Samsun haber gazetesi
X Reklamı Kapat

Satarak değil alarak hizmet veriyoruz

Vezirköprü Belediye Başkanı İbranim Sadık Edis, Yaklaşık 6,5 yıllık hizmet süremiz içerisinde belediyeye ait hiçbir mülkü satmadan, hep alım yaparak hizmet verdik dedi

 Satarak değil alarak hizmet veriyoruz

Vezirköprü Belediye Başkanı İbrahim Sadık Edis, belediye olarak hiçbir zaman satış yapma taraftarı olmadıklarını, hep alım yaparak hizmet vermeyi amaçladıklarını ifade etti.

BELEDİYEMİZE KATKI
Eylül ayı meclis toplantısında 5 tane arsa alımı için meclis üyelerinin kendilerine yetki verdiğini belirten Vezirköprü Belediye Başkanı İbrahim Sadık Edis, Aldığımız arsaları Vezirköprü nün hizmetinde kullanacağız. Bu arsalarla ilgili düşüncelerimiz de var. Örneğin birine yeni hizmet binası, birine katlı otopark düşünüyoruz. Bunun çalışmasını yapmasaydık bu yola çıkmazdık. Ben yaklaşık 6.5 yıldır görevdeyim. Bu süreçte hiçbir yeri satmadık, hep aldık ve almaya devam ediyoruz. Aldığımız gayrimenkuller de yerler de Vezirköprü Belediyesi ne katkıda bulunuyor dedi.

EKONOMİMİZ GÜÇLENİYOR
Belediye olarak ekonomik durumlarının her geçen gün güçlendiğini belirten Başkan Edis, Güçlendikçe söz hakkımız oluyor, kasaya hakim olduğumuz için masada da hakim oluyoruz. İnşallah önümüzdeki süreçte daha etkin, daha kalıcı, daha sağlam, ayakları yere basan bir belediye olarak yolumuza devam edeceğiz. O sözünü ettiğim arsa alımlarını gerçekleştirebilirsek, ilçemiz tarihinde olmamış bir başarıyı yakalayacağız. Altını çizerek söylüyorum, 5 arsayı alabilirsek, bu mutluluğu yaşayabilirsek, Vezirköprümüz, insanlarımız kazanmış olacak ifadelerini kullandı.

 EN ÇOK OKUNANLAR

61 ilin emniyet müdürü değişti

1 61 ilin emniyet müdürü değişti

Samsundaki günlük kiralık dairelere dikkat

2 Samsun'daki günlük kiralık dairelere dikkat!

Samsunsporda forma gençlerde

3 Samsunspor'da forma gençlerde

Samsunsporda sorunlar masaya yatırıldı

4 Samsunspor'da sorunlar masaya yatırıldı

Kıymet bilmek

5 Kıymet bilmek...

Samsunda engellilerden nezaket tepkisi

6 Samsun'da engellilerden 'nezaket' tepkisi

Samsunsporda kafalar karıştı

7 Samsunspor'da kafalar karıştı!

Bahçeşehirde Cumhuriyet Bayramı coşkusu

8 Bahçeşehir'de Cumhuriyet Bayramı coşkusu

Samsunsporda Canberk şoku

9 Samsunspor'da Canberk şoku!

Özel Haber İsmet Arzuman Eskişehirspor profesyonel davranmadı

10 (Özel Haber) İsmet Arzuman: 'Eskişehirspor profesyonel davranmadı'