KÖKTAŞ TAN BAHÇELİ YE ELEŞTİRİ

Seçim sonrası süreci değerlendiren AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, 7 Haziran sonrası yaşanan süreci siz de yakından gördünüz. Bir partinin genel başkanı ise bu sorumluluktan kaçarak her şeye ‘hayır’ dedi diyerek Bahçeli ye göndermede bulundu

KÖKTAŞ TAN BAHÇELİ YE ELEŞTİRİ

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, İlkadım, Kavak ve Ladik ilçelerinde sanayici, iş adamları, esnaflar ve vatandaşlarla biraya geldi. 

İlk olarak Gençlik Buluşması adı altında Ladikli gençlerle de bir araya gelen Milletvekili Fuat Köktaş, bilgi ve tecrübelerini paylaştı. Türkiye ne zaman ayağa kalksa, koşmaya başlasa, birileri tarafından aşağı çekilmeye çalışıldığını belirten AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, Tarih boyunca ülkemiz de ne zaman işler yolunda gitmeye başlasa bazı şer odakları tarafından algı operasyonları, bir takım oyunlarla Türkiye nin önüne engeller koyuldu dedi.

Samsun un sanayi ve ticaret noktasında önemli aşamalar kaydettiğinin altını çizen Milletvekili Köktaş, “Samsun önemli mesafeler kaydetti ama yeterli değil. Hedeflerimiz var, bu hedefler doğrultusunda ihracatı artıracak yolları inşallah birlikte bulacağız. Sizlerle 7 Haziran seçimleri öncesinde ve sonrasında da bir araya geldik. O zamanda ülkemizin güven ve istikrarı için tek başına güçlü bir iktidarın önemine değinmiştik. Fakat 7 Haziran da ortaya öyle bir tablo çıkmadı. O günde söyledik, bugün yine söylüyoruz halkımızın verdiği karara her zaman saygılıyız. 7 Haziran sonrası yaşanan süreci siz de yakından gördünüz. O süreçte ülkemize ve milletimize olan sorumluluğumuzu bilerek hükümet kurma çalışmalarımızı sürdürdük. Bir partinin genel başkanı ise bu sorumluluktan kaçarak her şeye ‘hayır’ dedi. İşte bir ülkede huzur ve güven ortamı yoksa ekonominin ve ticaretin iyi gitmesi söz konusu değildir. Bunun için iş dünyası için istikrar önemlidir. İnşallah içinde bulunduğumuz bu günleri hep birlikte aşacağız. Biz bu zamana kadar ne yaptıysak milletimiz için yaptık. Bundan sonra da ne yapacaksak milletimizle birlikte yapacağız” diye konuştu.

Türkiye’nin 2023 yılı hedeflerine değinen Köktaş, “Hedefimiz 500 milyar dolar ihracat, kişi başı 20 bin doların üzerinde milli gelir, iki trilyon dolar gayrisafi milli hasıla bütçesi olan bir Türkiye. Bunlar kesinlikle hayal değil. Yeter ki enerji yatırımlarını tamamlayalım. Yapmadığımız tek işimiz enerji yatırımıdır. Her yıl 60 milyar dolar enerjiye veriyoruz. Bunu yaptığımızda fabrikalara 15-16 centten verilen enerji 5-6 cente inecektir. İşte o zaman iş adamlarımız dünyadaki sektörlerle rekabet edebilecek. Ülkemizin üzerinde yıllarca oyunlar oynandı ve oynanmaya devam ediyor. Bizim her alanda gelişmemiz birilerini rahatsız ediyor. Bu bizimle olan, bölgemizle alakalı işlerde de oldu. Oturdular, kararı aldılar, Türkiye’ye tebliğ ettiler. Şimdi ise Türkiye masadaki yerini aldı ve karar veriyor. Türkiye’nin gücünden maalesef birileri rahatsız oluyor ve istikrarı ve güveni zedelemek için terörle ülkemizi karıştırmaya çalışıyorlar. Bu oyunu bozacak olan yine biziz. Türkiye’nin geleceği güçlü ve tek başına bir iktidara bağlıdır. İnşallah 1 Kasım seçiminden sonra güçlü bir iktidarla Türkiye yoluna emin adımlarla gidecek. Allah birliğimizi, dirliğimizi, kardeşliğimizi bozmasın” şeklinde konuştu.

Milletvekili Köktaş’ın ilçe programlarına AK Parti İl Seçim Koordinasyon Merkezi Başkanı Adem Bektaş, Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu, Ladik Belediye Başkanı Selim Özbalcı, AK Parti Kavak İlçe Başkanı Bülent Yüksel, Ladik İlçe Başkanı Fikret Baştan, iş adamları, ilçe teşkilat üyelerini ve vatandaşlar katıldı.EN ÇOK OKUNANLAR

Samsunspor'a 1 Milyon 175 Bin TL

1 Samsunspor'a 1 Milyon 175 Bin TL

Türk Kardashian Samsunlu çıktı!

2 Türk Kardashian Samsunlu çıktı!

Samsun'da kar kalınlığı 20 santimetreyi buldu!

3 Samsun'da kar kalınlığı 20 santimetreyi buldu!

Samsunspor için 2 gün daha bekleyecekler

4 Samsunspor için 2 gün daha bekleyecekler

Samsunspor'un rakibi Atakum

5 Samsunspor'un rakibi Atakum

Samsunspor Sportif Direktörü Zeren: 'Yönetim bir an önce oluşmalı'

6 Samsunspor Sportif Direktörü Zeren: 'Yönetim bir an önce oluşmalı'

19 Mayıs sözünü tuttu

7 19 Mayıs sözünü tuttu

Samsun'da otomobil takla attı: 1 yaralı

8 Samsun'da otomobil takla attı: 1 yaralı

Kocaeli'nden Samsunspor'a anlamlı bağış

9 Kocaeli'nden Samsunspor'a anlamlı bağış

Samsun'da Demir'e yeni görev

10 Samsun'da Demir'e yeni görev