DEVRE ARASI TRANSFER YOK!

Galatasaray devre arasında da transfer yapmayacak...

DEVRE ARASI TRANSFER YOK!

Galatasaray, Süper Lig ve Şampiyonlar Ligi için sahada mücadele ederken, masa başında da UEFA ile Finansal Fair Play kriterlerine uyum sağlamak için ayrı bir savaş veriyor. Galatasaray Yöneticisi Fatih İşbecer, Sportif Direktör Cenk Ergun ve Mali İşler direktörü Sedef Hacısalihoğlu, UEFA Heyeti ile yaptıkları toplantıda Sarı Kırmızılı kulübün mali tablosunda son dönemde oluşturdukları pozitif gelişmeyi rapor halinde sundular.
 
DEVRE ARASI TRANSFER YOK!
 Yönetici Fatih İşbecer toplantı sonrası yaptığı açıklamada UEFA yetkilileri ile rakamların üzerinden geçtik, prosedürü bize aktardılar ve bundan sonraki adımlarda neler yapılması gerektiğini, neler isteneceğini bildirdiler diyerek toplantının içeriğine açıklık getirdi. 

Fatih İşbecer in bu açıklamasında UEFA nın isteklerinin sürdüğü vurgulanırken, Galatasaray ın aynı ciddiyetle transfer politikasındaki tutumlu durumunu koruması gerektiği ortaya çıktı. Bu toplantı sonrasında Galatasaray ın devre arasında önemli transfer hamlelerine girişeceği dedikoduları üretilirken, işin aslının hiç de öyle olmadığı biliniyor. Galatasaray geçtiğimiz transfer sezonunda Amrabat ve Melo yu satıp, Telles i satıp toplamda 45 kişilik kadrosunu 24 e indirmesine karşın UEFA nın zarar opsiyonundaki ceza sınırlaması seviyesine inebilmiş değil..
Çünkü Ünal Aysal döneminde 3 yılda yapılan toplam 90 milyon Euro zarar ancak 70 e indirilmiş durumda. UEFA ise bu rakamın 30 milyon Euro olması konusunda Galatasaray a dikte etmişti. Normal koşulda Galatasaray UEFA nın yaptırımı ile karşı karşıya ancak bir gün önce yapılan sunumda mali tablodaki olumlu gelişme aktarıldı ve UEFA dan bir yıl daha ek süre istendi.EN ÇOK OKUNANLAR

Mesut Yılmaz'ın oğlu ölü bulundu

1 Mesut Yılmaz'ın oğlu ölü bulundu

İşte Beşir'in Samsunspor'da oynamama nedeni?

2 İşte Beşir'in Samsunspor'da oynamama nedeni?

Samsun'da kurs için gitti hayatı değişti

3 Samsun'da kurs için gitti hayatı değişti

Samsun'da minik Eymen derede boğuldu

4 Samsun'da minik Eymen derede boğuldu

 Samsun'da Fatih Temiz'e görkemli açılış

5 Samsun'da Fatih Temiz'e görkemli açılış

Hizmet yoksa oy da yok

6 Hizmet yoksa oy da yok

Samsunspor başkanı Tutu, kafa karıştırıyor

7 Samsunspor başkanı Tutu, kafa karıştırıyor

Kadroda önemli eksikler

8 Kadroda önemli eksikler

 Samsun'da 'o kaza'dan acı haber

9 Samsun'da 'o kaza'dan acı haber

Gözaltına alınan terörist emniyet binasından atlayıp intihar etti!

10 Gözaltına alınan terörist emniyet binasından atlayıp intihar etti!