1 Kasım Türkiye nin kaderi

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, Önümüzde çok önemli bir seçim var. Bu seçimin sonucu Türkiye nin geleceğini belirleyecek dedi

1 Kasım Türkiye nin kaderi

 

AK Parti Çevre, Şehir ve Kültürden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, İlkadım İlçesi nde Belediye Başkanı Erdoğan Tok, AK Parti İlçe Başkanı Adnan Varol, AK Parti il ve ilçe yöneticilerinin katılımıyla seçim çalışması yaptı. Necipbey Caddesi ve Subaşı Meydanı nda esnaf ve vatandaşlarla buluşarak sohbet eden, ülke gündemi konusunda fikirleri alan Karaaslan, sorun ve talepleri de dinledi.

KOLTUK SAMSUN A VERİLDİ

Büyük kongre sonrasında kendisine verilen AK Parti Çevre, Şehir ve Kültürden Sorumlu Genel Başkan Yardımcılığı görevinin Samsun a katkı sağlayacağını belirten Karaaslan, Şehrimiz uzun zamandır bakanlıkla temsil ediliyor ve Samsun bu temsiliyetin katkılarını gördü. Genel başkan yardımcılığı koltuğunun Samsun a verilmiş olması şehrimize önümüzdeki süreçte çok katkı sağlayacak. Çünkü yeni fikirler ve projeler üreteceğiz ve uygulamalarını Samsun da yapacağız dedi.

GÜN KENETLENME GÜNÜ

7 Haziran seçimleri öncesinde başlayan yoğun temponun duraksamadan devam ettiğini belirten Karaaslan, 7 haziran sonrası yapılan görüşmelerin ardından erken seçim kararı alındı ve seçime gidiyoruz. Seçim Koordinasyon Merkezi mizin açılışındaki coşkuyu gördük. Bu coşku bizim açımızdan ülkede AK Parti den başka bir umut olmadığını, tek başına iktidarın ne kadar önemli olduğunun, AK Parti iktidarının ve kazanımlarının devam etmesi açısından bir gösterge. Gün bütün egolardan, kırgınlıklardan, kişisel beklentilerden arınma günüdür. Kenetlenip ortak söylemle hareket etmeliyiz. Önümüzde çok önemli bir seçim var ve sonucu Türkiye nin geleceğini belirleyecek diye konuştu.

Karaaslan, ilçede yaptığı ziyarette birebir görüştüğü esnaf ve vatandaşları, Başbakan Ahmet Davutoğlu nun pazartesi günü Cumhuriyet Meydanı nda düzenleyeceği mitinge davet etti EN ÇOK OKUNANLAR

Ödemiş'teki sağanak yağış sele neden oldu

1 Ödemiş'teki sağanak yağış sele neden oldu

İzmir'de talihsiz bir kadın feci şekilde can verdi

2 İzmir'de talihsiz bir kadın feci şekilde can verdi

Kırşehir'de komşu kavgası: 1 ölü, 1 yaralı

3 Kırşehir'de komşu kavgası: 1 ölü, 1 yaralı

Afjet Afyonspor TFF 1. Lig'e yükseldi

4 Afjet Afyonspor TFF 1. Lig'e yükseldi

Afjet Afyonspor kupasını kaldırdı

5 Afjet Afyonspor kupasını kaldırdı

Otomobil nehre düştü baba öldü oğlu yaralı kurtuldu

6 Otomobil nehre düştü baba öldü oğlu yaralı kurtuldu

Bursaspor'un Başkanı Ali Ay oldu

7 Bursaspor'un Başkanı Ali Ay oldu

Afyonkarahisar'da her yer 'mor beyaz'

8 Afyonkarahisar'da her yer 'mor beyaz'

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman:

9 Beşiktaş Başkanı Fikret Orman:

Yaşlı amca, Afjet Afyonspor'un 1. Lige yükselmesini göbek atarak kutladı

10 Yaşlı amca, Afjet Afyonspor'un 1. Lige yükselmesini göbek atarak kutladı