TÜRKİYE ÇAĞ ATLAMIŞTIR

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, Son 13 yıllık dönemde AK Parti hükümetlerinin sağladığı siyasi istikrar ve güven ortamı güçlü bir zemin hazırlamıştır. Bu zemin ortamında Türkiye çağ atlamıştır dedi.

 TÜRKİYE ÇAĞ ATLAMIŞTIR

AK Parti Samsun Milletvekili ve Milletvekili Adayı Fuat Köktaş, 1 Kasım seçim çalışmalarına devam ediyor. Tekkeköy İlçesi nde bulunan 19 Mayıs Organize Sanayi Bölgesi esnaf, sanatkar, sanayici, iş adamları ve çalışanları ile bir araya gelen Milletvekili Köktaş, Son 13 yıllık dönemde AK Parti hükümetlerinin sağladığı siyasi istikrar ve bu istikrara dayalı güven ortamı, önemli yapısal reformların gerçekleştirilebilmesine güçlü bir zemin hazırlamıştır. Bu zemin ortamında Türkiye çağ atlamış, gelecek hedeflerinin de belirlenmesine olanak sağlamıştır dedi.

Samsun Organize Sanayi Bölgesi nde As Çelik, Resman, Borsan Grup, Bahadır Tıbbi Aletler, Ünal Konfeksiyon, Ulusoy Un ve Samsun Yem Sanayi ni ziyaret eden Milletvekili Köktaş, firmaların yöneticileri ve personelleri bir araya gelerek, yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı.

AK Parti iktidarı ile birlikte hayata geçirilen projelerin bir zamanlar hayalinin dahi kurulamayacağını belirten Milletvekili Köktaş, Türkiye, iktidarlarımız döneminde siyasi, ekonomik ve sosyal pek çok alanda önemli bir dönüşüm süreci yaşamıştır. 2002 den önce krizler, kaoslar yaşayan Türkiye, 2002 den sonra AK Parti hükümetlerinin yaptığı hizmetlerle ilklerin ülkesi oldu. Bugün Türkiye o eski Türkiye değil artık. Ülke olarak biz dünya ile yarışıyoruz. Muhalefet partileri ikinci parti, üçüncü parti olmak için birbirleriyle yarışıyor, biz ise dünya ile yarışıyoruz. Artık şampiyonlar liginde oynayan bir Türkiye var. IMF den borç alan konumdan IMF ye borç veren konuma yükselen bir Türkiye var. Dünyanın 17 nci, Avrupa nın 6 ncı büyük ekonomisi olan bir Türkiye var. 13 yılda milli geliri 230 milyardan, 800 milyar dolara çıkan bir Türkiye var. 3 bin dolardan, kişi başı geliri, 10 bin dolara çıkan bir Türkiye var. Şimdi de dünyanın birçok ilklerine adım atıyoruz. Büyüyen ve zenginleşen Türkiye nin ihtiyaçlarını karşılayacak yeni bir reform dönemini başlatacağız. Her alanda olduğu gibi ekonomi alanında da yeni bir döneme giriyoruz. Bu dönemde bir yandan makroekonomik istikrar ve kazanımlarımızı güçlendirirken, bir yandan da mikroekonomik ve sektörel dönüşümlere odaklanacağız. Son 13 yılda, üst-orta gelir grubuna yükselttiğimiz ülkemizin, yüksek gelir grubu ülkeler arasına girmesi temel amacımızdır. Güven ve istikrar içerisinde büyüyecek olan ekonomimizin temelini nitelikli, girişimci ve yenilikçi insanımız, bilgi ve teknoloj ile katma değeri yükselten işletmelerimiz oluşturacaktır diye konuştu.

Milletvekili Köktaş daha sonra partisinin Gençlik Kolları tarafından Tekkeköy Sevgi Tekkesinde düzenlenen Gençlik Buluşması na katıldı. Köktaş, ayrıca Tekkeköy Mahallesi sakinlerinden Nurcan ve Gökhan çiftinin kına gecesi merasimlerine katılarak mutluluklarına ortak oldu.EN ÇOK OKUNANLAR

Yusuf Ziya Yılmaz, resmen istifa etti

1 Yusuf Ziya Yılmaz, resmen istifa etti

Başkan Yusuf Ziya Yılmaz istifa ediyor

2 Başkan Yusuf Ziya Yılmaz istifa ediyor

İşte AK Parti Samsun'dan aday adayları

3 İşte AK Parti Samsun'dan aday adayları

Yeni başkan kim olacak? İşte kulislerde konuşulan isim...

4 Yeni başkan kim olacak? İşte kulislerde konuşulan isim...

Giresunspor Başkanı Bozbağ: 'Bizi ilgilendirmez'

5 Giresunspor Başkanı Bozbağ: 'Bizi ilgilendirmez'

Samsunspor daha avantajlı

6 Samsunspor daha avantajlı

Samsun'da siyasi hareketlilik! İşte istifa etmesi beklenen isimler

7 Samsun'da siyasi hareketlilik! İşte istifa etmesi beklenen isimler

Yusuf Ziya Yılmaz: 'Refah için çırpındım'

8 Yusuf Ziya Yılmaz: 'Refah için çırpındım'

Samsun'da inşaatta çalışan işçileri elektrik çarptı: 2 yaralı

9 Samsun'da inşaatta çalışan işçileri elektrik çarptı: 2 yaralı

 Kaldırım, resmen aday adayı

10 Kaldırım, resmen aday adayı