Samsun haber gazetesi
X Reklamı Kapat

Esnaftan destek istedi

AK Parti Samsun Milletvekili Hasan Basri Kurt, seçim çalışmalarına İlkadım İlçesi nde devam etti. Gebi ve Unkapanı caddeleri esnaflarını ziyaret eden Kurt, 1 Kasım seçimleri için destek istedi

Esnaftan destek istedi

AK Parti Samsun Milletvekili Hasan Basri Kurt, seçim çalışmalarını İlkadım İlçesi nin  Gebi ve Unkapanı caddelerinde sürdürdü. Esnaf ziyaretleri yapan Kurt, 13 yıllık AK Parti iktidarı döneminde esnafın ve KOBİ lerin büyümesi için bir çok projenin hayata geçirildiğini söyledi.

Bundan sonra da esnaf ve KOBİ lerin  büyümesi için ellerinden geleni yapacaklarını ifade eden Kurt, Başbakanımızın açıklamış olduğu seçim beyannamemizde de AK Parti nin esnafın ve KOBİ nin her zaman yanında olduğu özellikle vurgulandı. Esnafımıza düşük faizli kredi uygulamamıza devam ederken, 30 bin TL ye kadar faizsiz kredi desteği de vereceğiz. KOBİ lerin finansman kaynaklarına erişimini kolaylaştıracağız. Ayrıca yerli makine üreticilerinin yurtiçinde rekabet güçlerini artırmak için finansal ortamı iyileştirmeye yönelik mekanizmalar geliştireceğiz dedi. 

Esnaf ziyaretleri sırasında Milletvekili Adayı Hasan Basri Kurt a, İlkadım İlçe Başkanı Adnan Varol, İl Yönetim Kurulu Üyesi Adnan Kaçmaz, Belediye Meclisi üyeleri ve teşkilat mensupları da eşlik etti. 

 EN ÇOK OKUNANLAR

 Fındıkta fiyat umudu

1 Fındıkta fiyat umudu

Samsunda esrarengiz olay

2 Samsun'da esrarengiz olay

 Çarşambada korkutan deprem

3 Çarşamba'da korkutan deprem

Samsunspor Teknik Direktör Özköylü Hep aynı yenilgiler

4 Samsunspor Teknik Direktör Özköylü: Hep aynı yenilgiler

Samsundaki kazada sürücü parçalanan tırdan sağ çıktı

5 Samsun'daki kazada sürücü parçalanan tırdan sağ çıktı

Kabus gibi

6 Kabus gibi

Samsunda şüpheli ölüm

7 Samsun'da şüpheli ölüm

Samsunsporda yenilerin hepsi oynadı

8 Samsunspor'da yenilerin hepsi oynadı

Samsunda hamsi fiyatları şok etti

9 Samsun'da hamsi fiyatları şok etti

Samsunda FETÖden 2 kişi tutuklandı

10 Samsun'da FETÖ'den 2 kişi tutuklandı