DEVRE ARASI TRANSFER YOK!

Galatasaray devre arasında da transfer yapmayacak...

DEVRE ARASI TRANSFER YOK!

Galatasaray, Süper Lig ve Şampiyonlar Ligi için sahada mücadele ederken, masa başında da UEFA ile Finansal Fair Play kriterlerine uyum sağlamak için ayrı bir savaş veriyor. Galatasaray Yöneticisi Fatih İşbecer, Sportif Direktör Cenk Ergun ve Mali İşler direktörü Sedef Hacısalihoğlu, UEFA Heyeti ile yaptıkları toplantıda Sarı Kırmızılı kulübün mali tablosunda son dönemde oluşturdukları pozitif gelişmeyi rapor halinde sundular.
 
DEVRE ARASI TRANSFER YOK!
 Yönetici Fatih İşbecer toplantı sonrası yaptığı açıklamada UEFA yetkilileri ile rakamların üzerinden geçtik, prosedürü bize aktardılar ve bundan sonraki adımlarda neler yapılması gerektiğini, neler isteneceğini bildirdiler diyerek toplantının içeriğine açıklık getirdi. 

Fatih İşbecer in bu açıklamasında UEFA nın isteklerinin sürdüğü vurgulanırken, Galatasaray ın aynı ciddiyetle transfer politikasındaki tutumlu durumunu koruması gerektiği ortaya çıktı. Bu toplantı sonrasında Galatasaray ın devre arasında önemli transfer hamlelerine girişeceği dedikoduları üretilirken, işin aslının hiç de öyle olmadığı biliniyor. Galatasaray geçtiğimiz transfer sezonunda Amrabat ve Melo yu satıp, Telles i satıp toplamda 45 kişilik kadrosunu 24 e indirmesine karşın UEFA nın zarar opsiyonundaki ceza sınırlaması seviyesine inebilmiş değil..
Çünkü Ünal Aysal döneminde 3 yılda yapılan toplam 90 milyon Euro zarar ancak 70 e indirilmiş durumda. UEFA ise bu rakamın 30 milyon Euro olması konusunda Galatasaray a dikte etmişti. Normal koşulda Galatasaray UEFA nın yaptırımı ile karşı karşıya ancak bir gün önce yapılan sunumda mali tablodaki olumlu gelişme aktarıldı ve UEFA dan bir yıl daha ek süre istendi.EN ÇOK OKUNANLAR

Belediye başkanına müzik aleti çaldırdılar

1 Belediye başkanına müzik aleti çaldırdılar

18 yaşındaki Aybüke'ye, yolun karşısına geçerken otomobil çarptı

2 18 yaşındaki Aybüke'ye, yolun karşısına geçerken otomobil çarptı

Bu otomobilden sağ çıktı

3 Bu otomobilden sağ çıktı

Hadise ve Mümin Sarıkaya 6 Kardeş Kültürler Festivali'nde sahne aldı

4 Hadise ve Mümin Sarıkaya 6. Kardeş Kültürler Festivali'nde sahne aldı

Otomobilin çarptığı kadın hayatını kaybetti

5 Otomobilin çarptığı kadın hayatını kaybetti

Niğde'de aynı anda iki ayrı kaza: 4 yaralı

6 Niğde'de aynı anda iki ayrı kaza: 4 yaralı

Bakan Çavuşoğlu ABD'de tutuklu bulunan Sinan Narin ve Eyüp Yıldırım'ı ziyaret et

7 Bakan Çavuşoğlu ABD'de tutuklu bulunan Sinan Narin ve Eyüp Yıldırım'ı ziyaret et