Memur Sen’den Ak Parti Skm’ye Ziyaret

Memur Sen Samsun Temsilciliği’ne bağlı sendikaların başkanları, yönetim kurulu üyeleri ve kadın kolları AK Parti Samsun Seçim Koordinasyon Merkezi’ni (SKM) ziyaret etti

Memur Sen’den Ak Parti Skm’ye Ziyaret

Memur Sen Samsun İl Temsilcisi Nejdet Güneysu başkanlığında gerçekleşen ziyarette, AK Parti Samsun Seçim Koordinasyon Başkanı Adem Bektaş ile bir süre sohbet eden heyet, seçim ve sandık güvenliği noktasında daha hassas olunması gerektiğine yönelik düşüncelerini paylaştı. AK Parti’nin bütün yasakları kaldırarak kardeşliğin tahkim edilmesi için çaba gösterdiğini belirten AK Parti Samsun Seçim Koordinasyon Başkanı Adem Bektaş, “Türkiye’nin AK Parti iktidarına ihtiyacı var, AK Parti herkesin sıkıntısını gidermek için çaba sarf ediyor. Elbette bir takım eksikliklerimiz oldu ve biz bunun farkında olarak şuan çalışmalarımıza devam ediyoruz. AK Parti’nin kamu alanında gerçekleştirdiği yenilikler memurlarımız için bir devrim niteliğindedir. AK Parti’yi eksiklerine bakarak değil, kazandırdıklarına bakarak değerlendirin. Elinizi vicdanınıza koyarak oy kullanın. 14 yıllık kazanımları heba etmemek için bütün kırgınlıkları ve küskünlükleri bir kenara bırakalım. Biz herkesi kucaklamak için geceli gündüzlü canla başla mücadele ediyoruz. Hepimiz elimizi değil gövdemizi taşın altına koyuyoruz” dedi.

Memur Sen Samsun İl Temsilcisi Nejdet Güneysu ise, Memur Sen’e bağlı 11 şube başkanları ve kadın kollarıyla birlikte AK Parti Seçim Koordinasyon Merkezi’ni herhangi bir partiyi ziyaret eder gibi gelmediklerini söyledi. Başkan Güneysu, Davamıza ve kazanımlarımıza sahip çıkmak için buradayız. AK Parti ile birlikte bazen çetin mücadeleler içinde bazen de birlikte hareket ederek elde ettiğimiz birikimlerimize sahip çıkmak için geldik. Çünkü Memur Sen sadece çalışanların ekonomik haklarını koruyan bir sendika değil, aynı zamanda bu ülkenin değerlerini sokağa taşıyan ve kamu alanında bir çok kazanıma imza atmış bir sendika. Memur Sen bu kazanımların sonuna kadar arkasında olacaktır. Samsun’da her üç kamu çalışanı Memur Sen üyesidir. Samsun’da 20 bin üyemiz ile AK Parti’den kişisel herhangi beklentisi olmayan 20 bin üyemiz ile bölgesinde ve dünyada güçlü bir Türkiye için buradayız. Hangi parti bu mücadeleyi veriyorsa biz oradayız” diye konuştu.

Memur Sen’e bağlı sendikaların AK Parti SMK ziyaretine Memur Sen Samsun İl Temsilcisi Nejdet Güneysu’nun yanı sıra, Diyanet-Sen Samsun 1 Nolu Şube Başkanı Nevzat Oy, Bem Bir Sen Samsun Şube Başkanı Nurettin Sever, Büro Memur Sen Samsun Şube Başkanı Mustafa Karabiber, Toç Bir Sen Samsun Şube Başkanı Ayhan Akdeniz, Enerji Bir Sen Samsun Şube Başkanı Selahattin Öztürk, Birlik Haber Sen Samsun 13 No’lu Şube Başkanı Mustafa Toprak, Bayındır Memur Sen Samsun İl Temsilcisi İlhan Anlı, Ulaştırma Memur Sen Samsun Şube Başkanı Remzi Arat, Kültür Memur Sen Samsun İl Temsilcisi Bayram Uzuner ve kadın kolları başkanları da katıldı.

Memur

MemurEN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da travesti usturayla saldırdı!

1 Samsun'da travesti usturayla saldırdı!

Çarşamba'da dev operasyon! 20 gözaltı

2 Çarşamba'da dev operasyon! 20 gözaltı

Samsun'da önce bıçakla saldırdılar sonra gasp ettiler

3 Samsun'da önce bıçakla saldırdılar sonra gasp ettiler

Samsun plakalı TIR'ın freni boşaldı: 1 ölü

4 Samsun plakalı TIR'ın freni boşaldı: 1 ölü

Kamp yeri hazır

5 Kamp yeri hazır

Samsun 'Gazi Devlet'te güvenlik zafiyeti mi var?

6 Samsun 'Gazi Devlet'te güvenlik zafiyeti mi var?

İmtihan...

7 İmtihan...

Derbiyi izlemek 10 TL

8 Derbiyi izlemek 10 TL

Samsunspor taraftarından fiyat tepkisi

9 Samsunspor taraftarından fiyat tepkisi

Samsunspor'da endişeli bekleyiş

10 Samsunspor'da endişeli bekleyiş