KUZU KUZU GELECEKLER

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Asrın Projesi açılış töreninde konuştu

 KUZU KUZU GELECEKLER

Asrın Projesi nde açılış bugün gerçekleştirildi. Önce Başbakan Ahmet Davutoğlu, sonrasında KKTC Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı kürsüye çıktı. Ardından kürsüye çıkan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan , çarpıcı açıklamalarda bulundu. 

İNSAN ÖLÜR KALIR ESERİ

Türkiye tüm engellemelere rağmen her alanda olduğu gibi 2023 hedeflerine yürüyor. Türkiye’nin ihtiyacı olan hizmet siyasetidir. Eşek ölür kalır semeri, insan ölür kalır eseri, bunu böyle bileceğiz. Türkiye’yi hizmet siyasetinden uzaklaştırmaya çalışmak bir darbedir. Dikkat ediniz, Türkiye ne zaman güçlense önüne hemen bir takım engeller çıkartılmıştır.

Kimi zaman darbelerle, kimi zaman terörle milletimiz başka gündemlere yönlendirilmiştir. Kardeşlikle aşacağımız kimi sorunlar kanatılarak derinleştirilmek istenmiştir. Bu oyunlar çok oynandı. Siyasette, ekonomide, dış politikada nice saldırılara, nice tezgahlara maruz kaldık. Milletimizin desteğiyle hepsini geride bıraktık.
 

TERÖRÜN ÜSTESİNDEN GELECEK GÜCE SAHİBİZ

Ülkemiz farklı gündemlere yönlendirilmiştir. Ülkemizde demokrasiyi güçlendirirken sosyal restorasyonu da unutmadık. Törer meselesini çıkarmak için samimi bir mücadele verdik. Demokratik hamleleri cesaretle hayata geçirdik. Son birkaç aydır artan terör hareketinin ülkemizi milletimizi hedef almalarından üstesinden gelecek güce sahibiz.

Saldırı sonrasında dahi siyasi partilerimiz birliği kararlılığı ortaya koyamadı. Ne diyorlar şu bakan, bu bakan istifa etsin. Bu ülkede Sivas olaylarında, Kahramanmaraş olaylarında iktidarda kimler vardı? Neden istifa istemediniz? Her seferinde istifa istemek ülkeyi yönetilemez hale getirmektir. İftira atan siyasetçiler en büyük handikaptır. Meslek örgütleri ve basınla tek yürek, tek gövde olarak karşılarına çıkarsak terör örgütleri değil bomba, mantar tabancası bile atamaz.

KAÇAK SARAY KADAR BAŞINIZA TAŞ DÜŞSÜN
Yavru muhalefete bakıyorsunuz kaçak saray, ana muhalefete bakıyorsunuz kaçak saray... Kaçak saray kadar başınıza taş düşsün. Ne kaçak sarayı be. Bu ülkenin cumhurbaşkanlığı makamının bu tür şeylerle yıpratılması diye bir şey olabilir mi?Önce ne diyorlardı biz oraya gitmeyiz. Şimdi ne diyorlar çağırırlarsa gideriz. Tabii ki kuzu kuzu geleceksiniz.

Bugün milli duruş sergilemeyenler sonra başı öne eğik duracaktır. Asker, polis, korucu, vatandaş olarak verdiğimiz herbir kayıptan dolayı Allah tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyorum. Malesef bazı siyasiler terör mağdurları ile ilgili geçmişte çıkarmış olduğumuz bir yasal düzenlemeyle ilgili 4 madde altında bazı yardımlar yapıldı. Şehitlerle alakası yok. Fakat bunu bile bazı siyasiler istismar etmek suretiyle kullanıyor. bunu bilmenizi istiyorum. Mücadelede terör mağduru olan yoktu. Terör mağduru için düzenleme yapmıştı. Bugün hemen bunları da şehitler sınıfına soktular diyerek konuşuyorlar.

Bu noktada samimiyet olmazsa samimiyetsizlik vurur. Bu yanlışları düzelterek ilerlemeliyiz. Bu mücadeleyi terör örgütleriyle değil bizimle yürüyenlerle sürdüreceğiz. Türkiye büyümeye devam ediyor. Biz bu ülkeye efendi olmaya değil hizmetkar olmaya geldik. Projenin hayata geçirilmesinde emeği geçenleri kutluyorum. Ben de aynen su gibi aziz olur diyorum. İnşallah bu birliğimiz beraberliğimiz daim olsun diyorum. Biz birbirimizi Allah için seviyorum. Allah için sevmeye devam edeceğim. Kalın salıcakla...EN ÇOK OKUNANLAR

Kaldırım aday adayı

1 Kaldırım aday adayı

Samsunspor'da ikisi de olmayacak

2 Samsunspor'da ikisi de olmayacak

Samsun Cumhurbaşkanı'na hazır

3 Samsun Cumhurbaşkanı'na hazır

Meşaleni al formanı giy sende bu yürüyüşe katıl

4 Meşaleni al formanı giy sende bu yürüyüşe katıl

Samsun'da 'uçan imam' hapiste

5 Samsun'da 'uçan imam' hapiste

Samsun'da Jandarma'dan yeni uygulama

6 Samsun'da Jandarma'dan yeni uygulama

Samsun'a gelecek yolcuların iptal isyanı

7 Samsun'a gelecek yolcuların iptal isyanı

Yaşam savaşını kaybetti

8 Yaşam savaşını kaybetti

Samsun'a yeni üniversite kuruluyor

9 Samsun'a yeni üniversite kuruluyor

Cemal Safi'ye son görev

10 Cemal Safi'ye son görev