Eğitime dev destek

Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, geçtiğimiz yıl eğitime 617 bin TL yatırım ve harcama yaptıklarını belirterek, Bizler eğitime yapmış olduğumuz harcamalar ile aslında geleceğimize yatırım yapıyoruz dedi

Eğitime dev destek

Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, ilçe sınırları içerisindeki eğitim kurumlarına geçtiğimiz yıl 617 bin lira yatırım ve harcama yaptıklarını, bu yıl için de okullara gerekli yardımın yanında öğrencilerin kırtasiye, okul kıyafeti, kitapları gibi muhtelif ihtiyaçlarını da giderdiklerini ifade etti.

DESTEĞİMİZİ KESMEYECEĞİZ
İlçe genelindeki okullara ve eğitim kurumlarına boya badana, bakım - onarım, çevre düzenlemesi,  parke taş, asfalt, kırtasiye yardımı, inşaat çalışmaları, oyun alanları ve yeşil alan çalışmalarına yaklaşık 617 bin TL harcadıklarını belirten Başkan Togar, Önceliğimiz koşulsuz şartsız eğitimdir sloganıyla ilçede bulunan okulların ihtiyacı noktasında eksiklerin giderilmesi için çalışmalar yürüttük. 2015-2016 eğitim - öğretim yılında da bu desteklerimizi kesmeyeceğiz. Bizler eğitime yapmış olduğu harcamalar ile aslında geleceğimize yatırım yapıyoruz dedi.

BÜYÜKLÜ YE ANADOLU LİSESİ
Tekkeköy’ün Samsun daki eğitim öğretim kurumları arasında başarı sıralamasının üst sıralarında olduğunu ve dereceye giren öğrenciler yetiştirdiğini belirten Başkan Togar, Başarının devamlılığı için imkanlarımız ölçüsünde çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Büyüklü ye bir Anadolu Lisesi kazandırıyoruz. Hayırseverimiz arsasını alıp Milli Eğitim e devretti. Yine Kutlukent hizmet binamızı da okul olarak Milli eğitime devrettik. İlçemizde yeni okullar için arsa üretiyor ve arsalara eğitim kurumları kurulması için üzerimize düşeni yapıyoruz diye konuştu.


 EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da bu ürün pazara inmeden satılıyor

1 Samsun'da bu ürün pazara inmeden satılıyor

İncitmek yok!

2 İncitmek yok!..

Samsunspor karayoluyla gitti

3 Samsunspor karayoluyla gitti

Resmi Gazete'de yayımlandı! Seçimler ertelendi

4 Resmi Gazete'de yayımlandı! Seçimler ertelendi

İki tarafı da düşünmeli

5 İki tarafı da düşünmeli

Samsun'da iğrenç iddia intihara sürükledi

6 Samsun'da iğrenç iddia intihara sürükledi

Meteorolojiden Samsun için kritik uyarı!

7 Meteorolojiden Samsun için kritik uyarı!

Hayri Ülgen'den Özalan'a tepki: 'Gazetecilerle uğraşma!'

8 Hayri Ülgen'den Özalan'a tepki: 'Gazetecilerle uğraşma!'

Samsunspor Başkanı Tutu Ankara'da

9 Samsunspor Başkanı Tutu Ankara'da

Samsunspor'da kaybetme lüksü yok

10 Samsunspor'da kaybetme lüksü yok