIŞAMAYACAKSINIZ
Süslü, partilerinin iktidarca hiç dikkate alınmadığını ifade ederek,   Artık halkımız bazı gerçekleri görmeye başladıkça, sizlerden hesap sorulacağını anladığınızda hemen muhataplarınızı ve bürokratlarınızı sattınız ve sorumluluğu üzerinizden atarak sıvışmaya ve bu işten de kaba tabirle yırtmaya kalktınız. Bu sefer öyle kolay kaçamayacaksınız. Bu sefer öyle kolay sıvışamayacaksınız. Bu hata öyle pardon biz yanlış yaptık, aldatıldık diyerek içinden çıkabileceğiniz bir hata değildir. Bu gittiğiniz yol yol değil, bu süreç çözüm değildir, çözülme sürecidir. Hata yapıyorsunuz, yanlış yapıyorsunuz diyen MHP’yi hiç dikkate almadınız diye konuştu.

HALKI KORKUTARAK İKTİDAR PEŞİNDESİNİZ
MHP İl Başkanı Süslü, açıklamalarını şöyle sürdürdü: Bizleri kandan beslenmekle, terörden nemalanmakla suçladınız. Ama şimdi bakıyoruz da utanmadan, arlanmadan terörden beslenmeye çalışmakta ve kaybolan iktidarınızı halkımızı korkutarak tekrar kazanmanın peşindesiniz. Bu gittiğiniz yol yol değildir, buradan sizi açıkça uyarıyorum. Vatan toprakları için sizin beceriksizliğiniz yüzünüzden gencecik fidanlarımız kahpe pusularda can veriyorlar. Bunun hesabının sizden sorulmayacağını mı zannediyorsunuz. Yaşanan bu sürecin birinci suçlusu AKP dir. Türk milletinin vekaletiyle, bu aldatma ve kandırma iktidarından hesap soracak olan da MHP ve onun onurlu, şerefli, alnı açık, özü sözü bir kadrolarıdır. Ülkücüler Türk milleti adına hesap soracağı o kutlu günün hasretiyle yanıp kavrulmaktadır ve gece gündüz çalışmaya azimli ve kararlıdır.

 EN ÇOK OKUNANLAR

Otomobil tıra arkadan çarptı: 2'si ağır 4 yaralı

1 Otomobil tıra arkadan çarptı: 2'si ağır 4 yaralı

Midyat'ta zehir taciri 2 kişi gözaltına alındı

2 Midyat'ta zehir taciri 2 kişi gözaltına alındı

Adana'da bir kişi karısı tarafından bıçaklandı

3 Adana'da bir kişi karısı tarafından bıçaklandı

Malatya'da silahlı kavga: 1 ölü, 1 yaralı

4 Malatya'da silahlı kavga: 1 ölü, 1 yaralı

Trabzonspor'un yeni transferi Novak İstanbul'da

5 Trabzonspor'un yeni transferi Novak İstanbul'da

(Özel haber) Tartıştığı babasını boğazını keserek öldürdü

6 (Özel haber) Tartıştığı babasını boğazını keserek öldürdü

Muğla'da deprem

7 Muğla'da deprem

Üzerinde eroin bulunan şahıs gözaltına alındı

8 Üzerinde eroin bulunan şahıs gözaltına alındı

Haliç Köprüsü'nde kaza: 2 yaralı

9 Haliç Köprüsü'nde kaza: 2 yaralı

Kavşakta iki otomobil çarpıştı: 7 yaralı

10 Kavşakta iki otomobil çarpıştı: 7 yaralı