Samsun haber gazetesi
X Reklamı Kapat

Satarak değil alarak hizmet veriyoruz

Vezirköprü Belediye Başkanı İbranim Sadık Edis, Yaklaşık 6,5 yıllık hizmet süremiz içerisinde belediyeye ait hiçbir mülkü satmadan, hep alım yaparak hizmet verdik dedi

 Satarak değil alarak hizmet veriyoruz

Vezirköprü Belediye Başkanı İbrahim Sadık Edis, belediye olarak hiçbir zaman satış yapma taraftarı olmadıklarını, hep alım yaparak hizmet vermeyi amaçladıklarını ifade etti.

BELEDİYEMİZE KATKI
Eylül ayı meclis toplantısında 5 tane arsa alımı için meclis üyelerinin kendilerine yetki verdiğini belirten Vezirköprü Belediye Başkanı İbrahim Sadık Edis, Aldığımız arsaları Vezirköprü nün hizmetinde kullanacağız. Bu arsalarla ilgili düşüncelerimiz de var. Örneğin birine yeni hizmet binası, birine katlı otopark düşünüyoruz. Bunun çalışmasını yapmasaydık bu yola çıkmazdık. Ben yaklaşık 6.5 yıldır görevdeyim. Bu süreçte hiçbir yeri satmadık, hep aldık ve almaya devam ediyoruz. Aldığımız gayrimenkuller de yerler de Vezirköprü Belediyesi ne katkıda bulunuyor dedi.

EKONOMİMİZ GÜÇLENİYOR
Belediye olarak ekonomik durumlarının her geçen gün güçlendiğini belirten Başkan Edis, Güçlendikçe söz hakkımız oluyor, kasaya hakim olduğumuz için masada da hakim oluyoruz. İnşallah önümüzdeki süreçte daha etkin, daha kalıcı, daha sağlam, ayakları yere basan bir belediye olarak yolumuza devam edeceğiz. O sözünü ettiğim arsa alımlarını gerçekleştirebilirsek, ilçemiz tarihinde olmamış bir başarıyı yakalayacağız. Altını çizerek söylüyorum, 5 arsayı alabilirsek, bu mutluluğu yaşayabilirsek, Vezirköprümüz, insanlarımız kazanmış olacak ifadelerini kullandı.

 EN ÇOK OKUNANLAR

Samsunda gündüz vakti fuhuş pazarlığı

1 Samsun'da gündüz vakti fuhuş pazarlığı

Kuş olup uçmadı ya

2 Kuş olup uçmadı ya...

Şut bombardımanı

3 Şut bombardımanı

Kara Ocak

4 Kara Ocak

Kırmızı- Beyaza Siyahın eklendiği gün

5 Kırmızı- Beyaz'a Siyah'ın eklendiği gün

Samsunsporu unutmadılar

6 Samsunspor'u unutmadılar

 Samsun OMÜde yeşil karta sevk istenmiyor

7 Samsun OMÜ'de yeşil karta sevk istenmiyor

Domuz eti kasabı uyuşturucudan cezaevine girdi

8 Domuz eti kasabı uyuşturucudan cezaevine girdi

O takım çok iyi Samsunsporluydu

9 O takım çok iyi Samsunsporluydu

Adanada DEAŞ operasyonu 10 gözaltı

10 Adana'da DEAŞ operasyonu: 10 gözaltı