Samsun haber gazetesi
X Reklamı Kapat

15 GÜNDE 15 AÇILIŞ

Canik Belediye Başkanı Osman Genç, İlçede büyük bir yatırım seferberliği yürüttüklerini ve 15 günde 15 açılış ve temel atma töreni yapacaklarını açıkladı

15 GÜNDE 15 AÇILIŞ

Büyükşehir Yasası ile belediye sınırlarına dahil olan yeni mahallelerde hummalı bir çalışma yürüten Canik Belediyesi, son bir yılda yaptığı yatırımlarla mahalleleri hizmete kavuşturuyor. Daha önce bir çok okulun tadilatını yapan ve camilerin çevre düzenlemesini yapan Canik Belediyesi, 15 günde 15 yeni yatırımın daha açılış ve temel atma törenini gerçekleştiriyor. 

İlçedeki 15 günlük yoğun programa Kaşyayla Cami Çevre Düzenleme açılış töreniyle başlayan Canik Belediyesi, bunun ardından Ambarpınar Okulu Çevre Düzenleme çalışmalarını da AK Parti Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan ın da katıldığı törenle açtı.

GELECEĞE ÇAKTIĞIMIZ ÇİVİ
Açılış töreninde konuşan Başkan Genç, Bugüne kadar eğitime 35 milyon liranın üzerinde yatırım yaptık. İlçemizdeki eğitim yuvası sayısını 7 den 21 e çıkardık. Okullarımızın fiziki ve teknolojik eksikliklerini giderdik. Yeni mahallelerimizdeki okullarımızda eğitim şartlarını iyileştirdik. Çocuklarımız artık çok daha sağlıklı mekanlarda geleceğe hazırlanıyor. Yine mahallelerimize Hanım Konakları, Sıbyan Mektepleri ve spor tesisleri inşa ediyoruz. Bu bakımdan eğitime, kültür ve spora yaptığımız her bir yatırım geleceğimizin temeline çaktığımız bir çividir dedi.

CANİK RUTİNİN ÇOK ÖTESİNDE
Canik Belediyesi nin eğitime yönelik yaptığı yatırımları takdir ettiklerini belirten AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan da, Canik te alışılagelmiş belediyeciliğin çok daha ötesinde bir hizmet anlayışı hakim. Canik te AK Parti Belediyeciliğinin en güzel örneğini görmek mümkün. Başkanımız Osman Genç i tebrik ediyorum diye konuştu. 

 EN ÇOK OKUNANLAR

Görüşüyoruz net bir şey yok

1 Görüşüyoruz net bir şey yok

Samsunspordan dakikada binler kazandılar

2 Samsunspor'dan dakikada binler kazandılar

Şehit cenazesinde CHP çelengini istemediler

3 Şehit cenazesinde CHP çelengini istemediler

Kazanmaya ihtiyacımız var

4 Kazanmaya ihtiyacımız var

Samsun tramvayda çocuğunu kaybetti

5 Samsun tramvayda çocuğunu kaybetti

Samsun Bafrada kümes hayvanı itlafları devam ediyor

6 Samsun Bafra'da kümes hayvanı itlafları devam ediyor

Gözyaşları içinde toprağa verildi

7 Gözyaşları içinde toprağa verildi

Samsunda Çağlarırmak için mevlit okutuldu

8 Samsun'da Çağlarırmak için mevlit okutuldu

Bu şehrin çocukları Samsunsporludur

9 Bu şehrin çocukları Samsunsporludur

Yasak bölge protestosu

10 'Yasak bölge' protestosu