DEVRE ARASI TRANSFER YOK!

Galatasaray devre arasında da transfer yapmayacak...

DEVRE ARASI TRANSFER YOK!

Galatasaray, Süper Lig ve Şampiyonlar Ligi için sahada mücadele ederken, masa başında da UEFA ile Finansal Fair Play kriterlerine uyum sağlamak için ayrı bir savaş veriyor. Galatasaray Yöneticisi Fatih İşbecer, Sportif Direktör Cenk Ergun ve Mali İşler direktörü Sedef Hacısalihoğlu, UEFA Heyeti ile yaptıkları toplantıda Sarı Kırmızılı kulübün mali tablosunda son dönemde oluşturdukları pozitif gelişmeyi rapor halinde sundular.
 
DEVRE ARASI TRANSFER YOK!
 Yönetici Fatih İşbecer toplantı sonrası yaptığı açıklamada UEFA yetkilileri ile rakamların üzerinden geçtik, prosedürü bize aktardılar ve bundan sonraki adımlarda neler yapılması gerektiğini, neler isteneceğini bildirdiler diyerek toplantının içeriğine açıklık getirdi. 

Fatih İşbecer in bu açıklamasında UEFA nın isteklerinin sürdüğü vurgulanırken, Galatasaray ın aynı ciddiyetle transfer politikasındaki tutumlu durumunu koruması gerektiği ortaya çıktı. Bu toplantı sonrasında Galatasaray ın devre arasında önemli transfer hamlelerine girişeceği dedikoduları üretilirken, işin aslının hiç de öyle olmadığı biliniyor. Galatasaray geçtiğimiz transfer sezonunda Amrabat ve Melo yu satıp, Telles i satıp toplamda 45 kişilik kadrosunu 24 e indirmesine karşın UEFA nın zarar opsiyonundaki ceza sınırlaması seviyesine inebilmiş değil..
Çünkü Ünal Aysal döneminde 3 yılda yapılan toplam 90 milyon Euro zarar ancak 70 e indirilmiş durumda. UEFA ise bu rakamın 30 milyon Euro olması konusunda Galatasaray a dikte etmişti. Normal koşulda Galatasaray UEFA nın yaptırımı ile karşı karşıya ancak bir gün önce yapılan sunumda mali tablodaki olumlu gelişme aktarıldı ve UEFA dan bir yıl daha ek süre istendi.EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'daki genç kızın öldüğü kazanın kamera görüntüleri ortaya çıktı

1 Samsun'daki genç kızın öldüğü kazanın kamera görüntüleri ortaya çıktı

Samsun'da acı ölüm!

2 Samsun'da acı ölüm!

Samsunspor Kayyum Başkanı Karayılmaz: 'Kimse bizi sahipsiz sanmasın'

3 Samsunspor Kayyum Başkanı Karayılmaz: 'Kimse bizi sahipsiz sanmasın'

Samsunspor için karar günü

4 Samsunspor için karar günü

Şirinler daha güçlü geliyor

5 Şirinler daha güçlü geliyor

Samsun'da FETÖ'den gözaltına alınan iş adamı adliyede

6 Samsun'da FETÖ'den gözaltına alınan iş adamı adliyede

Samsun'da Mert Irmağı'na düşen genç hastanelik oldu

7 Samsun'da Mert Irmağı'na düşen genç hastanelik oldu

Samsun'da liselilerin kanlı kavgası: 1 yaralı

8 Samsun'da liselilerin kanlı kavgası: 1 yaralı

Polis aracı dereye uçtu: 1 şehit, 1 kayıp

9 Polis aracı dereye uçtu: 1 şehit, 1 kayıp

Ve atları da vururlar...

10 Ve atları da vururlar...