Gittiğiniz yol, yol değil

MHP Samsun İl Başkanı Ömer Süslü, Kaybolan iktidarınızı halkımızı korkutarak tekrar kazanmanın peşindesiniz. Bu gittiğiniz yol, yol değil dedi

Gittiğiniz yol, yol değil

MHP Samsun İl Başkanı Ömer Süslü, yazılı açıklama yaparak AK Parti yi eleştirdi. Süslü, iktidarın valilere operasyon yapmayın talimatı verdiğini, hesap vereceklerini anlayınca da valileri ve bürokratları suçlayıcı açıklamalarda bulunduklarını iddia etti.

KOLAY SIVIŞAMAYACAKSINIZ
Süslü, partilerinin iktidarca hiç dikkate alınmadığını ifade ederek,   Artık halkımız bazı gerçekleri görmeye başladıkça, sizlerden hesap sorulacağını anladığınızda hemen muhataplarınızı ve bürokratlarınızı sattınız ve sorumluluğu üzerinizden atarak sıvışmaya ve bu işten de kaba tabirle yırtmaya kalktınız. Bu sefer öyle kolay kaçamayacaksınız. Bu sefer öyle kolay sıvışamayacaksınız. Bu hata öyle pardon biz yanlış yaptık, aldatıldık diyerek içinden çıkabileceğiniz bir hata değildir. Bu gittiğiniz yol yol değil, bu süreç çözüm değildir, çözülme sürecidir. Hata yapıyorsunuz, yanlış yapıyorsunuz diyen MHP’yi hiç dikkate almadınız diye konuştu.

HALKI KORKUTARAK İKTİDAR PEŞİNDESİNİZ
MHP İl Başkanı Süslü, açıklamalarını şöyle sürdürdü: Bizleri kandan beslenmekle, terörden nemalanmakla suçladınız. Ama şimdi bakıyoruz da utanmadan, arlanmadan terörden beslenmeye çalışmakta ve kaybolan iktidarınızı halkımızı korkutarak tekrar kazanmanın peşindesiniz. Bu gittiğiniz yol yol değildir, buradan sizi açıkça uyarıyorum. Vatan toprakları için sizin beceriksizliğiniz yüzünüzden gencecik fidanlarımız kahpe pusularda can veriyorlar. Bunun hesabının sizden sorulmayacağını mı zannediyorsunuz. Yaşanan bu sürecin birinci suçlusu AKP dir. Türk milletinin vekaletiyle, bu aldatma ve kandırma iktidarından hesap soracak olan da MHP ve onun onurlu, şerefli, alnı açık, özü sözü bir kadrolarıdır. Ülkücüler Türk milleti adına hesap soracağı o kutlu günün hasretiyle yanıp kavrulmaktadır ve gece gündüz çalışmaya azimli ve kararlıdır.

 EN ÇOK OKUNANLAR

İki grup arasında çıkan silahlı kavgaya biber gazlı müdahale

1 İki grup arasında çıkan silahlı kavgaya biber gazlı müdahale

Tekirdağda 20 kilometrelik araç kuyrukları oluştu

2 Tekirdağ'da 20 kilometrelik araç kuyrukları oluştu

Otomobil takla attı2 yaralı

3 Otomobil takla attı:2 yaralı

Şanlıurfasporun yeni teknik direktörü Ali Tandoğan

4 Şanlıurfaspor'un yeni teknik direktörü Ali Tandoğan

81 ilde  Türkiye huzurlu parklar uygulaması yapıldı

5 81 ilde ' Türkiye huzurlu parklar' uygulaması yapıldı

Sakarya Nehrine Devrilen Otomobilde Aynı Aileden 3 Kişi Öldü

6 Sakarya Nehri'ne Devrilen Otomobilde Aynı Aileden 3 Kişi Öldü

Sarı Fırtına, Kırkpınardan sonra Beşpinarın da Başpehlivanı

7 Sarı Fırtına, Kırkpınar'dan sonra Beşpinar'ın da Başpehlivanı

Gömeçte biri zincirleme iki kazada 8 kişi yaralandı

8 Gömeç'te biri zincirleme iki kazada 8 kişi yaralandı

Motosiklet kamyona çarptı 1 ölü

9 Motosiklet kamyona çarptı: 1 ölü

Olta balıkçılığı sabrı geliştiriyor

10 Olta balıkçılığı sabrı geliştiriyor