YEDAŞ TAN BÜYÜK BAŞARI

Avrupa ve dünya çapında birçok kez ‘En Prestijli Şirket’ ödüllerini kazanan ve iş dünyasında tüm dikkatleri üzerine çeken YEDAŞ, Avrupa İşletme Ödülleri’nde ‘Ulusal Şampiyon’ oldu.

YEDAŞ TAN BÜYÜK BAŞARI

2019 yılında kurumsal ve operasyonel mükemmellik alanında Avrupa’nın ilk 10 şirketi arasında olma vizyonu doğrultusunda hem ülke çapında hem de uluslararası platformlarda tüm dikkatleri üzerine çeken ve başlattığı ‘mükemmellik’ süreciyle birçok alanda ödüllerle taçlandırılan YEDAŞ, Türkiye’nin 2015-2016 yılı Avrupa İşletme Ödülleri’nin (European Business Awards) Ulusal Şampiyonu oldu.

Avrupa İşletme Ödülleri CEO’su Adrian Tripp, YEDAŞ Genel Müdürü Nurettin Türkoğlu’na gönderdiği kutlama ve davet mektubunda, Avrupa İşletme Ödülleri’nin Başarı, Yenilik, Etik ve Uluslararası Anlayış prensiplerini aktif bir biçimde sergileyen ’En Dinamik ve Heyecan Verici’ şirketsiniz diyerek, YEDAŞ’ın başarısını tüm Avrupa ile paylaştıklarını belirtti. Türkoğlu, “Bu ödülle birlikte Avrupa İşletme Topluluğu ile yakın ilişkiler kurarak, şirketimizin mükemmellik sürecinin tanıtılmasında bir adım daha atmış olacağız” dedi.

BAŞARIMIZLA ÖVÜNME VAKTİ

YEDAŞ’ın, Avrupa’nın önde gelen iş adamları, akademisyenler, girişimciler, düşünce liderleri ve siyasi liderlerden oluşan elit bir jüri topluluğunun eleme sürecinden başarıyla geçtiğini belirten CEO Adrain Tripp, mektubunda Sizler, ülkenizin bayrağını başarıyla taşıyan ve Avrupa işletme başarısı için rol model şirketlersiniz. Avrupa’daki önemli şirketlerden biri olarak kabul edildiniz. Müşterilerinizle, çalışanlarınızla, paydaşlarınızla başarınızı paylaşın ve başarınızla övünün dedi.

Avrupa İşletme Ödülleri’nin ana amacının Avrupa’daki güçlü ve başarılı şirketlerin gelişimini desteklemek ve tanıtmak olduğunu söyleyen YEDAŞ Genel Müdürü Nurettin Türkoğlu, Dünya çapında yedinci büyük denetim, vergi ve danışmanlık ağı hizmetleri sunan RSM’nin ana sponsoru olduğu Avrupa İşletme Ödülleri’nde ’Ulusal Şampiyon’ olan şirketimiz, ülkemizi Avrupa’da temsil etmeye hak kazanmıştır diye konuştu.

32 BİN ŞİRKETİ GERİDE BIRAKTI

YEDAŞ Genel Müdürü Türkoğlu, Bu yıl 9. kez düzenlenecek olan Avrupa’nın en prestijli ödül yarışmasında, 33 Avrupa ülkesinden 32 bin şirket ile ilişki kuruldu. YEDAŞ, tüm Avrupa’da 678 şirket arasında yer alarak, ülkemizin Ulusal Şampiyonu olarak belirlendi. Ülkemiz ve şirketimiz adına gurur duyuyoruz. Avrupa İşletme Ödülleri etki ettiği alan bakımından Avrupa’nın en dinamik şirketleri için bir vitrin olarak görülüyor. Başarımızı nasıl elde ettiğimizi daha derin bir biçimde açıklayabileceğimiz eleme sürecinin ikinci safhasını bekliyoruz. Bu adımda Avrupa’nın seçkin liderlerinden oluşan jüri üyeleri ödüle aday olan tüm şirketleri değerlendirecek ve grubun en iyisini, gıpta ile bakılan ‘Ruban d’Honneur’ onur kurdelasıyla ödüllendirecek. Bu kurdelayı kazananlar 2016 yılındaki büyük finalin bir parçası olmak için yollarına devam edecektir şeklinde konuştu.

ŞAMPİYONLARA HALK OY VERİYOR

Geçen yıl 70 bin halk oylaması yapıldığına dikkat çeken Türkoğlu, Ulusal Şampiyonların videoları ‘www.businessawardseurope.com’ adresinde yayınlanıyor ve şirketler halkın oylarına sunuluyor. Geçen yıl oylama sürecinde Avrupa İşletme Ödülleri web sitesini 500 bini aşkın kullanıcı ziyaret etmiştir. Şu anda önümüzdeki süreçte Ulusal Halk Şampiyonluğu var. 7 Mart 2016 tarihinde sonuç ilan edilecek, süreçle ilgili bilgilendirmeler ve PR çalışmaları şirketimiz tarafından yapılacaktır, tüm halkımızın desteğini bekliyoruz ifadelerini kullandı.

Avrupa ve dünya çapındaki büyük prestijli ödülleri daha önce birçok kez kazandıklarını belirten Türkoğlu şunları kaydetti: “2012 yılında çıktığımız ve iş süreçlerimizi oluşturan Toplam Kalite Yönetim Modelimizin ayrılmaz parçaları olan ‘Kalite, Liderlik ve Sürdürülebilirlik’ anlayışının içselleştiği mükemmellik yolculuğumuzda, başarılarımızı yayma, bağlı bulunduğumuz ÇALIK grubunu ve ülkemizi uluslararası platformlarda temsil etme ve şirketimizin tüm ülkelerde tanınmasında bu ödüller önemli bir rol üstleniyor.”EN ÇOK OKUNANLAR

Samsunspor'da ikisi de olmayacak

1 Samsunspor'da ikisi de olmayacak

Kaldırım aday adayı

2 Kaldırım aday adayı

Samsun'da 'uçan imam' hapiste

3 Samsun'da 'uçan imam' hapiste

Meşaleni al formanı giy sende bu yürüyüşe katıl

4 Meşaleni al formanı giy sende bu yürüyüşe katıl

Samsun'a yeni üniversite kuruluyor

5 Samsun'a yeni üniversite kuruluyor

Samsunspor'da Muhammet Beşir'in durumu maç saati beklenecek

6 Samsunspor'da Muhammet Beşir'in durumu maç saati beklenecek

Yaşam savaşını kaybetti

7 Yaşam savaşını kaybetti

Şaşırmayın!..

8 Şaşırmayın!..

Ahmet Güral Karayılmaz: 'Takım düşerse şehirde düşer'

9 Ahmet Güral Karayılmaz: 'Takım düşerse şehirde düşer'

Samsun'da bakkalını 68 yıldır güler yüzle açıyor

10 Samsun'da bakkalını 68 yıldır güler yüzle açıyor