AK Parti her zaman gençlerin yanında

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, AK Parti nin her zaman gençlerin yanında olduğunu ifade ederek, Beyannamemiz gençlere verdiğimiz önemin göstergesidir dedi

AK Parti her zaman gençlerin yanında

AK Parti Samsun Milletvekili ve Milletvekili Adayı Fuat Köktaş, 1 Kasım seçim çalışmaları kapsamında Kavak ve Asarcık ilçelerinde bir dizi programlar gerçekleşti.  Kavak Yaşar Doğu Mahallesi nde esnaf ziyareti yapan Köktaş, kahvehanelerde oturan Kavaklılarla da sohbet etti. Milletvekili Köktaş, Rabbime şükürler olsunki, millet olarak, devlet olarak güçlüyüz ama daha güçlü olmamız lazım. Bunun için 1 Kasım da da bismillah diyerek istikrar ve güven için mührü pusula da AK Parti ye vuracağız diye konuştu.

TAVSİYELERDE BULUNDU
Daha sonra Asarcık İlçesi nde Arıcak ve Yayla mahallelerinde ziyaretlerde bulunarak mahalle sakinlerinin eğitimle ilgili sorunlarını dinleyen Köktaş, ilgili kurumlarla görüşmeler yaparak konunun çözümü için takipçisi olacağını söyledi.  Partisinin İlçe Gençlik Kolları Başkanlığı tarafından düzenlenen Gençlik Buluşması na da katılan Milletvekili Köktaş, tecrübe ve bilgi paylaşımında bulundu. Gençlere önemli tavsiyelerde bulunan Milletvekili Köktaş, üniversite öğrencilerinin eğitimlerini alırken ayrıca yabancı dil eğitimi görmelerini ve yeteneklerini ortaya çıkarabilecekleri çalışmalar içinde olmalarını söyledi.

TARİH YAZMAYA DEVAM
Gençlere eski ve yeni Türkiye arasındaki farkları örneklerle anlatan Milletvekili Köktaş, Türkiye nin ne zaman ayakları üstünde dursa, güçlenip ayağa kalkıp koşmaya başlasa bir takım şer odakları tarafından engellemelerle karşı karşıya kaldığını belirtti. Bunlardan bazılarını 17 - 25 Aralık ve gezi olaylarında gördüklerini belirten Milletvekili Köktaş, meselenin sadece ağaç meselesi olmadığını herkesin gördüğünü söyledi. AK Parti nin son 13 yılda yaptığı projelerle tarih yazdığını, ikinci atılım döneminde de yazmaya devam edeceğini ifade eden Milletvekili Köktaş, İstikrarlı bir Türkiye yolunda 1 Kasımda milletimiz inşallah bir kez daha AK Parti diyecek. Çünkü AK Parti, halkımızın değerleri ve geçmişiyle bütünleşmiştir. AK Parti, Türkiye’de demokratik ortamda siyasi ve ekonomik istikrarın adıdır. AK Parti, verdiği sözü tutan, gerçekçi politikalarıyla güven veren bir partidir. AK Parti, 13 yıllık yönetim performansıyla kendisini tüm dünyaya ispat etmiştir diye konuştu.

BÜYÜK ÖNEM VERİYORUZ
AK Parti nin her zaman gençlerin yanında olduğunu ifade eden Milletvekili Köktaş şunları söyledi: Son olarak Genel Başkanımız ve Başbakanımız Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu nun 1 Kasım Seçim beyannamemizde verdiği müjdeler de gençlerimize büyük önem verdiğinin göstergesidir. Değerli genç kardeşlerim; Asarcıkta işmi kuracaksın, getireceksin projeni 50 bin liraya kadar karşılıksız destek alacaksın. 50 bin TL yetmedi mi? 100 bin tl kredi için Kredi Garanti Fonundan faizsiz kredi olanağı sağlanacak. Yeni işyeri kuran gençlerimize üç yıl boyunca gelir vergisi muafiyeti sağlanacak. Öğrenim gören gençlerimizin pasaport harcı kaldırılacak. Gençlik Akademisi kurulacak. İş verdik, aş verdik, gençlerimiz evlenmek mi istiyor. Çeyiz hesabı uygulaması başlatacağız. Çeyiz hesabında biriktirilen paranın yüzde 20 si oranında destek vereceğiz.  

Gerçekleştirilen programlara AK Parti Samsun İl Yönetim Kurulu Üyesi İsmail Abanoz, Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu, Kavak İlçe Başkanı Bülent Yüksel, Asarcık İlçe Başkanı Hami Karakaş, belediye meclis üyeleri ve ilçe teşkilat üyeleri katıldı.

Yalçın KARATAŞEN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da içkili restoranda cinayet davası

1 Samsun'da içkili restoranda cinayet davası

Gelin adayı Solmaz, +18'lik görüntüler hakkında konuştu

2 Gelin adayı Solmaz, +18'lik görüntüler hakkında konuştu

Altın Kelebek'te Samsun rüzgarı

3 Altın Kelebek'te Samsun rüzgarı

Samsun'da kayıp Sinem ile ilgili acılı baba konuştu

4 Samsun'da kayıp Sinem ile ilgili acılı baba konuştu

Erkurt Tutu aday değil

5 Erkurt Tutu aday değil

CHP'den SAMULAŞ tepkisi

6 CHP'den SAMULAŞ tepkisi

MÜSİAD Samsun Şube Başkanı Haluk Tan: 'Şu anda söz konusu değil'

7 MÜSİAD Samsun Şube Başkanı Haluk Tan: 'Şu anda söz konusu değil'

Samsun'da FETÖ'den yargılanan öğretmen itirafçı oldu

8 Samsun'da FETÖ'den yargılanan öğretmen itirafçı oldu

Engin İpekoğlu'ndan Gol sorununa esprili yaklaşım...

9 Engin İpekoğlu'ndan Gol sorununa esprili yaklaşım...

Samsun'da FETÖ'nün 'yurt abisi'ne hapis cezası

10 Samsun'da FETÖ'nün 'yurt abisi'ne hapis cezası