Eğitime dev destek

Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, geçtiğimiz yıl eğitime 617 bin TL yatırım ve harcama yaptıklarını belirterek, Bizler eğitime yapmış olduğumuz harcamalar ile aslında geleceğimize yatırım yapıyoruz dedi

Eğitime dev destek

Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, ilçe sınırları içerisindeki eğitim kurumlarına geçtiğimiz yıl 617 bin lira yatırım ve harcama yaptıklarını, bu yıl için de okullara gerekli yardımın yanında öğrencilerin kırtasiye, okul kıyafeti, kitapları gibi muhtelif ihtiyaçlarını da giderdiklerini ifade etti.

DESTEĞİMİZİ KESMEYECEĞİZ
İlçe genelindeki okullara ve eğitim kurumlarına boya badana, bakım - onarım, çevre düzenlemesi,  parke taş, asfalt, kırtasiye yardımı, inşaat çalışmaları, oyun alanları ve yeşil alan çalışmalarına yaklaşık 617 bin TL harcadıklarını belirten Başkan Togar, Önceliğimiz koşulsuz şartsız eğitimdir sloganıyla ilçede bulunan okulların ihtiyacı noktasında eksiklerin giderilmesi için çalışmalar yürüttük. 2015-2016 eğitim - öğretim yılında da bu desteklerimizi kesmeyeceğiz. Bizler eğitime yapmış olduğu harcamalar ile aslında geleceğimize yatırım yapıyoruz dedi.

BÜYÜKLÜ YE ANADOLU LİSESİ
Tekkeköy’ün Samsun daki eğitim öğretim kurumları arasında başarı sıralamasının üst sıralarında olduğunu ve dereceye giren öğrenciler yetiştirdiğini belirten Başkan Togar, Başarının devamlılığı için imkanlarımız ölçüsünde çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Büyüklü ye bir Anadolu Lisesi kazandırıyoruz. Hayırseverimiz arsasını alıp Milli Eğitim e devretti. Yine Kutlukent hizmet binamızı da okul olarak Milli eğitime devrettik. İlçemizde yeni okullar için arsa üretiyor ve arsalara eğitim kurumları kurulması için üzerimize düşeni yapıyoruz diye konuştu.


 EN ÇOK OKUNANLAR

SAMSUNSPOR'DA SÜRPRİZ GELİŞME

1 SAMSUNSPOR'DA SÜRPRİZ GELİŞME

Samsunspor'da tedarikçi bulundu

2 Samsunspor'da tedarikçi bulundu

Samsunspor'dan açıklama: 'Lütfen değiştirin'

3 Samsunspor'dan açıklama: 'Lütfen değiştirin'

Karadeniz'e yeni stad

4 Karadeniz'e yeni stad

Samsunspor'da Taner Taşkın dönemi: '3. apoleti Samsun'da takacağım'

5 Samsunspor'da Taner Taşkın dönemi: '3. apoleti Samsun'da takacağım'

Samsun'da alkollü sürücü dehşeti: 5 yaralı

6 Samsun'da alkollü sürücü dehşeti: 5 yaralı

Samsunspor'da yeni teknik direktör imzayı atıyor

7 Samsunspor'da yeni teknik direktör imzayı atıyor

Samsunspor'da uzun mesai

8 Samsunspor'da uzun mesai

Enes'in sözleşmesi uzatıldı

9 Enes'in sözleşmesi uzatıldı

Atatürk'ün kayıp çantası Karadeniz'de bulundu

10 Atatürk'ün kayıp çantası Karadeniz'de bulundu