Samsun haber gazetesi
X Reklamı Kapat

Genç, Seçim Startını Verdi

Canik’te mahalleleri gezen ve vatandaşlarla buluşan Canik Belediye Başkanı Osman Genç, 1 Kasım genel seçimleri öncesinde AK Parti’ye destek istedi.

Genç, Seçim Startını Verdi

Seçim ziyaretlerini başlatan Canik Belediye Başkanı Osman Genç, Cuma namazı sonrası mahalleleri gezdi. Kuzeyyıldızı ve Gaziosmanpaşa Mahallesi’nde vatandaşlarla buluşan Başkan Genç, çay içip sohbet etti. Türkiye’nin birlik ve beraberliğe ihtiyaç duyduğunu belirten Başkan Osman Genç, Türkiye’miz üzerinde oynanan oyunları 1 Kasım’da birlikte bozalım. 1 Kasım, birlik ve beraberliğimizin sembolü olsun, Türkiye’miz AK Parti ile geleceğe koşsun. Türkiye’nin 2019, 2023, 2053, 2071 ve 2099 hedeflerine çomak sokmak isteyen şer odaklarının olduğuna inanıyorum. Ülkemiz üzerinde oynanan oyunları MHP’li kardeşlerimiz de, CHP’li kardeşlerimiz de çok iyi görmektedir. 1 Kasım’da onların da sağduyulu davranarak tercihlerini Türkiye’nin istikrarından yana kullanacaklarına inanıyorum. İstikrarın adresinin AK Parti olduğu bir kez daha net bir şekilde görülmüştür. İnşallah 2 Kasım sabahı Türkiye’miz istikrar ve büyümesine kaldığı yerden devam edecektir dedi.

AK Parti iktidarları döneminde Türkiye’nin eğitim, sağlık, ulaşım, turizm, askeri, ekonomi ve ticaret alanlarında olağanüstü gelişimler sağladığını söyleyen Başkan Genç, Türkiye gözünü 2053’e, 2071’e dikmiştir. Ayrıca ülkemiz dünyada gündem belirleyen saygın bir ülke haline gelmiştir. AK Parti iktidarıyla yakalanan bu büyük başarının devamı için 1 Kasım’da AK Parti yine tek başına iktidar olmalıdır. AK Parti hizmetin adresidir. AK Parti, milletin ta kendisidir. Bizi birbirimize düşürmek isteyenler ve bu güzel ülkemiz üzerinde oyunlar oynayanlar 1 Kasım’da milletin tokadını bir kez daha yiyecektir şeklinde konuştu.EN ÇOK OKUNANLAR

Karadenizin merakla beklediği çevre yoluna 5 ay kaldı

1 Karadeniz'in merakla beklediği çevre yoluna 5 ay kaldı

Samsun Havalimanı bakıma alınacak

2 Samsun Havalimanı bakıma alınacak

Trabzonspor Başkanı Ustadan Samsunspora destek sözü

3 Trabzonspor Başkanı Usta'dan Samsunspor'a destek sözü

Samsun Canik Başarı operasyonunda çok sayıda tutuklama

4 Samsun Canik Başarı operasyonunda çok sayıda tutuklama

Samsunda Cumhuriyet Yürüyüşü iptal

5 Samsun'da Cumhuriyet Yürüyüşü iptal

Samsun dahil 9 kentte abla operasyonu

6 Samsun dahil 9 kentte 'abla' operasyonu

Samsunda dev DAEŞ operasyonu Çok sayıda gözaltı var

7 Samsun'da dev DAEŞ operasyonu! Çok sayıda gözaltı var

Samsunda cami eylemi

8 Samsun'da cami eylemi!

Samsunspor Sportif Direktörü Zeren En büyük acıyı biz yaşadık

9 Samsunspor Sportif Direktörü Zeren: En büyük acıyı biz yaşadık

İşte Samsunspordaki sakat futbolcularda son durum

10 İşte Samsunspor'daki sakat futbolcularda son durum