İSTİŞARE EDEN ANLAYIŞLA ÇALIŞIYORUZ

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, belediye olarak ilçenin şehircilik anlamında daha da gelişmesi adına kentin karar organları ile birlikte istişare eden bir anlayışla çalıştıklarını söyledi.

 İSTİŞARE EDEN ANLAYIŞLA ÇALIŞIYORUZ

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, genel kurul toplantısını geçekleştirmek üzere Samsun’da toplanan Mimar ve Mühendisler Grubu ile Ihlamur Cafe Restoran’ta buluştu. Mimar ve mühendislerle yakından ilgilenen Başkan Tok ve Milletvekili Karaaslan, Mimar ve Mühendisler Grubu’nun yeni genel kurulunun toplantısının hayırlı ve uğurlu olmasını diledi.

BİRLİKTEN GÜÇ DOĞAR

Mimar ve mühendisler ile birlik ve beraberlik içinde şehirlerin daha modern daha ferah alanlara kavuşacağını belirten İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, “Mimar ve Mühendisler Grubu’nu İlkadım ilçemizde ağırlamaktan son derece mutluluk ve onur duyuyoruz. Bizler mimar ve mühendislerimiz oldukça önemsiyor ve değer veriyoruz. Çünkü bizlerin önüne projeler koyarak önümüzü açma noktasında birlikte beraber olmayı arzu ediyoruz. Çünkü mimar ve mühendislerimizin önerileri bizler için büyük önem taşıyor. Bizler bu gruplarımız ile çalışmalarımızı yürütürsek şehrin geleceği noktasında hep beraber çok önemli projelere imza atmış oluruz. 10 bine yakın üyesi olan Mimar ve Mühendisler Grubu’nun birlik ve beraberliğinin daha çok artmasını temenni ediyorum” diye konuştu.

“AK PARTİ ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK KONUSUNDA ÖNEMLİ ADIMLAR ATTI”

AK Parti hükümetinin göreve geldiği günden bu güne kadar şehircilik alanında büyük ve önemli projelere imza attığının altını çizen AK Parti Samsun Milletvekili, Çevre Şehir ve Kültür Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, “AK Parti hükümetinin Türkiye’de dokunmadığı hiçbir alan kalmadı. Bu noktada en büyük yatırımlar çevre ve şehircilik noktasında gerçekleşti. AK Parti bu güne kadar birçok alanda olduğu gibi insanı merkeze alan ve tüm uygulama politikaları ile insanın etrafını şekillendiren bir siyaset anlayışına sahip bir parti. Türkiye’de dokunmadığı hiçbir alan kalmadı. Bütün alanlarda ve toplumun bütün kesimlerinde sorunların çözüme kavuşması için çalışan bir ekibin parçalarıyız hepimiz. Şehircilik anlamında çok önemli mesafeler kat ettik. Türkiye’nin büyük bir konut sorunu vardı. Ciddi bir şekilde çarpık kentleşme, gecekondu sorunlarımız vardı. Öncelikli olarak büyükşehirlerimizde bunlara çözüm arayışına girilerek yatırımlar yapıldı. Şehirlerimizin iyi noktalara gelebilmesi için disiplinle güçlü bir ekiplerle çalışılması gerekir. Bu nedenden ötürü önümüzde ki süreçte Mimar ve Mühendisler Grubumuz ile çok iyi bir çalışmanın ve etkili bir iş birliğinin içerisinde olmayı hedefliyorum” diye konuştu.

İSTİŞAREEN ÇOK OKUNANLAR

Samsunspor 4 maddeden PFDK'ya sevk edildi

1 Samsunspor 4 maddeden PFDK'ya sevk edildi

Samsun'daki eski hastaneye Bakanlık talip oldu

2 Samsun'daki eski hastaneye Bakanlık talip oldu

Emin Kar yakın takipte

3 Emin Kar yakın takipte

Samsunspor'da kurtuluş hesabı

4 Samsunspor'da kurtuluş hesabı

Samsun'da UBFED'de deprem

5 Samsun'da UBFED'de deprem

Bir Allah'ın kulu olmaz mı?..

6 Bir Allah'ın kulu olmaz mı?..

Samsun'da 12 adrese uyuşturucu baskını

7 Samsun'da 12 adrese uyuşturucu baskını

Emekliye enflasyon farkı! Çifte zam geliyor

8 Emekliye enflasyon farkı! Çifte zam geliyor

Samsun'dan yurt dışına yeni uçak seferleri başlıyor

9 Samsun'dan yurt dışına yeni uçak seferleri başlıyor

Nükleer, Karadeniz'i bitirir

10 Nükleer, Karadeniz'i bitirir