KADIN SEÇMEN BELİRLEYİCİ OLACAK

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, 1 Kasım seçimlerinde kadın seçmen oyunun belirleyici olacağını söyledi.

 KADIN SEÇMEN BELİRLEYİCİ OLACAK

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, 2008 yılında Acem Tekkesi nde bayanlara yönelik uygulamaya geçirdiği beş çayı programlarına yeniden start verdi. Başkan Erdoğan Tok, Acem Tekkesi Kültür ve Sohbet Evi’nde Selahiye Mahallesi sakinleri bayanlarla bir araya geldi. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan’ın katıldığı toplantıda Başkan Erdoğan Tok, kadın seçmenin oyunun İlkadım ilçesinde belirleyici rol oynayacağının altını çizdi.

“BAYANLARIN ÖNEMİNİ BİLİYORUZ”
Bayanların toplumsal hayattaki yerini ve önemini iyi bildiklerini ifade eden Tok, Bizler erkeklerle her ortamda bir araya geliyoruz. Onlarla esnaf gezileri, mahalle toplantıları, cenaze, düğün ve hac ziyaretlerinin yanı sıra, kahvaltı programları ile bir araya geliyoruz. Bayanlarımızla doğrudan irtibata geçmek ve onlarla diyalog halinde olmak için öncelikle onların sosyal hayatta yaşama sevincini arttıracak hizmetleri kazandırmakla başladık. Önceki belediye başkanlığım döneminde Hanımlar Lokalimizi bayanlarımızın hizmetine sunarak onların sosyal yaşama bağlılığını sağlayan pek çok faaliyeti ile hizmete geçirdik. Sosyal belediyecilik anlayışı içersinde yön verdiğimiz çalışmalarımıza bayanların yeri ve önemini unutmayarak devam edeceğiz dedi.

“SELAHİYE METRUK YAPILARDAN ARINDIRILACAK”
Selahiye Mahallesi nin Samsun un eski yerleşim merkezlerinden birisi olduğunu kaydeden Başkan Tok, bölgede sayısı itibariyle dikkat çeken metruk yapıların varlığından bahsetti. Metruk binaların çevrede huzursuzluk oluşturarak güvenlik sorununu doğurduğunu belirten Başkan Tok, yaptıkları çalışmalarla ilçeyi metruk yapılardan arındıracaklarını söyledi.

“MİLLETİN SAĞDUYUSUNA GÜVENİYORUZ”
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, Türkiye nin zor bir süreçten geçtiğini belirtti. Ülkenin karanlık odaklar tarafından uçuruma itilmek istendiğini söyleyen Milletvekili Karaaslan, 1 Kasım seçimlerinin Türkiye için çok önemli olduğuna vurgu yaptı. Türkiye nin AK Parti hükümetleri döneminde önemli bir gelişim yakaladığını kaydeden Karaaslan, “Türkiye gelişince, Türkiye ekonomide yükselince bazı Türkiye nin önünü kesmek isteyen ülkelerin gözü açıldı. 1 Kasım seçimlerinde milletimizin sağduyusuna inanıyorum. Halkımız Türkiye’nin önünü kesmek isteyen iç ve dış güçlere izin vermeyecektir” ifadelerini kullandı.EN ÇOK OKUNANLAR

Samsunspor 4 maddeden PFDK'ya sevk edildi

1 Samsunspor 4 maddeden PFDK'ya sevk edildi

Samsun'daki eski hastaneye Bakanlık talip oldu

2 Samsun'daki eski hastaneye Bakanlık talip oldu

Emin Kar yakın takipte

3 Emin Kar yakın takipte

Samsun'da UBFED'de deprem

4 Samsun'da UBFED'de deprem

Samsunspor'da kurtuluş hesabı

5 Samsunspor'da kurtuluş hesabı

Emekliye enflasyon farkı! Çifte zam geliyor

6 Emekliye enflasyon farkı! Çifte zam geliyor

Nükleer, Karadeniz'i bitirir

7 Nükleer, Karadeniz'i bitirir

CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz, milletvekili aday adayı

8 CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz, milletvekili aday adayı

Samsun dahil 19 ilde FETÖ operasyonu: 41 gözaltı kararı

9 Samsun dahil 19 ilde FETÖ operasyonu: 41 gözaltı kararı

Bedelli askerlik çıkacak mı? Erdoğan'dan net yanıt

10 Bedelli askerlik çıkacak mı? Erdoğan'dan net yanıt