Samsun haber gazetesi
X Reklamı Kapat

15 GÜNDE 15 AÇILIŞ

Canik Belediye Başkanı Osman Genç, İlçede büyük bir yatırım seferberliği yürüttüklerini ve 15 günde 15 açılış ve temel atma töreni yapacaklarını açıkladı

15 GÜNDE 15 AÇILIŞ

Büyükşehir Yasası ile belediye sınırlarına dahil olan yeni mahallelerde hummalı bir çalışma yürüten Canik Belediyesi, son bir yılda yaptığı yatırımlarla mahalleleri hizmete kavuşturuyor. Daha önce bir çok okulun tadilatını yapan ve camilerin çevre düzenlemesini yapan Canik Belediyesi, 15 günde 15 yeni yatırımın daha açılış ve temel atma törenini gerçekleştiriyor. 

İlçedeki 15 günlük yoğun programa Kaşyayla Cami Çevre Düzenleme açılış töreniyle başlayan Canik Belediyesi, bunun ardından Ambarpınar Okulu Çevre Düzenleme çalışmalarını da AK Parti Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan ın da katıldığı törenle açtı.

GELECEĞE ÇAKTIĞIMIZ ÇİVİ
Açılış töreninde konuşan Başkan Genç, Bugüne kadar eğitime 35 milyon liranın üzerinde yatırım yaptık. İlçemizdeki eğitim yuvası sayısını 7 den 21 e çıkardık. Okullarımızın fiziki ve teknolojik eksikliklerini giderdik. Yeni mahallelerimizdeki okullarımızda eğitim şartlarını iyileştirdik. Çocuklarımız artık çok daha sağlıklı mekanlarda geleceğe hazırlanıyor. Yine mahallelerimize Hanım Konakları, Sıbyan Mektepleri ve spor tesisleri inşa ediyoruz. Bu bakımdan eğitime, kültür ve spora yaptığımız her bir yatırım geleceğimizin temeline çaktığımız bir çividir dedi.

CANİK RUTİNİN ÇOK ÖTESİNDE
Canik Belediyesi nin eğitime yönelik yaptığı yatırımları takdir ettiklerini belirten AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan da, Canik te alışılagelmiş belediyeciliğin çok daha ötesinde bir hizmet anlayışı hakim. Canik te AK Parti Belediyeciliğinin en güzel örneğini görmek mümkün. Başkanımız Osman Genç i tebrik ediyorum diye konuştu. 

 EN ÇOK OKUNANLAR

Saatlere dikkat

1 Saatlere dikkat!

Taşeron kadro müjdesi bekliyor

2 Taşeron 'kadro' müjdesi bekliyor

Keyifsiz çalışma

3 Keyifsiz çalışma

Ödeme yapamadık

4 Ödeme yapamadık

Ufak bir gerilim

5 Ufak bir gerilim

 Fırıncıya kurşun yağdırdı

6 Fırıncıya kurşun yağdırdı

Yalan söyleyen

7 Yalan söyleyen...

Altın istiyorlar

8 Altın istiyorlar

AK Parti insan hakları ihlalinin önüne geçiyor

9 AK Parti insan hakları ihlalinin önüne geçiyor

Vatandaştan duyarsızlığa ilginç tepki

10 Vatandaştan duyarsızlığa ilginç tepki